Rat Hole munice/léky

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Arizael
Accepted
Posts: 14
Joined: Wed Oct 16, 2013 8:38 am

Rat Hole munice/léky

Post by Arizael » Wed Oct 16, 2013 8:52 am

Zdravím lidi. Dal jsem této modifikaci šanci a musím říci, že mě zatím baví více než New Vegas. Opravdu se cítím jako když jsem hrál původní Fallout.

*Následují spoilery o Rat holu!*

Momentálně se nacházím v Rat Hole a mám docela zákys. I když střelím vše co mám, ani omylem nedám dohromady dostatek zátek abych nakoupil dostatek nábojů/medicíny pro jednu z válčících stan.

-hraju za diplomata, takže krádež nebo vystřílení jednoho z gangů nepřichází v úvahu. Mám Int 9 Charisma 8 a reč 91%.
-splnil jsem všechny ostatní questy jak v New Hope, tak v Rat holu.
-Vím kdo zabil Marii, řekl jsem to Julianovi, ale ten mi před předáním nepomůže. Jít s tím konfortovat Alexu mi přijde s tou počáteční jednorážkou jako sebevražda.
- Rád bych se postavil na Jižní stranu, ale prostě na to abych koupil léky nemám. A to již mám 3 stimpaky a jeden Buffout co se válel na zemi v severní čtvrti. Koupit další buffout a protijedem stojí kolem 540 zátek, nemluvě o doktorské brašně která koštuje dalších 500.

Nějaká rada kde sehnat víc love? Mám pokračovat do dalšího města, nebo se dá má situace nějak vyřešit.

Jay2x
Accepted
Posts: 12
Joined: Wed Oct 16, 2013 4:57 am

Re: Rat Hole munice/léky

Post by Jay2x » Wed Oct 16, 2013 9:10 am

Jestli ti nebude vadit "vykrádač hrobů", tak to zkus touto cestou...

Mildar
Neutral
Posts: 3
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:20 pm

Re: Rat Hole munice/léky

Post by Mildar » Wed Oct 16, 2013 9:26 am

Pickpocket resi cely rathole bez problemu

Arizael
Accepted
Posts: 14
Joined: Wed Oct 16, 2013 8:38 am

Re: Rat Hole munice/léky

Post by Arizael » Wed Oct 16, 2013 9:29 am

Vykradač hrobů mi celkem vadí a jak jsem říkal kradení nepřipadá v úvahu. Neinvestoval jsem tam ani bod, a fakt, že to jde i bez toho, by zcela zkazil zážitek z hry. :D

PlasmaKnight??
Liked
Posts: 50
Joined: Mon Oct 14, 2013 6:15 am

Re: Rat Hole munice/léky

Post by PlasmaKnight?? » Wed Oct 16, 2013 10:11 am

pôjdeš za tou Alexou, poriadne ju prekecáš... nebudem ti to tu spoilovať... ona sa ehm a ostanú ti po gangu v skriňách fajne veci, všetko to pozbieraš, lekárske vybavenie zanesieš doktorovi.. pokial hraješ za diplomata mal by si ju vedieť ukecať a nebudeš musieť s nikým bojovať..

PS: Saimon vraví, že používať lockpick nie je krádež, je to cesta do neba ...

Väčšinu vecí nenájdeš len tak v a 90% skriniek je zamknutých takže paklúče sa vždy zídu inak to budeš mať poriadne ťažké..
Last edited by PlasmaKnight?? on Wed Oct 16, 2013 10:36 am, edited 3 times in total.

Arizael
Accepted
Posts: 14
Joined: Wed Oct 16, 2013 8:38 am

Re: Rat Hole munice/léky

Post by Arizael » Wed Oct 16, 2013 10:35 am

Okay děkuji. Alexa se sama zastřelila. Příjemný zvrat :D

Akorát by mě zajímalo kde mám teďka sehnat doktorskou brašnu. Alexa ji u sebe neměla a polička kde by mohla být je zamčená. Klíč od Alexy k ní nefunguje.

Edit: S páčením zámků problém nemám (zvláště ve "vystřílených" lokalitách :D ), ale nechci šacovat každého koho potkám ani vykrádat každé obydlí na které narazím.

PlasmaKnight??
Liked
Posts: 50
Joined: Mon Oct 14, 2013 6:15 am

Re: Rat Hole munice/léky

Post by PlasmaKnight?? » Wed Oct 16, 2013 10:40 am

..máš možnosť ísť do dalšieho mesta, tam sa dá kúpiť sada paklúčov aj tá brašna... vyber si :)
skús to hrať podla seba, ak sa stále budeš pýtať tak si tým hru pokazíš... mne sa páčilo keď som na všetko prišiel sám a existuje save aj load tak sa neboj riskovať :)

EDIt& AK vykradneš gang nie je to nič zlé.. predstav si kolkým úbohým dušiam ich fet zničil život, zatvor očí a páč a ber čo sa dá :D

Arizael
Accepted
Posts: 14
Joined: Wed Oct 16, 2013 8:38 am

Re: Rat Hole munice/léky

Post by Arizael » Wed Oct 16, 2013 10:44 am

Však v klidu ptám se poprvé, neboť mě ty ceny fakt zaskočily.

Jinak radši utíkat než loadovat :D

User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Re: Rat Hole munice/léky

Post by Barbucha » Wed Oct 16, 2013 11:02 am

Ahoj já sem již tuto modifikaci rozehrál několikrát a vždy tyto úkoly (sehnat munici/léky) řeším takto. Nejprve se vydám do Seditu a splním úkoly, které mohu splnit + vyrabuji vše co se dá vypáčit. Pak se okamžitě přesouvám do Corhatu a opět ten samý styl jako u Seditu. Hlavně musíš v těchto městech prodat vše co se dá a nastřádat hromadu zátek. Nevyplatí se v těchto městech nic kupovat (ani léky ani střelivo) S dostatkem zátek se vydám zpět do Rat hole a nejprve si u Juliána nakoupím potřebné střelivo a jdu za Alexou. Splním quest a nakoupím od ní potřebné lékařské vybavení. Lékařskou brašnu mi neprodá ani když sem měl vysoké řečnictví ( malý lvl-malé řečnictví) ,ale to nevadí. Přesunu se opět dolů k Juliánovi a doktorovi předám seznam léků. Takto splním tyto dva úkoly. Od starosty a od hrobníka,kněze,doktora pomocí řečnictví získám určité informace a jakmile mám vše a vím kdo je vrah, tak se vydám k Juliánovi a řeknu mu kdo je vrah,ale že potřebuji pomoc. On se automaticky se svoji skupinou k tobě přidá a jdete vymlátit celý sever. Před touto bitvou, respektivně ještě předtím než Juliánovi řekneš kdo je vrah doporučuji save a pak už jen alou sever avymlátit co to jde. Jakmile úkol splníš, tak nejenom že si pořádně přilepšíš a okradeš mrtvoly, ale Julián ti otevře své skladiště a můžeš si vzít hromadu střeliva a i brokovnici. Budeš toho mít tolik, že to ani neuneseš.

PlasmaKnight??
Liked
Posts: 50
Joined: Mon Oct 14, 2013 6:15 am

Re: Rat Hole munice/léky

Post by PlasmaKnight?? » Wed Oct 16, 2013 12:14 pm

Mne sa automaticky vybaví kráľ Julien z Madagascaru :P a odmenu mi dal tiež, aj keď sa Alexa picla sama... aspoň vidieť ako rôzne sa dá Ressurection hrať :)

lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Rat Hole munice/léky

Post by lopata » Wed Oct 16, 2013 3:31 pm

Arizael wrote:Vykradač hrobů mi celkem vadí a jak jsem říkal kradení nepřipadá v úvahu. Neinvestoval jsem tam ani bod, a fakt, že to jde i bez toho, by zcela zkazil zážitek z hry. :D
starej hrobník to za tebe rád vykope jen nastane menší pokles karmy, ovšem titulu vykradač hrobů budeš ušetřen

User avatar
gordon
Liked
Posts: 63
Joined: Fri Oct 11, 2013 3:53 am

Re: Rat Hole munice/léky

Post by gordon » Thu Oct 17, 2013 8:44 am

Nechce se mi otevírat nové téma k Rat Hole. Má ten chlápek, co stojí na severovýchodě a nechce ani něco zátek, ani jídlo, nějaký jiný význam, než se s ním pobít? Já na nic nepřišel, ale jen tak tam být asi nemá, ne? Zkoušel ho někdo s lepší řečí?

mulins
Neutral
Posts: 5
Joined: Tue Oct 15, 2013 12:41 pm

Re: Rat Hole munice/léky

Post by mulins » Thu Oct 17, 2013 9:25 am

Když si to Alexa nechá sama projít hlavou - bude pak status v Rat hole IDOL? Pořád mám jenom uznávaný ale tuším, že je to protože jsem na ni šel s Julianovou partou. Jinak q jsem tam udělal všechny pro Juliana +donést dopis z new hope, vzal jsem žerika, Cigára donesl a vlastně všude se choval jako skautík...

User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: Rat Hole munice/léky

Post by Lister.Ister » Thu Oct 17, 2013 9:32 am

gordon wrote:Nechce se mi otevírat nové téma k Rat Hole. Má ten chlápek, co stojí na severovýchodě a nechce ani něco zátek, ani jídlo, nějaký jiný význam, než se s ním pobít? Já na nic nepřišel, ale jen tak tam být asi nemá, ne? Zkoušel ho někdo s lepší řečí?
Když mu dáš peníze, tak ho příště potkáš v hospodě a můžeš mu koupit pivo. Ale po vyspání z kocoviny, zmizel.

User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: Rat Hole munice/léky

Post by Lister.Ister » Thu Oct 17, 2013 9:43 am

mulins wrote:Když si to Alexa nechá sama projít hlavou - bude pak status v Rat hole IDOL? Pořád mám jenom uznávaný ale tuším, že je to protože jsem na ni šel s Julianovou partou. Jinak q jsem tam udělal všechny pro Juliana +donést dopis z new hope, vzal jsem žerika, Cigára donesl a vlastně všude se choval jako skautík...
Nemyslím. Hru jsem dohrál několikrát s různými konci, ale zatím se mi nepovedlo být v Rat Hole idolem.

Post Reply