Vex - zabití Williamovy manželky

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Vex - zabití Williamovy manželky

Post by Kein »

Dělal někdo tento quest? Je nějaká možnost, zabít Williamovu manželku, bez toho aby po mě šel celej Williamův barák? Vex chce abych zabil jednu jeho manželku a Williama chce nechat živého, ale když ustřelím palici jedné jeho manželce, tak na mě útočí i William a často ho odbouchne Gabriel. Má někdo nějaký tip jak to udělat čistěji?
Axar
Accepted
Posts: 34
Joined: Mon Oct 07, 2013 1:53 pm

Re: Vex - zabití Williamovy manželky

Post by Axar »

Nezkoušel jsi dát manželce do kapsy odjištěný dynamit?
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: Vex - zabití Williamovy manželky

Post by Lister.Ister »

Pokud hraješ za mužskou postavu, tak se dá ta mladší překecat, aby se s toubou sešla v uličce mezi Chuckovými zbraněmi a Divokým rájem.
User avatar
folkon2
Accepted
Posts: 43
Joined: Wed Oct 09, 2013 3:44 pm

Re: Vex - zabití Williamovy manželky

Post by folkon2 »

Lister.Ister wrote:Pokud hraješ za mužskou postavu, tak se dá ta mladší překecat, aby se s toubou sešla v uličce mezi Chuckovými zbraněmi a Divokým rájem.
Dá sa prekecať aj keď hráš za ženu. Vypýta si za také rande 500, ale dlho sa u nej tie peniaze neohrialy :twisted:
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: Vex - zabití Williamovy manželky

Post by rajo »

Dynamit alebo plastická trhavina do inventáru a rýchlo dolu po schodoch, vtedy na teba nezaútočia.
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: Vex - zabití Williamovy manželky

Post by rajo »

rajo wrote:Dynamit alebo plastická trhavina do inventáru a rýchlo dolu po schodoch, vtedy na teba nezaútočia.
Inak keď sme pri tom Vexovi. Išiel som za tým kriplom, aby mi dohodil nejaký kšeft. Keďže som mal pri sebe Gabriela, tak ma hneď sprdol, že musím preňho spraviť prácičku. Hovorím si ok, zabíjanie bezbranných civilov je ľahký kšeft. Keď ma ten odroň vyplatil, tak mu hovorím, že mám odporúčanie od Damiena, či pre mňa nemá niečo ďalšie. A nejaký čurák z jeho bandy mu niečo pokecal do ucha a ten primitív sa na mňa vrhol s tým, že mu nemám zabíjať jeho ľudí v rajóne. Vie niekto o čo ide? Je to spôsobené Gabrielom?

EDIT: Tak to bol asi nejaký divný bug, že mi ponúklo druhý krát možnosť sa popýtať na džob. Keď som teraz nechal Gabriela čakať, tak tam bol ten quest cez Damienove referencie a jedná sa tiež o Williamovu ženu.
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Vex - zabití Williamovy manželky

Post by Kein »

rajo wrote:Dynamit alebo plastická trhavina do inventáru a rýchlo dolu po schodoch, vtedy na teba nezaútočia.
Omyl. To jsem zkoušel jako první.
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: Vex - zabití Williamovy manželky

Post by rajo »

Kein wrote:
rajo wrote:Dynamit alebo plastická trhavina do inventáru a rýchlo dolu po schodoch, vtedy na teba nezaútočia.
Omyl. To jsem zkoušel jako první.
Nie je to omyl, lebo som to tak spravil. Keď zbehneš dole, choď samozrejme ďalej od budovy. Ak ostaneš dole vnútri, tak na teba zaútočia. A keď nestačí jedna výbušnina, tak musíš dať druhú.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Vex - zabití Williamovy manželky

Post by feťák8 »

Já ji (starší) nahoře normálně zastřelil a potom utekl v bojovém módu.
Image
Matt
Accepted
Posts: 35
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:13 pm

Re: Vex - zabití Williamovy manželky

Post by Matt »

Zaujimave. Tento quest sa pritom da spravit aj cez dialogovu volbu.
alch
Accepted
Posts: 12
Joined: Thu Nov 21, 2013 9:26 am

Re: Vex - zabití Williamovy manželky

Post by alch »

Já měl při rozhovoru s oběma manželkami v dialogu možnost zakrýt jí usta a podříznout krk. Po vraždě se z baráku normálně dalo odejít a nahlásit Vexovi splnění úkolu. Možná je to fixované na Meele Weapons, nebo Unarmed, protože jsem měl cca 100 Unarmed. A možná je třeba mít v inventáři kudlu (nějakou jsem asi měl...).
Sc3r0
Accepted
Posts: 14
Joined: Thu Oct 06, 2016 5:56 pm

Re: Vex - zabití Williamovy manželky

Post by Sc3r0 »

V pip boyi mi svítí oba kvesty (zabít manželku, uříznout vexovy hlavu), když jako první zabiju ženu, jdu pak za vexem, ten mi dá prachy a už se se mnou nebaví, prostě sem moc dobrý pro ně na další práci a william pak truchlí a má zavřeno a nikdo k němu nesmí. Dá se pak později až se dá william dohromady ten kvest se zabitím vexe pro něj splnit? Nebo prostě je to buď zabiju ženu nebo zabiju vexe? Díky
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Vex - zabití Williamovy manželky

Post by Daemon »

Můžeš splnit jen jeden z těch questů, musíš si vybrat komu chceš pomoct.
Post Reply