FAQ  •  Register  •  Login

Patch

Moderators: Ratman, Saruman, feťák8, valcik

<<

chargecz

Accepted

Posts: 19

Joined: Thu Oct 10, 2013 9:44 am

Post Mon Oct 14, 2013 7:37 pm

Patch

Co vydavat ty opravy/work aroundy v nakem treba beta patchi, hlavne nak pohromade s datem treba, nemam tolik casu hrat a tak je prijemne vedet ze se na vsem porad pracuje a rozhodne bych si rad hru updatoval nez se treba dostanu do nake te svizelne situace....diky :)
<<

Daemon

User avatar

Resurrection team member

Posts: 1180

Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm

Post Mon Oct 14, 2013 7:44 pm

Re: Patch

Ty opravy a workaroundy, co jsem nahodil tady na foru, to jsou jen narychlo udělané věci, aby se dalo dostat přes chyby, které zablokují hru. Je to jen pár věcí a něco z toho ani není dobré používat, pokud k chybě nedojde, takže to nemá smysl dávat nějak hromadně. Jsou to opravdu provizorní věci. Na normálním patchi samozřejmě pracujeme a vypustíme ho, co nejdřív to bude možné, až bude opraveno to nejdůležitější. O vydání patche pak určitě dáme vědět na stránkách a bude to zase v jednom souboru, nejspíš opět možnost vybrat si instalátor nebo archiv.
<<

PlasmaKnight??

Liked

Posts: 50

Joined: Mon Oct 14, 2013 6:15 am

Post Thu Oct 17, 2013 12:02 pm

Re: Patch

prv som sa chcel spýtať ti či výjde nová verzia módu ako napr pri Restoration p. alebo či výjde patch ale vidím, že ste to už zodpovedali...takže patch :)

neviem či sa poriešia iba bugy alebo sa aj pridá dáky obsah. čo sa týka obsahu tak snáď največší problem je s v16 a lovcami tak by som pridal dáku postavu do ich lokácie pri ktorej sa hráčovi ak popri nej prejde automaticky pustí rozhovor a / sice rozdiely medzi frakciami popisuje obchodník ktorý je hneď pri vstupe do mesta / mohla by dat popis frakcie a dako polopate upozornit, že sa hráč môže prikloniť len na jednu stranu, inak nemusí mať prístup všade. Potom sa nebude môcť nik vyhovárať že mu to bolo nejasné.

Niektoré veci čo predáva Chuck by po jeho smrti nemohli predávať v cisárstve?

Vraj existuje mod ktorý pridá da F2 brnenia z Ftactics .. nešlo by sa dáko dohodnúť s jeho tvorcom o použití? Alebo dať do hry na dáku supertajnú lokáciu MEC Gauss Minigun ?? :)

Bude sa dať zohnať viac nábojou do Gauss Pušky?

Bude Keri strielať za kolo viac ako raz?

Na tieto otázky mi nemusíte odpovedať...sú to len návrhy a možno sa ani nedajú zrealizovať....
<<

Ratman

User avatar

Resurrection team member

Posts: 61

Joined: Fri Dec 14, 2007 11:02 pm

Post Thu Oct 17, 2013 5:54 pm

Re: Patch

Nějaký drobný obsah možná přibude, ale úplnou kanonádu nečekej. Spíš půjde o dotažení některých věcí se kterými byly největší problémy. A samozřejmě... Fallout není pro padavky, takže žádný polopatista tam rozhodně nebude, život je krutej! :twisted:
Samota v pustině vás často dohání k šílenství. Jediné, co mi pomáhá udržet si smysl pro realitu, je přátelství s mojí sbírkou zpívajících brambor.
<<

Daemon

User avatar

Resurrection team member

Posts: 1180

Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm

Post Thu Oct 17, 2013 5:55 pm

Re: Patch

Nebude jenom patch, ale dáme ke stažení i komplet novou verzi, aby si to mohl nový hráč stáhnout v jednom a nemusel po hře instalovat ještě patch.
<<

PlasmaKnight??

Liked

Posts: 50

Joined: Mon Oct 14, 2013 6:15 am

Post Thu Oct 17, 2013 6:03 pm

Re: Patch

to Ratman

:D ja sa nebojím ja som zo žiadnym questom problém nemal, len sa tu plní fórum dotazmy ktoré sa furt opakujú a najčastejšie je to V16 a cisárstvo :) Ja som si čítal všetko čo mi postavičky hovorili a tak som presne vedel čo, ako, kde a pre koho robím :D ale je pravda že prituhlo a niekedy je volba ťažká :D :D

ja osobne očakávam v prvom update iba opravu bugov... dáky nový obsah pribudne asi až za cca pol roka alebo pri vydaní anglickej verzie.. aspoň to je taký môj reálny odhad a samozrejme záleží na tom či sa vám bude vôbec chcieť dáky nový obsah pridávať :)

to Deamon

super :)

Ozaj terajšie sejvy asi nebudú kompatibilné...či?
<<

Daemon

User avatar

Resurrection team member

Posts: 1180

Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm

Post Thu Oct 17, 2013 6:16 pm

Re: Patch

S novým obsahem opravdu nepočítejte. Když uznáme, že tam něco vyloženě chybí, že je potřeba dodělat, tak nad tím zauvažujeme. Ale nečekejte třeba nové lokace nebo questy. A není to, že bychom neměli nápady, co přidat nebo předělat. Nápady by rozhodně byly. Ale to bychom pak mohli Resurrection vyvíjet dalších 10 let.


PlasmaKnight?? wrote:Ozaj terajšie sejvy asi nebudú kompatibilné...či?


Asi ne. To se uvidí, zatím myslím jsou. Ale obecně není dobré používat savy z různých verzí. Když máš uložený nějaký postup a nové mapy a skripty počítají s jiným, může se ti snadno něco rozbít.

Return to Fallout Resurrection - diskuze o hře

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron