Vyřešeno:Rat hole: starosta ,,dopis do New hope

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Vomit
Neutral
Posts: 9
Joined: Fri Oct 18, 2013 4:25 pm

Vyřešeno:Rat hole: starosta ,,dopis do New hope

Post by Vomit »

Ahoj
Julian mě poslal zautočit na svého kamoše. První skupina zneškodněna a když se přiblížím k druhé skupině a kriticky zasáhnu hošana v modrých kalhotech tak mi spadne hra a napíše tento error-
instrukce v 004efa59 v paměti bc05720a : the memory could not be written
004a5e8a 00521000 : the memory could not be read from
004efac3 00000004 the memory could not be written
004a5e7c 72658173
, když to nespadne a uložím tak potom tato uložená pozice nejde nahrát. děkuji za pomoc
Last edited by Vomit on Wed Oct 23, 2013 4:16 pm, edited 2 times in total.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Rat hole: úkol od Juliana: útok na severní čast města

Post by Daemon »

Ahoj, neumřel ti v tom souboji parťák, asi zřejmě pes? Uložení hry v boji, ve kterém umřel parťák totiž dělá problémy :(
Vomit
Neutral
Posts: 9
Joined: Fri Oct 18, 2013 4:25 pm

Re: Rat hole: úkol od Juliana: útok na severní čast města

Post by Vomit »

Daemon wrote:Ahoj, neumřel ti v tom souboji parťák, asi zřejmě pes? Uložení hry v boji, ve kterém umřel parťák totiž dělá problémy :(
jo zemřel mi pes. byl moc vepředu a střílí na něj zbytek skupiny.Nevím jak ho ovládat: např: k noze :). Co mám dělat ?
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Rat hole: úkol od Juliana: útok na severní čast města

Post by Daemon »

Je to chyba, kterou ještě musíme vyřešit :( Zatím musíš před bojem buď nechat psa někde mimo (přes rozhovor mu řekni, ať na tebe čeká) nebo když umře, tak neukládat pozici, dokud souboj nezkončí (nebo ještě líp radši mapu opustit a až pak se vrátit).
Vomit
Neutral
Posts: 9
Joined: Fri Oct 18, 2013 4:25 pm

Re: Rat hole: úkol od Juliana: útok na severní čast města

Post by Vomit »

Děkuji za rychlou odpověd a pomoc. :)
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Rat hole: úkol od Juliana: útok na severní čast města

Post by lopata »

Vomit wrote:Děkuji za rychlou odpověd a pomoc. :)
u mně pomohlo psa každé kolo odehnat od nepřátel ručně
Arizael
Accepted
Posts: 14
Joined: Wed Oct 16, 2013 8:38 am

Re: Rat hole: úkol od Juliana: útok na severní čast města

Post by Arizael »

Já přikázal psovi, ať se drží co nejblíže u mě a útočí na ty, na které útočím já. To rapidně snížilo jeho zaměřování nepřáteli.

Asi budu to samé muset udělat i s Keri, neboť samopal, nesamopal, stejně furt nabíhá na nepřátele stylem "však je jich jenom 5".
Vomit
Neutral
Posts: 9
Joined: Fri Oct 18, 2013 4:25 pm

Re: Rat hole: úkol od Juliana: útok na severní čast města

Post by Vomit »

ahoj
takovy povel jsem dal psovi a stejne se potom rozebehne a je ve predu - a zemre :(.
Je fakt, ze jsem na 3 levelu tak psíc moc nevydrží. Asi ho postavim na ulici a potom pujdu delat quest.
Vomit
Neutral
Posts: 9
Joined: Fri Oct 18, 2013 4:25 pm

Re: Rat hole: úkol od Juliana: útok na severní čast města

Post by Vomit »

Ahoj nevím jak to dokončit.
v Rat hole zabiju a vyčistím severní čast . Zjistím , že Leonardo utekl.
skočím za bývalím starostou a furt čeká na nějaké info o Marii: hrobník , lekárník, zprava o otravě.hrob vykopany, Nevím co už chce vědět ?
Mám předat dopis Adamovi v New hope a když za ním příjdu tak je to jako bych nepotkal jeho bráchu v Rat hole. Přitom v statusu to mám pozměněný na doručení k Adamovi do New hope.?
díky za info
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Rat hole: úkol od Juliana: útok na severní čast města

Post by lopata »

Vomit wrote:Ahoj nevím jak to dokončit.
v Rat hole zabiju a vyčistím severní čast . Zjistím , že Leonardo utekl.
skočím za bývalím starostou a furt čeká na nějaké info o Marii: hrobník , lekárník, zprava o otravě.hrob vykopany, Nevím co už chce vědět ?
Mám předat dopis Adamovi v New hope a když za ním příjdu tak je to jako bych nepotkal jeho bráchu v Rat hole. Přitom v statusu to mám pozměněný na doručení k Adamovi do New hope.?
díky za info
nevím já postupuji kněz, doktor, starosta, hrobník, hrob, starosta pak už stačí sundat slečnu a podívat se do sklepa a opět informovat starostu
a máš ten dopis u sebe ?
Vomit
Neutral
Posts: 9
Joined: Fri Oct 18, 2013 4:25 pm

Re: Rat hole: úkol od Juliana: útok na severní čast města

Post by Vomit »

lopata wrote:
Vomit wrote:Ahoj nevím jak to dokončit.
v Rat hole zabiju a vyčistím severní čast . Zjistím , že Leonardo utekl.
skočím za bývalím starostou a furt čeká na nějaké info o Marii: hrobník , lekárník, zprava o otravě.hrob vykopany, Nevím co už chce vědět ?
Mám předat dopis Adamovi v New hope a když za ním příjdu tak je to jako bych nepotkal jeho bráchu v Rat hole. Přitom v statusu to mám pozměněný na doručení k Adamovi do New hope.?
díky za info
nevím já postupuji kněz, doktor, starosta, hrobník, hrob, starosta pak už stačí sundat slečnu a podívat se do sklepa a opět informovat starostu
a máš ten dopis u sebe ?
Ahoj
1.jo už jsem našel tu správnou osobu a od ní si dopis vzal. Vzpomel jsem si, že se mám později zastavit.
2 Vraždu Marie nemůžu dokončit. Měl jsem podobný postup ( co popisuješ a před bitvou se zepta na info a já od té dobz odpovídám to same :(. nevím nevím. Zakolik to je zkušeností ? mám se trápit ?
dík za info
User avatar
gordon
Liked
Posts: 63
Joined: Fri Oct 11, 2013 3:53 am

Re: Rat hole: úkol od Juliana: útok na severní čast města

Post by gordon »

Vomit wrote:
lopata wrote:
Vomit wrote:Ahoj nevím jak to dokončit.
v Rat hole zabiju a vyčistím severní čast . Zjistím , že Leonardo utekl.
skočím za bývalím starostou a furt čeká na nějaké info o Marii: hrobník , lekárník, zprava o otravě.hrob vykopany, Nevím co už chce vědět ?
Mám předat dopis Adamovi v New hope a když za ním příjdu tak je to jako bych nepotkal jeho bráchu v Rat hole. Přitom v statusu to mám pozměněný na doručení k Adamovi do New hope.?
díky za info
nevím já postupuji kněz, doktor, starosta, hrobník, hrob, starosta pak už stačí sundat slečnu a podívat se do sklepa a opět informovat starostu
a máš ten dopis u sebe ?
Ahoj
1.jo už jsem našel tu správnou osobu a od ní si dopis vzal. Vzpomel jsem si, že se mám později zastavit.
2 Vraždu Marie nemůžu dokončit. Měl jsem podobný postup ( co popisuješ a před bitvou se zepta na info a já od té dobz odpovídám to same :(. nevím nevím. Zakolik to je zkušeností ? mám se trápit ?
dík za info
Před bitvou? A k té bitvě dojde na základě toho, že jsi zjistil prokazatelně vraha a Julian jde s Tebou a nebo je to jen úkol? Mám pocit, že to druhé. Musíš mít dopis z hrobu a na tom základě si pokecat se starostou a z doktora dostat pytel, kde je další papír a pak už se starostou dojdeš k závěru, že to byla Alexa. A pak můžeš se slušnou řečí jí buď ukecat, nebo se od ní nechat zabít. :D Lepší ale je s touto informací zajít za Julianem a pokud máš hotový quest s lékama (což předpokládám máš, když jdeš útočit), půjde ti Julian pomoct. Bez něj to jde blbě. Já osobně ale zvolil malou pauzu v Seditu a tamní úkoly a za získané body jsem si zvedl řeč tak (na 90), že jsem pak Alexu jen ukecal a Julian mě pouze odměnil. A starosta .... šel umřít na hřbitov. 8)
Jednoduše Ti něco chybí. Možná v rozhovorech. Alexa ti musí říct, že umí dělat jedy, hrobník o ženě etc.

Někde to tu už bylo mockrát popisované. :wink:
Vomit
Neutral
Posts: 9
Joined: Fri Oct 18, 2013 4:25 pm

Re: Nelze dokončit quest:Rat hole: starosta ,,dopis do New h

Post by Vomit »

HMMM, balíček jsem doktorovi ukrad, mám ho u sebe a Alexu jsem zabil, když mi dal Julian úkol. Počkám až budu mít větší ŘEČ a zkusím se vrátit. Díky za info
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Nelze dokončit quest:Rat hole: starosta ,,dopis do New h

Post by lopata »

Vomit wrote:HMMM, balíček jsem doktorovi ukrad, mám ho u sebe a Alexu jsem zabil, když mi dal Julian úkol. Počkám až budu mít větší ŘEČ a zkusím se vrátit. Díky za info
ukradl ? a přečetl jsi si zprávu co v něm byla ?tzn klasicky rozbalit bag
Vomit
Neutral
Posts: 9
Joined: Fri Oct 18, 2013 4:25 pm

Re: Nelze dokončit quest:Rat hole: starosta ,,dopis do New h

Post by Vomit »

lopata wrote:
Vomit wrote:HMMM, balíček jsem doktorovi ukrad, mám ho u sebe a Alexu jsem zabil, když mi dal Julian úkol. Počkám až budu mít větší ŘEČ a zkusím se vrátit. Díky za info
ukradl ? a přečetl jsi si zprávu co v něm byla ?tzn klasicky rozbalit bag
Děkuji za tu trpělivost co mě krok za krokem nasměrováváš. Myslel jsem, že jenom kliknu a otevře se vak. Už jsem na to přišel jak otevřít vak a vyřešeno. Děkuji :) :)
Post Reply