Jak je to teda s těmi perky ?

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
Edvin
Accepted
Posts: 18
Joined: Wed Oct 16, 2013 11:10 pm

Jak je to teda s těmi perky ?

Post by Edvin »

Tohle je otázka spíše na tvůrce, než na hráče.
Vzhledem k tomu, že jsem si všiml i pár nových ( dokonce i pár které jsem ještě nikdy neviděl, jako "Boží přízeň" ), mohli by jste vydat alespoň seznam ( nejlépší by byl i s požadavky, ale to už bych asi chtěl moc ) nových perků, oproti Fallout 2 ?

Jo a ještě zásadní otázka, funguje perk "Kult osobnosti" ? ( V Resurrection by se jednalo o značně zlomovou schopnost )
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Jak je to teda s těmi perky ?

Post by Daemon »

Edvin wrote:Tohle je otázka spíše na tvůrce, než na hráče.
Vzhledem k tomu, že jsem si všiml i pár nových ( dokonce i pár které jsem ještě nikdy neviděl, jako "Boží přízeň" ), mohli by jste vydat alespoň seznam ( nejlépší by byl i s požadavky, ale to už bych asi chtěl moc ) nových perků, oproti Fallout 2 ?
Seznam perků bychom možná vydat mohli, stojí to za úvahu. Nic ale zatím neslibuju...

Edvin wrote:Jo a ještě zásadní otázka, funguje perk "Kult osobnosti" ? ( V Resurrection by se jednalo o značně zlomovou schopnost )
Stejně jako ve Fo2, takže ne :( Už jsme nějaké perky, o kterých jsme věděli, že budou k ničemu, rušili. Ještě je asi projdeme, jestli jich tam není víc zbytečných, které by stálo za to zrušit. Kromě zmíněného mě teď napadá i Presence (pokud teda ten už zrušený není).
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Jak je to teda s těmi perky ?

Post by Sarin »

Co jsem si zatím všiml tak:

Tři nové perky: Vůdce, Samotář a Dar z Nebes.

Perky s potřebným levelem přes 18 mají požadavky snížené na level 18.
Arizael
Accepted
Posts: 14
Joined: Wed Oct 16, 2013 8:38 am

Re: Jak je to teda s těmi perky ?

Post by Arizael »

Už někdo využil Perk "Mistr Kamasutry"? Vzal jsem to jako první a furt nic :P
Edvin
Accepted
Posts: 18
Joined: Wed Oct 16, 2013 11:10 pm

Re: Jak je to teda s těmi perky ?

Post by Edvin »

Můj nejoblíbenější perk !
Bohužel, to vypadá, "Mistr Kamasutry" je asi zrovna jeden z těch co Daemon zmiňoval, že jsou k ničemu.
Spát jde stejně jen s šlapkama a pak je tu ještě jedna feťačka a šerifova manželka. ( obě bez reakce )
Nikdo ti ani nezmíní, jaký jsi kanec, nebo něco podobného :-(
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Jak je to teda s těmi perky ?

Post by Daemon »

Ten perk Kult osobnosti jste někdo v Resurrectionu viděl nebo to byl jen obecný dotaz? Ten by totiž v Resurrectionu už být neměl. To samé zmíněný Lev salónů (Presence).
Edvin
Accepted
Posts: 18
Joined: Wed Oct 16, 2013 11:10 pm

Re: Jak je to teda s těmi perky ?

Post by Edvin »

Neviděl, ale vím, že v Falloutu 2 je možné si ho vzít s charismatem 10.
Je to užitečný perk, ale charisma v Resurrection nehraje důležitou roli, takže ho není třeba mít nijak vysoké.
Post Reply