Rat Hole Trevor

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
chargecz
Accepted
Posts: 19
Joined: Thu Oct 10, 2013 9:44 am

Rat Hole Trevor

Post by chargecz »

Trosku me zarazil menci bug v miniquestu se sehnanim cigar pro Trevora...nak po jejich sehnani chybi moznost mu je odevzdat/prodat...?
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Rat Hole Trevor

Post by Daemon »

Máš u sebe v inventáři cigarety a v rozhovoru s Trevorem nemáš možnost mu je dát? Jestli je to tak, uploadni prosím save, ať se na tu chybu můžeme podívat a opravit. Najdeš ho ve Fallout 2/Resurrection/resdata/SAVEGAME a save je vždy jeden celý ten SLOT adresář s číslem.
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Rat Hole Trevor

Post by lopata »

Daemon wrote:Máš u sebe v inventáři cigarety a v rozhovoru s Trevorem nemáš možnost mu je dát? Jestli je to tak, uploadni prosím save, ať se na tu chybu můžeme podívat a opravit. Najdeš ho ve Fallout 2/Resurrection/resdata/SAVEGAME a save je vždy jeden celý ten SLOT adresář s číslem.
hm u mě to šlo normálně ukradl jsem je ve vedle a dal mu je bez problému
Ing.King
Neutral
Posts: 4
Joined: Fri Oct 11, 2013 6:52 am

Re: Rat Hole Trevor

Post by Ing.King »

Nie je tam časový limit ? Mne sa podarilo mu ich predať aj po delayi spôsobeným kopaním hrobov.
User avatar
Ratman
Resurrection team member
Posts: 61
Joined: Fri Dec 14, 2007 11:02 pm
Contact:

Re: Rat Hole Trevor

Post by Ratman »

Ano je, ale vzít by je měl i tak. Mrknem na to.
Samota v pustině vás často dohání k šílenství. Jediné, co mi pomáhá udržet si smysl pro realitu, je přátelství s mojí sbírkou zpívajících brambor.
chargecz
Accepted
Posts: 19
Joined: Thu Oct 10, 2013 9:44 am

Re: Rat Hole Trevor

Post by chargecz »

http://leteckaposta.cz/493827590 tady je ten save, cigarety u sebe mam, nikdy sem mu zadne nedal ale taky je fakt ze sem minimalne kopal hroby nez jsem za nim sel znovu....i kdyz uplne jisty si tim nejsem :)
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Rat Hole Trevor

Post by Daemon »

Ale nemáš zadaný úkol. Vypadá to, že si s Trevorem o cigaretách mluvil, ale nakonec si řekl něco, co vedlo k tomu, že ti úkol nezadat, takže od tebe ty cigára nechce a nečeká.
Post Reply