Jsou ve hre operace na zvyseni atributu?

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Inyourface
Accepted
Posts: 12
Joined: Thu Oct 10, 2013 7:49 am

Re: Jsou ve hre operace na zvyseni atributu?

Post by Inyourface »

Myslis jako perk mutace? ten mi funguje pouze na zmenu rysu..
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Jsou ve hre operace na zvyseni atributu?

Post by Sarin »

Tak si to možná pletu, ale jsem si 100% jistý že je i perk na extra tag.
Blister
Accepted
Posts: 24
Joined: Sat Oct 05, 2013 11:30 am

Re: Jsou ve hre operace na zvyseni atributu?

Post by Blister »

Nedokázal někdo dokopat doktora v základně lovců mutantů, aby mu udělal implantáty na zlepšení SPECIALu? Sem si pořád řikal, že to bude alternativa pro karmicky kladné postavy k operacím z orgánů a nakonec nic.
Inyourface
Accepted
Posts: 12
Joined: Thu Oct 10, 2013 7:49 am

Re: Jsou ve hre operace na zvyseni atributu?

Post by Inyourface »

by the way. po operaci mam silu 6, gatling pise minimalni silu 7, ale pritom ho normalne muzu pouzivat a diky 110 bodech v tezkych zbranich mam skoro vzdycky 95% uspesnost zasahu. Muze mi nekdo vysvetlit co ta minimalni sila 7 u gatlingu znamena? mam nejaky postih?
Blister
Accepted
Posts: 24
Joined: Sat Oct 05, 2013 11:30 am

Re: Jsou ve hre operace na zvyseni atributu?

Post by Blister »

Inyourface wrote:by the way. po operaci mam silu 6, gatling pise minimalni silu 7, ale pritom ho normalne muzu pouzivat a diky 110 bodech v tezkych zbranich mam skoro vzdycky 95% uspesnost zasahu. Muze mi nekdo vysvetlit co ta minimalni sila 7 u gatlingu znamena? mam nejaky postih?
Vzdycky muzes nosit zbrane i kdyz nesplnujes pozadavky na silu tak to plati uz od 1ky, ale máš penalizaci na přesnost přímo úměrně.
Goblin
Accepted
Posts: 25
Joined: Sun Oct 06, 2013 11:20 am

Re: Jsou ve hre operace na zvyseni atributu?

Post by Goblin »

Já sám jsem to nezkoušel, ale klesá po operacích karma? (asi by měla, vzhledem k okolnostem...)
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Jsou ve hre operace na zvyseni atributu?

Post by Sarin »

Jo, teď jsem vyplázl 30000 za +1 inteligenci (a ty prachy ani nejdou ukrást zpět :/) a ztratil jsem 50 karmy. To je dost...
Jeezee
Neutral
Posts: 7
Joined: Wed Oct 16, 2013 5:27 pm

Úprava primary statu - síla

Post by Jeezee »

Ahoj, rád bych se zeptal jak mohu ve hře trvale ovlivnit množství základního statu - síla. Začal jsem s 5, operací jsem se dostal na 6, ale potřeboval bych 7, abych mohl bez problémů ovládat zbraň: Antimateriálová puška. :D Kdo mi poradí prosím, díky moc.
Jeez
PlasmaKnight??
Liked
Posts: 50
Joined: Mon Oct 14, 2013 6:15 am

Re: Úprava primary statu - síla

Post by PlasmaKnight?? »

sila sa dá trvalo zvýšiť buď príslušným perkom na jej zvýšenie, ked dosiahneš potrebný level, alebo ak budeš nosiť Power Armor / to je ale dočasná možnosť v prípade že si ho dáš dole / najlepšie brnenie v hre.
Jeezee
Neutral
Posts: 7
Joined: Wed Oct 16, 2013 5:27 pm

Re: Úprava primary statu - síla

Post by Jeezee »

Aha, tak to velmi děkuji, to jsou pro mě cenné informace, někde tu určitě najdu, kde sehnat power armor. Díky :)
Jeez
Jeezee
Neutral
Posts: 7
Joined: Wed Oct 16, 2013 5:27 pm

Re: Úprava primary statu - síla

Post by Jeezee »

Prosím poradí mi někde kde v Albuquerque najdu Tunridy - pro Q: Dones Sebastianovy informace od velitelky Tunridy. Prostě ji absolutně nemohu najít ;)
Díky moc
User avatar
Smrdutý orangutan
Liked
Posts: 61
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:53 pm

Re: Úprava primary statu - síla

Post by Smrdutý orangutan »

No... v Albuquerque jí nenajdeš. :-)
Úkol tě vede do jiné lokace, tábora mutantů.
Bad motherfucker
Jeezee
Neutral
Posts: 7
Joined: Wed Oct 16, 2013 5:27 pm

Re: Úprava primary statu - síla

Post by Jeezee »

Aaaa, tak to by mě nenapadlo, díky moc za info. :)
Post Reply