[SPOILER] Konec hry

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
Axar
Accepted
Posts: 34
Joined: Mon Oct 07, 2013 1:53 pm

[SPOILER] Konec hry

Post by Axar »

Zdravím, zajímalo by mě zdali se někomu podařilo dokončit hru tak, aby v konečném videu nedošlo k zániku městečka New Hope a aby se Julian nakonec nevrhl na kariéru nájezdníka. Možná to ani nejde jen se ptám, s tím souvisí i otázka zdali se někomu podařilo v Rat Hole získat karmický titul Idol. Mám tam jen Uznávaný a nemohu najít více questů, které by mi pomohli karmický titul navýšit.

Edit: Tak u New Hope už asi vím kde jsem udělal chybku, už jsem to našel, tak už mi zbývá jen otázka ohledně Juliana, podařilo se někomu aby se nestal nájezdníkem?
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: [SPOILER] Konec hry

Post by Kein »

Hádám, že když ho zabiješ a stejně tak Alexu, tak bude problem solved. :-)
Axar
Accepted
Posts: 34
Joined: Mon Oct 07, 2013 1:53 pm

Re: [SPOILER] Konec hry

Post by Axar »

Myslel jsem spíše něco jako Happy end. Třebas, že se stane starostou nebo něco podobného, tento konec mě moc neuspokojuje jako kladného hrdinu :D
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: [SPOILER] Konec hry

Post by Kein »

Julian je zmrd. Stejně jako Alexa. Sice menší, ale pořád zmrd. Pochybuju, že by byl happy end, kdyby se stal starostou...spíš by se to změnilo v diktatůru.
Rainey
Neutral
Posts: 2
Joined: Mon Oct 14, 2013 1:36 am

[spoilery] KONCE

Post by Rainey »

Na Falloutech jsem měl snad ze všeho nejraději ty možné konce u měst a osobností. Resurrection jsem dohrál právě teď už asi (bez nadsázky) po desáté, přičemž to byl asi téměř (nebo téměř úplně) vyčerpávající finiš. Dál se mi hrát vážně nechce a už a to ani moc času nemám - ale hrozně by mě zajímaly všechny ty různé možné konce pro města.

Konkrétně: existuje nějaká možnost, jak zabránit zničení městečka New Hope? Vždycky jsem si říkal, že jsem jen něco přehlédl.. ale při každém hraní jsem skončil u karavan, které jim sice donesly dočasnou prosperitu, ale také daly důvod pro nájezdníky ho zničit. Zabitím Juliána se věc vyřešila, ale zdá se mi, že by snad mohla být nějaká třetí možnost? Třeba jim tam domluvit ochranu?

Dál - konce pro Rat Hole jsou strašně neuspokojivé. Neobjevil někdo jinou možnost, než vítěz Alex, vítěz Julián, vyvražděné město..? Když se vybije/vyžene ten sever, tak místní dole děkují, že bez feťáků to bude fajn, že děkují - ale v závěru je, že město nemělo kam směřovat a zaniklo. Podobně za tu ženskou. Vybít bandy obě, místní poděkují, ale že už tu nikdo moc nezůstal.. a konec je v tom smyslu, že ve městě už nezůstal důvod dále být a tak zaniklo (což je upřímně a se vší úctou trošku kravina - lidí tam na severu i jihu zůstane pořád ještě mraky, celkem třeba trojnásobek než vůbec žije v New Hope, které se s tímhle počtem může stát prosperujícím..a argument, že v New Hope je úroda neberu, v Rat Hole je zase klinika s doktorem, spousta budov včetně hospody a kostela, mnohonásobně větší zásoby všeho od zbraní po drogy - protože to mimo jiné implikuje i to, že městečko doteď fungovalo jen kvůli válce, která teda byla jediný důvod, proč zůstat - což zase není pravda, protože ta privátní válka naopak většinu lidí vyhnala, podle vyprávění starostky New Hope..aneb trochu nedomyšlené) Ideální by zkrátka byl nějaký konec například s tím, že se někdo stane starostou, nebo že se třeba začne ten otec z kostela starat o vedení města, když tam nikdo jiný výrazný nezůstal a založí malou poklidnou komunitu (kterou budiž, pokud chcete být pořád takoví negativisté a tvrdit, že v postapocalyptic wasteland přece nejde happyend, tak by ho pak mohl někdo přepadnout a zničit, to už je fuk), nebo třeba že se lidé z New Hope vrátí zpátky do města, když už tam nejsou ty dvě agresivní bandy.

Takhle bych mohl pokračovat ještě dlouho.. a tak bych se chtěl podělit s ostatními - co vy a vaše zkušenosti, dotazy na konce a jejich variace.. popřípadě nějaké obzvlášť zajímavé, které máte rádi..?
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: [spoilery] KONCE

Post by lopata »

Keri tě varovala jak dopadne New Hope nevím negativní konce jsou fajn o jeden důvod víc nenechat tam nikoho naživu
Javurek
Accepted
Posts: 11
Joined: Sat Oct 12, 2013 4:02 pm

Re: [spoilery] KONCE

Post by Javurek »

Mraky? Nahoře zůstane pár feťáku a dole taky pár lidí, když vyvraždíš gangy. To není moc na udržení města :D
Post Reply