Lystrin brat

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Kalor
Neutral
Posts: 4
Joined: Fri Oct 11, 2013 10:04 pm

Lystrin brat

Post by Kalor »

nevie niekto kde sa nachadza Lystrin brat? staci aspon mesto bo som sa dako zasekol a nechcem aby ma opustila....
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Lystrin brat

Post by Kein »

V Corathu.
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Lystrin brat

Post by Powerack »

Musíš hledat na hřbitově :D No ale napřed teda běž za doktorem nad ring. Ten si s váma obouma pokecá :wink:
Kalor
Neutral
Posts: 4
Joined: Fri Oct 11, 2013 10:04 pm

Re: Lystrin brat

Post by Kalor »

diky no som pokecal so vsetkymi osobami tam jedine co som nevyriesil je ta vrazda.... mam len cigarety a pokec s prostitutkou.... inak prekopal som aj vrchnu cast cintorina ale tam len same zuby boli :D
Kalor
Neutral
Posts: 4
Joined: Fri Oct 11, 2013 10:04 pm

Re: Lystrin brat

Post by Kalor »

ok tak vykopane vsetky hroby a precitane ich popisky nic.... prekecane vsetky postavy a splnene vsetky questy... teda v tom zmysle ze som hral proti stryckovi ten je kaput..... ale stale nikde niet toho brata.... mal som aj ten dlhy rozhovor s doktorom neviedlo to nikam.... ako bol rad ze vydi lystru ale nijak mi to nepomohlo... ako WTF???
Axar
Accepted
Posts: 34
Joined: Mon Oct 07, 2013 1:53 pm

Re: Lystrin brat

Post by Axar »

Musíš dojít k hrobu jejího bratra a kliknout na kříž, je to hrob v 1. řadě co má kříž.
martinlm
Neutral
Posts: 7
Joined: Mon Oct 14, 2013 3:07 pm

Re: Lystrin brat

Post by martinlm »

To je peklo. Co vše potřebuji, aby na tom hřbitově zjistila, že to je její bratr? Pokecl jsem s doktorem, ochamatl všechny náhrobky i kříže vedle hrobníkova baráku a nic. :/
PlasmaKnight??
Liked
Posts: 50
Joined: Mon Oct 14, 2013 6:15 am

Re: Lystrin brat

Post by PlasmaKnight?? »

ja som pokecal s doktorom a potom som zasiel na cintorín. Na cintery sa pustila scenka kde ona sama k tomu hrobu prisla.. je to ten horny kríž. Skús s ňou ísť dáko bližšie k nemu inak neviem... prípadne sa jej skús na to popýtať. Keď sa ti otvorí okno s možnosťami tak vyber prvú volbu "s pýtať sa jej na blabla " ja som ich vždy pokažde prekecaval, ak bola taka možnosť.
martinlm
Neutral
Posts: 7
Joined: Mon Oct 14, 2013 3:07 pm

Re: Lystrin brat

Post by martinlm »

Píše mi to, že na tomto kříži není nic vyryto. Zkoušel sjem i starší save a doběhnout tam, ale nic se nestalo...
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: Lystrin brat

Post by Lister.Ister »

Prostě stačí se dozvědět, že leží na hřbitově a pak tam přijít. Upřímě mě taky něchtěl naběhnout rozhovor než mi došlo, že Lystra tam musí fyzicky dojít až k hrobu (změna natavení vzdáleností parťáků mi pomohla).
martinlm
Neutral
Posts: 7
Joined: Mon Oct 14, 2013 3:07 pm

Re: Lystrin brat

Post by martinlm »

Lister.Ister wrote:Prostě stačí se dozvědět, že leží na hřbitově a pak tam přijít. Upřímě mě taky něchtěl naběhnout rozhovor než mi došlo, že Lystra tam musí fyzicky dojít až k hrobu (změna natavení vzdáleností parťáků mi pomohla).
To bude ten problém, ještě jsem nenašel psotavu, která mi řekne, že je na hřbitově...
PlasmaKnight??
Liked
Posts: 50
Joined: Mon Oct 14, 2013 6:15 am

Re: Lystrin brat

Post by PlasmaKnight?? »

Náhrobok si čítať nemusíš a k hrobu musí pribehnuť hlavne Lystra, nie ty. To že je mrtvy a na cintery sa predsa dozvieš od doktora ho poriadne prekecaj
martinlm
Neutral
Posts: 7
Joined: Mon Oct 14, 2013 3:07 pm

Re: Lystrin brat

Post by martinlm »

PlasmaKnight?? wrote:Náhrobok si čítať nemusíš a k hrobu musí pribehnuť hlavne Lystra, nie ty. To že je mrtvy a na cintery sa predsa dozvieš od doktora ho poriadne prekecaj
U doktora Linsdaye mám pouze možnost s tím, že potřebuji jeho pomoc, po rozkliknutí mám možnost: Eh, nemůžu si vzpomenout. Radši půjdu. Jinak nic. :X
PlasmaKnight??
Liked
Posts: 50
Joined: Mon Oct 14, 2013 6:15 am

Re: Lystrin brat

Post by PlasmaKnight?? »

ked som za Dr. isiel ja tak Lystra s nim zacala kecať a potom som ho prekecol ja, potom ju... skús nahrať starší save a uvidíš
martinlm
Neutral
Posts: 7
Joined: Mon Oct 14, 2013 3:07 pm

Re: Lystrin brat

Post by martinlm »

PlasmaKnight?? wrote:ked som za Dr. isiel ja tak Lystra s nim zacala kecať a potom som ho prekecol ja, potom ju... skús nahrať starší save a uvidíš
To sjem udělal. Bavili se jenom o minulosti, že on je felčar narozdíl od ní a jiné nesmysly, ale nic o bratrovi.
Post Reply