Supermutant Blaster

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

User avatar
Saruman
Resurrection team member
Posts: 25
Joined: Sat Dec 15, 2007 9:02 am

Re: Supermutant Blaster

Post by Saruman »

Sherlock161: Ještě nad Resurrection hůl nelámej. Úkol lze vyřišet, aniž bys měl v Boji na blízko byť jediný bodík.
Sherlock161
Accepted
Posts: 14
Joined: Fri Oct 11, 2013 7:27 am

Re: Supermutant Blaster

Post by Sherlock161 »

Jo ale nikdo neví jak. :-D Myslím, že pokud fakt nějaká možnost je, tak je to jednuše buglé, fakt jsem zkusil všechno.
CrocodilusCZ
Neutral
Posts: 4
Joined: Fri Oct 11, 2013 12:13 pm

Re: Supermutant Blaster

Post by CrocodilusCZ »

Sarumane, mělo by to fungovat i na Cedrika od Nestora?
Taky se s tím mořím, resp jsem ten quest nechal za sebou, až budu mít PA, nicméně to nemůžu pořád najít, chodím jen v koženém brnění, tom zeleném :-/
Bloody
Accepted
Posts: 28
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:44 pm

Re: Supermutant Blaster

Post by Bloody »

S Cedrikem jsem nebojoval, ale s mutantem jsem nechal bojovat Keri a vyhrála... Takže opravdu to jde
Avokado
Accepted
Posts: 22
Joined: Mon Oct 07, 2013 7:41 pm

Re: Supermutant Blaster

Post by Avokado »

Kerri u mě prohrála, ale archanděl Gabriel ho dal v pohodě
User avatar
Ratman
Resurrection team member
Posts: 61
Joined: Fri Dec 14, 2007 11:02 pm
Contact:

Re: Supermutant Blaster

Post by Ratman »

Ale hoši... hra vyšla před 8mi dnama a vy už lamentujete, že nikdo neví jak. Resurrection ještě zdaleka nevydal všechna svá tajemství :twisted: A co se týče Blastera (a nejen jeho)... hledejte a možná budete odměněni.
Samota v pustině vás často dohání k šílenství. Jediné, co mi pomáhá udržet si smysl pro realitu, je přátelství s mojí sbírkou zpívajících brambor.
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Supermutant Blaster

Post by Powerack »

Sakra, chlapi. Pokud máte kevlarku a bonus pohybu, jde to samo. Ve městě na moc písmenek seženete kevlarku za cca 14.000 zátek, což není moc a pak doporučuju picnout, zdrhat, picnout, zdrhat. Tolik AP totiž mutík nemá, aby vám jí vrazil. A doporučuju mít bonus pohybu na 2... :D

EDIT: Upraveno z důvodu extrémní opilosti, z níž se během víkendu budu zotavovat :D
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: Supermutant Blaster

Post by Lister.Ister »

Tak zase SPOILER.

Před začátkem boje stačí překecat Blasterova ošetřovatele, aby mu dal velkou dávku drog a jde to potom samo.
User avatar
Smrdutý orangutan
Liked
Posts: 61
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:53 pm

Re: Supermutant Blaster

Post by Smrdutý orangutan »

Děkuji Resurrection Týmu za nádherný odkaz na Šíleného Maxe. Kdo by neznal Mastera/Blastera a Tetičku? :-)

Sherlock161: Síla 5, Odolnost 5. Trait Nadaný (-10% boje beze zbraně). Blastera jsem umlátil sám. Stačil jen menší doping.

[Spoiler]Nevím jestli přímo spoiler, spíše to budou spekulace, protože jsem ve finále nevyzkoušel žádnou z níže zmíněných metod a Blaster musel lehnout pod náporem pěstí jednoho feťáka z pustiny.

Vyrazil jsem pro informace do Corathské krčmy a hle, Vodka. Ten mi sdělil, že Nestor Blastera drží ve stavu polovědomí pod dohledem a jeden z možných způsobů, jak ho porazit, je přemluvit jeho ošetřovatele, aby mu před zápasem píchnul větší dávku.
Tady jsem ale narazil na problém. Ošetřovatel se mnou nemluví. Naskočí dialogové okno a v něm jsou pouze možnosti vedoucí k útoku, nebo k odchodu. Nevím, jestli jsou zapotřebí nějaké další speciální podmínky pro zdrogování Blastera ale jako řečník (toho času 150%) utřu nos.

Druhý způsob má podobu malého ostrého předmětu, který si jedna z úkolových postav propašuje do ringu, když jí vyzvete na souboj.
[/Spoiler]
Bad motherfucker
shredder
Neutral
Posts: 1
Joined: Wed Oct 23, 2013 6:06 pm

Re: Supermutant Blaster

Post by shredder »

mam 10 akcnych bodov uzil som Buffout 2x a teraz mi staci chodit od jedneho rohu ringu k druhemu krizom cez ring pricom mutanta udrem len 1x a to v strede ringu (som v rohu mutant je pri mne, pohyb 10 bodov do stredu, mutant pride ku mne a nema dost bobov na utok, udrem 1x a presunem sa do rohu, a takto stale dookola )... nezostanu mu body na uder tak ze mi nic nezobral ... ps: zapas mi trval asi 30 min :) ...
praetorian
Liked
Posts: 57
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:58 am

ako poraziť Blastera v ringu v Corath?

Post by praetorian »

prosím ako mám poraziť Blastera v ringu v Corath? mám 90% HtH combat, ale pochopiteľne je to supermutant takže mi aj tak dá na tvár :?
týpek pri bare mi poradil že ho treba zdrogovať, ale neviem ako a čím. doktor ani stráž ktorý strážia Blastera sa so mnou nechcú rozprávať.
please help :!:
User avatar
Smrdutý orangutan
Liked
Posts: 61
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:53 pm

Re: Supermutant Blaster

Post by Smrdutý orangutan »

praetorian: Když nemůžeš zdrogovat mutanta, zdroguj sám sebe.
Bad motherfucker
praetorian
Liked
Posts: 57
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:58 am

Re: Supermutant Blaster

Post by praetorian »

už som sa skúšal sfetovať, ale problém je ten že keď sa sfetnem (buffout, psycho) tak kým nabehnem do ringu už účinky drog vyprchajú... medzi dialógom a súbojom je strašne dlhá pauza.
User avatar
Smrdutý orangutan
Liked
Posts: 61
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:53 pm

Re: Supermutant Blaster

Post by Smrdutý orangutan »

Tak to je zvláštní. Mě souboj začal ihned a účinky drog ještě nevyprchaly.
Bad motherfucker
Post Reply