Záhady

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Bloody
Accepted
Posts: 28
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:44 pm

Záhady

Post by Bloody »

Tak jako ve Falloutu 2 tak i tady je par věcí buď k ničemu nebo k něčemu, ale nevím k čemu :)

1. Dynamit co tiká hned v Rat Hole ve skladu zbrani
2. ty předmety speciální co prodává v Seditu Salem: pan Nixon, nafukovací panna, obraz elvise, a cats paw
3. v Albu jsem našel na levo od nemocnice v baráku mezi hromadou bordelu poklop se soukromým vaultem. Plasma-tr vime k čemu je, ale je tam ještě holodisk

to je zatim vše na co jsem si vzpoměl
Bloody
Accepted
Posts: 28
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:44 pm

Re: Záhady

Post by Bloody »

jo ještě ta kniha, už ani nevim kde jsem ji našel, ale vypadá jak Levandule z F2
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: Záhady

Post by Lister.Ister »

Nafukovací panu a Elvise máš pro MacGyvera.
User avatar
Smrdutý orangutan
Liked
Posts: 61
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:53 pm

Re: Záhady

Post by Smrdutý orangutan »

Jestli nevíš, k čemu je nafukovací panna... tak jsi nebyl v pustině tak dlouho, jako já.
Bad motherfucker
PlasmaKnight??
Liked
Posts: 50
Joined: Mon Oct 14, 2013 6:15 am

Re: Záhady

Post by PlasmaKnight?? »

Neviete prosim k comu sluzia tie zuby co sa dali najst v jaskyni s paracom v Sedite?

Hram to uz peknych par hodin a este som nenasiel ziadnu specialnu lokaciu LK 8, Outdoorsman 100 bodov a nenasiel som zatial jedinu ! Mam odokrytu celu mapu.... POMOC :cry:
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Záhady

Post by feťák8 »

Užitek ze zubů mám ten, že jsem je prodal :D
Image
User avatar
Smrdutý orangutan
Liked
Posts: 61
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:53 pm

Re: Záhady

Post by Smrdutý orangutan »

Ve hře se setkáš s jistou NPC postavou, která má zálibu ve sbírání lidských částí. Pokud u sebe budeš mít zuby (a budeš mít splněné jisté podmínky) v době rozhovoru, tak ti za protislužbu vytvoří náhrdelník, který ti po dobu po kterou je v inventáři propůjčuje pasivní bonus k jednomu statu ze SPECIALu.
Bad motherfucker
chali
Accepted
Posts: 21
Joined: Tue Oct 08, 2013 6:36 pm

Re: Záhady

Post by chali »

Smrdutý orangutan wrote:Ve hře se setkáš s jistou NPC postavou, která má zálibu ve sbírání lidských částí. Pokud u sebe budeš mít zuby (a budeš mít splněné jisté podmínky) v době rozhovoru, tak ti za protislužbu vytvoří náhrdelník, který ti po dobu po kterou je v inventáři propůjčuje pasivní bonus k jednomu statu ze SPECIALu.
/SPOILER
Že to neni odřezávač jazyků z Corathu? :( Když mám zuby a nechal jsem ho už z Corathu odejít tak mám asi smůlu co?
chali
Accepted
Posts: 21
Joined: Tue Oct 08, 2013 6:36 pm

Re: Záhady

Post by chali »

Lister.Ister wrote:Nafukovací panu a Elvise máš pro MacGyvera.
A jak mu ty věci mám dát? Když to mám v inventáři a navážu s ním rozhovor tak to v nabídce neni. Btw. kde mu mám sehnat švýcarský nožík? Potřebuju popostrčit.
praetorian
Liked
Posts: 57
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:58 am

itemy: kvetiny, plazmový transformátor, zuby

Post by praetorian »

našiel som 3 kvetiny a plazmový transformátor. majú tieto predmety v 1.5 nejaké využitie? alebo je to "junk" podobne ako ovocie, nuka coly atď?
taktiež mám 6 zubov, niekde na fóre bol tip že sa dá z nich vyrobiť náhrdelník - kto ho vyrobí?
ďalej som v knižnici zakúpil karty Tragic (the Gathering? :D ), dajú sa niekde využiť?
Last edited by valcik on Sat Nov 02, 2013 9:40 am, edited 1 time in total.
Reason: Pripájam k staršiemu vláknu. - valcik
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Záhady

Post by feťák8 »

Ty zuby by mě také zajímaly. Nosil jsem je u sebe celou předchozí hru už od Seditu (nejprve tedy New Hope a pak Rat Hole), mluvil s většinou postav, ale nic zvláštního to nenabídlo. Napadlo mě zejména u divochů to využití, ale také nic :( Nebo mi musí Gurgan přežít útok na nemocnici? To je poslední věc, která mě napadá.
Image
praetorian
Liked
Posts: 57
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:58 am

Re: Záhady

Post by praetorian »

mne Gurgan pri boji tiež zachcípol a už sa mi to nechcelo loadovať... dúfam že to nebol on :(

ďalšie unikátne veci čo sa mi dostali do rúk je "elektronická súčiastka" z vrakovišťa a paramedická kapsa zo skladu Císarského mesta (asi nejaká vyššie verzia doctor bag?)
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Záhady

Post by Sarin »

Ta součástka slouží k opravení jednoho ze dvou reaktorů ve hře. Musíš si vybrat který.
praetorian
Liked
Posts: 57
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:58 am

Re: Záhady

Post by praetorian »

sarin: díky, a súvisí s tým aj ten plazmový transformátor?
Bloody
Accepted
Posts: 28
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:44 pm

Re: Záhady

Post by Bloody »

plazma transformator slouží k vylepšení energetických zbraní v obrodě. Ve falloutu se těch transformátorů nachází více.
Post Reply