Základňa Obrody

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Základňa Obrody

Post by Sarin »

Já to chci odpálit bez masakru, to by trvalo moc dlouho.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Základňa Obrody

Post by feťák8 »

Zkus nahackovat počítače a na všech patrech a mít na své straně roboty. V základně se navíc dá bojovat docela dobře, stačí akorát držet průchody o výtahu. Kromě jednoho podlaží je všude jen jeden, takže se nedostaneš do křížové palby. Jakmile je vyřízená stráž v energozbrojích, tak zbylí ghoulové už nejsou problém. A vstupní lokaci jsem vystřílel stylem: "vejdi, začni boj, vystřel, skoč do výtahu" až do totálního vítězství.
Image
username
Neutral
Posts: 2
Joined: Mon Nov 04, 2013 2:34 am

Re: Základňa Obrody

Post by username »

Prisel nekdo na to jak osvobodit vezne bez toho aby se spustil souboj? Vsechno v zakladne jsem schopnej vyresit bez boje jen toto ne, zkousel jsem i plizeni + vyrazeni reaktoru v 6. patre ale i kdyz si me sice nikdo hned nevsimne a boj nezacne, tak silovy pole u strazi se stejne zapne takze bez boje se to neobejde. Samotny emitory silovyho pole u veznu "opravit" nejdou a jinak uz nevim. pokud nechci bojovat tak proste musim nechat vezne pochcipat?
Saul
Neutral
Posts: 6
Joined: Sun Oct 06, 2013 11:30 am

Re: Základňa Obrody

Post by Saul »

měl bych jeden závažnej dotaz...

kolik je potřeba vědy k získání přístupu do druhého patra? Mám jen 62% (16lvl), řeč mám na 130%, snad všechny questy hotový a nemůžu se tam dostat jinak než všechno vystřílet což mě dost mrzí.

chápu že nevymáčknu to co bych chtěl z Progemy, když mám nízko vědu (btw. knížky už mám přečtený), ale pokud je možnost dostat se na druhý patro Obrody mírovou cestou jenom přes vědu, navíc v hlavní příběhový linii, tak mi to připadá SAKRA málo možností - zvláště když mám vysokou řeč. Kdyby aspoň šlo udělat pár questů pro obrodu abych jim ukázal falešnou loajalitu, ale nejde asi nic....

kolik tý proklatý vědy je třeba? Nehodlám chodit roky po pustině a likvidovat skupinky nájezdníků abych udělal 10 levelů jenom kvůli pitomý vědě!
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Základňa Obrody

Post by feťák8 »

Mně stačilo as 120% vědy na třetí podlaží. Ale když budeš trochu prohledávat na prvním skříně a nejrůznější botníky, tak bys mohl sehnat červenou přístupovou kartu. Ostatně, stačí si přečíst celé toto téma od začátku. Jeho přečtení vydá alespoň za pět dotazů :)
Image
Saul
Neutral
Posts: 6
Joined: Sun Oct 06, 2013 11:30 am

Re: Základňa Obrody

Post by Saul »

samozřejmě že jsem vlákno komplet pročítal... nikde není napsáno kolik je minimálně potřeba % vědy (jenom drobná zmínka o 115) a jestli není jiný způsob. Pokud není, tak mám RES bohužel dohraný. Holt už nejsem v situaci jako před 12-ti lety kdy jsem mohl u Falloutu vysedávat celá odpoledna a večery a hrát za X typů postav
Last edited by Saul on Tue Nov 05, 2013 5:50 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Základňa Obrody

Post by Daemon »

Samozřejmě, že to celé není zavislé jenom na vědě (btw. když do ní nechceš investovat body, kup knížky). Je tam nebojová možnost, která nevyžaduje žádný skill. Vypadá to ale, že na ní hráči nepřicházejí (nebo je to jenom zkreslený pohled zdejším fórem?). To mě mrzí. Nenapadlo nás, že zrovna s tímhle bude takový problém.

Nápověda: S kým jsi na prvním patře mluvil a co máš na sobě?
User avatar
Smrdutý orangutan
Liked
Posts: 61
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:53 pm

Re: Základňa Obrody

Post by Smrdutý orangutan »

Saul: Vědu jsem měl na 100% (přes knihy) a asi 30 bodů k dobru. Psychem jsem si snížil inteligenci z 10 na 1 a přečetl si několik. Vědu jsem vyhnal na 126% a byl jsem schopnej se dostat všude.
Bad motherfucker
Saul
Neutral
Posts: 6
Joined: Sun Oct 06, 2013 11:30 am

Re: Základňa Obrody

Post by Saul »

Daemon: aha....... na sobě mám PA.......... už víc vědět nepotřebuji, díky :D
Lord_Batista
Neutral
Posts: 3
Joined: Sat Nov 09, 2013 2:01 pm

Re: Základňa Obrody

Post by Lord_Batista »

Jak mám uvolnit vězne ze 4 patra? Všechno jsem vystřílel a jak se mám dostat k osobě v Power armoru v 5 patře? Díky
hanzi161
Accepted
Posts: 27
Joined: Sat Oct 26, 2013 4:04 pm

Re: Základňa Obrody

Post by hanzi161 »

Lord_Batista wrote:Jak mám uvolnit vězne ze 4 patra? Všechno jsem vystřílel a jak se mám dostat k osobě v Power armoru v 5 patře? Díky
V modré 6 jsou vedle sebe 2 generátory, když vypneš levej, pustí vězně silové pole ke zbraním a oni se ven probojují ze ztrátama, a když vypneš pravej, tak si vemou róby utečou ven všichni. Na pátym podlaží to je Spasitel a pokud jsi všechno vystřílel, tak se k němu dostaneš přes počítač v místnosti (kancelář asistenta) vedle... otevře ti dveře a budeš s nim moct mluvit.
Lord_Batista
Neutral
Posts: 3
Joined: Sat Nov 09, 2013 2:01 pm

Re: Základňa Obrody

Post by Lord_Batista »

Spasitele jsem odpraskl , ale jak mam znicit zakladnu?
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Základňa Obrody

Post by lopata »

Lord_Batista wrote:Spasitele jsem odpraskl , ale jak mam znicit zakladnu?
a co takhle spustit autodestrukci :shock:
Lord_Batista
Neutral
Posts: 3
Joined: Sat Nov 09, 2013 2:01 pm

Re: Základňa Obrody

Post by Lord_Batista »

to bych rad, ale kde?
praetorian
Liked
Posts: 57
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:58 am

Re: Základňa Obrody

Post by praetorian »

u Spasiteľa nájdeš v skrinke dátovú kartu, ktorú použiješ v počítači vo vedľajšej miestnosti.
Post Reply