Nepřímá smrt

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
Edvin
Accepted
Posts: 18
Joined: Wed Oct 16, 2013 11:10 pm

Nepřímá smrt

Post by Edvin »

Už jsem to zmiňoval jinde, ale vypadá to, že jsem přišel na to v čem je problém.
Zdá se, že pokud je někdo zabit bombou v inventáří, tak to v případě některých Q, hra nemusí postřehnout.

Naražím tady hlavně na případ Rodrigéze a jeho zástupce, po jehož vyhození do luftu ( snažil jsem se, vyhnout tomu zabugovanému boji v kasinu, kde se civilisti chovají jako idioti a stráže zase bezdůvodně stříli civilisty [ stejně to nakonec nepomohlo, porotože, když jsem se vracen z vybitého prvního patra tak to stejně zase začalo ]) mi Q nešel odevzdat a pořád se ukazoval jako aktivní.
User avatar
folkon2
Accepted
Posts: 43
Joined: Wed Oct 09, 2013 3:44 pm

Re: Nepřímá smrt

Post by folkon2 »

Mne sa to stalo pri opacnom queste, ked som zabijal pre Rodrigueza mutantov.....holt nie je nad stare dobre pistole :D

a btw, jed od Alexy mi tiez nikdy na nikoho okrem na doktora pre ktoreho bol urceny nefungoval :(
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Nepřímá smrt

Post by Daemon »

Nejsem si jistý, jestli je to tím nebo jenom tím. Například Marduk, kterému se to stalo s Rodriguezem a Sanchezem, je prý zabil normálně.
folkon2 wrote:a btw, jed od Alexy mi tiez nikdy na nikoho okrem na doktora pre ktoreho bol urceny nefungoval :(
To je samozřejmě v pořádku. Jak ti Alexa vysvětlila, jde o hodně slabý jed, který na doktora funguje díky jeho chatrnému zdraví. Někomu jinému by z toho bylo maximálně lehce nevolno.
karlito99
Accepted
Posts: 21
Joined: Tue Oct 08, 2013 2:28 pm

Re: Nepřímá smrt

Post by karlito99 »

Mě stačilo vystřelit na toho poskoka u dveří a pak se schovat za dveře na hajzly co jsou hned u něj a pak žádný civilisty neodbouchnou pač běžej nejdřív za tebou dovnitř než střílej.
Post Reply