[SPOILER];[ZÁSEK] Tyler Morrow /Bruce Carpenter (VYŘEŠENO)

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
User avatar
Smrdutý orangutan
Liked
Posts: 61
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:53 pm

[SPOILER];[ZÁSEK] Tyler Morrow /Bruce Carpenter (VYŘEŠENO)

Post by Smrdutý orangutan »

Zdravím,

mám problém s úkolem, který se týká šerifa Seditu.
Mám vyměnit Carpenterovu placatku za placatku, kterou mi dal jeho zástupce. Problém je, že v okamžiku kdy vstoupím do jeho pokoje, tak mě spozoruje a začne se mnou mluvit (s plížením či bez). Ani s řečnictvím 137% se z toho nedokážu vykecat (a přesto jsem tu někde četl, že pomyslný strop skillů je 130%).

Můj dotaz tedy zní: Mám dát nějaké body do plížení (42% je málo), nebo jsem přehlédl nějaký objekt, se kterým je možná interakce a placatku vhodit tam?

Doplňující informace: Úkol se zlatými nugety jsem splnil. Využil jsem kuchařčino nádobí k upoutání pozornosti. Do vily jsem se dostal provazem přehozeným přes jižní zeď (poprvé) a úplatkem u brány (podruhé).
Last edited by Smrdutý orangutan on Sun Oct 13, 2013 10:04 am, edited 1 time in total.
Bad motherfucker
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: [SPOILER];[ZÁSEK] Tyler Morrow /Bruce Carpenter

Post by feťák8 »

Ještě můžeš zkusit přemluvit stráž u brány, aby to udělala za tebe. Ale zadarmo to nebude.
Image
User avatar
Smrdutý orangutan
Liked
Posts: 61
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:53 pm

Re: [SPOILER];[ZÁSEK] Tyler Morrow /Bruce Carpenter

Post by Smrdutý orangutan »

Děkuji, tuto možnost jsem úplně přehlédl. Zátky do toho rád investuju, pokud mi to pomůže splnit hned dva úkoly.
Bad motherfucker
Rainey
Neutral
Posts: 2
Joined: Mon Oct 14, 2013 1:36 am

Re: [SPOILER];[ZÁSEK] Tyler Morrow /Bruce Carpenter (VYŘEŠEN

Post by Rainey »

Ještě je možné s nějakými těmi body v řeči přijít do toho jeho sídla a zase využít kuchařku, přesněji ukecat ji, ať mu placatky vymění (s tím, že je tam nějaký obzvlášť dobrý alkohol a že mu ho tajně jako kamarád chcete dopřát.. ale musí být v jeho placatce a musí to být tajné, protože kladivo.. nesmírně kostrbatý dialog, který by šel napsat mnohem lépe.. ačkoliv jsem ale moc rád za jakékoliv "řečnické" a nebojové řešení situace). Takže se to dá splnit plížením, uplacením strážného, nebo dostáním se do vily (uplacením strážného za mnohem nižší peníze, popřípadě například sbalením šerifovy ženy) a následně právě ukecáním kuchařky.
chargecz
Accepted
Posts: 19
Joined: Thu Oct 10, 2013 9:44 am

Sedith serif

Post by chargecz »

Zdravim sem v koncich, nevim jak mam podstrcit serifovi placatku...delal sem Q pro mexikance takze uz na to nemuzu jit moznou oklikou pres ghouly pac se semnou nebavi a tak se snazim splnit Q pro zastupce at je muzu pak vklidu povrazdit...do vily se dostanu jednoduchym podplacenim straze za 800 zatek ale avevnitr se snikym nesmisi bavit bo se hned prozradim. Kucharka me jen odpalkuje...mam 40bodu na dovednosti ale at sem zkousel plizeni (cca na 60) ci rec (65) nepomaha to, hold nvm jak na tendle Q :/ nake rady?
User avatar
Smrdutý orangutan
Liked
Posts: 61
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:53 pm

Re: Sedith serif

Post by Smrdutý orangutan »

Měl jsem stejný zásek.
viewtopic.php?f=11&t=121&p=1947#p1947
Bad motherfucker
Post Reply