tábor mutantů [spoilery]

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
petesoi
Neutral
Posts: 3
Joined: Thu Oct 17, 2013 8:39 am

tábor mutantů [spoilery]

Post by petesoi »

Poradi mi nekdo na kolik musim mit rec, abych se prokecal do tabora mutantu? (hral jsem za cisarstvi, takze jsem jen dostal lokaci od Sebastiana a dostat se tam musim sam)
nebo to snad zavisi na necem jinem nez na reci..?
User avatar
folkon2
Accepted
Posts: 43
Joined: Wed Oct 09, 2013 3:44 pm

Re: zákys - tábor mutantů

Post by folkon2 »

SPOILER
Do tabora mutantov som sa dostal s recou okolo 12% a inteligenciou 3 :D :D :D

a mimochodom vtedy je ten dialog s Martym ci ako sa vola ten mutant pri lavke uplne genialny :D
Akurat ked tvoja postava zbada potom toho Nightkina zakrici jeeeeej obludaaaaa a zacne strielat, takze to musis prekabatit s mentatom alebo vystrielat
petesoi
Neutral
Posts: 3
Joined: Thu Oct 17, 2013 8:39 am

Re: zákys - tábor mutantů

Post by petesoi »

uz vyreseno - diky Lister.Ister
ferda-mravenec
Accepted
Posts: 10
Joined: Thu Oct 17, 2013 2:15 pm

Re: zákys - tábor mutantů

Post by ferda-mravenec »

Můžete prosím poradit...
SPOILER

kde sehnat kabátek pro převlečení? Sice se mi povedlo je všechny vybít, ale chtěl bych to skusit i jinou cestou. Mám takového tucha, že róbu už jsem někde splašil, ale zřejmě jsem jí prodal a už jí v žádném městě nemůžu najít ,((

Díky
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: zákys - tábor mutantů

Post by Sarin »

SPOILER
Vím zatím o dvou róbách, jednu má na sobě chlápek v Seditu, kterého tě šéf Crimson Caravan pošle oddělat, a druhou má na sobě Asmodeus...k tomu se dostaneš přes quest ve Ztracené Čtvrti který tě pošle na vrakoviště.
Cukov
Accepted
Posts: 25
Joined: Mon Oct 21, 2013 11:27 am

Re: zákys - tábor mutantů

Post by Cukov »

Já to vyřešil, že jsem mu nastrkal(schopnost ukrást) do kapes 7(5 bylo stále málo, tak jsem to radši eště o dva pojistil) odjištěných(3:00) dynamitů a pak se šel na hoďku projít do pouště :D
Cukov
Accepted
Posts: 25
Joined: Mon Oct 21, 2013 11:27 am

Re: zákys - tábor mutantů

Post by Cukov »

folkon2 wrote:SPOILER
Do tabora mutantov som sa dostal s recou okolo 12% a inteligenciou 3 :D :D :D

a mimochodom vtedy je ten dialog s Martym ci ako sa vola ten mutant pri lavke uplne genialny :D
Akurat ked tvoja postava zbada potom toho Nightkina zakrici jeeeeej obludaaaaa a zacne strielat, takze to musis prekabatit s mentatom alebo vystrielat
Nemůžeš sem ten rozhovor přepsat? :D
Post Reply