Masakr v kasinu (Ztracená čtvrť)

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Arizael
Accepted
Posts: 14
Joined: Wed Oct 16, 2013 8:38 am

Re: Masakr v kasinu (Ztracená čtvrť)

Post by Arizael »

Fajn právě jsem to udělal bez smrti jediného civilisty. Výjimkou je barman, který přísluší k mexikáncům a jde do vás.

Klíčem je zabránit mexikáncům (hlavně Gabrielovi), trefit dávkou civilisty. Proto jsem dal vořecha i Keri na dveře k záchodu, dal jim příkaz "zůstaň stát na místě" a šel pokecat se Sanchezem. Dal jsem mu dávku a stáhl jsem se na záchod. Mexikánci pak běželi nabíhají na záchod a bitva se odehrávala zde. Pokud jich není pět zaráz není to s opakovací brokovnicí problém. Jediné nebezpečí tvoří Gabriel, které paradoxně vyřídil Vořech :D

Pak už stačí jen dočistit zbytek venku a horní patro. Zbraní mám tolik, že je budu prodávat ještě v Albaquerge.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Masakr v kasinu (Ztracená čtvrť)

Post by feťák8 »

Jay2x wrote:Jen taková vsuvka - při této masivní přestřelce/bitce dostává karma celkem dost na prdel...
Asi bug, že se karma z mrtvých započítá tvé postavě. Měl jsem stejný problém. Řešením je nedopustit zranění civilistů.
Image
Jay2x
Accepted
Posts: 12
Joined: Wed Oct 16, 2013 4:57 am

Re: Masakr v kasinu (Ztracená čtvrť)

Post by Jay2x »

Tak jsem si loadnul pozici - nejjednodušší je zabít ty dva mexikánce u prodejce drog (jeden uvnitř, druhý hlídá venku) a z kasina vám přijdou ostatní pod zbraň automaticky, bez ztráty karmy. Kromě barmana, kterej je s nima jedna prdel... Ale utíkal statečně, to nemohu říct...! :)
OmarLittle
Neutral
Posts: 6
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:02 am

Potíže v kasínu

Post by OmarLittle »

Takže, co se stalo.
Mimi mně zadala úkol vyvraždit mexikánce. Jelikož se se mnou stejně nebavili kvůli tomu že spolupracuju s ghoulama, rozhodl jsem se quest splnit a vyvraždit mexikánce. Přece jenom, tolik XP a Lootu nikde jinde v Seditu neseženu.
No, přišel jsem do casína a vyběhnul nahoru, hodinu mně zabralo než jsem s Vořechem a Kerri vyvraždil celé patro, přitom jsem si omylem vymazal save, který by mě vrátil ještě před začátek útoku, takže teď musím buď nějak vyklidit spodní patro nebo začít 1.5 odznova.

Situace po genocidě v patře; všichni bez stimpaků, Kerri a Vořech jsou na umření, pokusil jsem se je vyléčit ale přidal jsem jim jenom pár HB.
Já sám mám jen 35 HB.
Munice a zbraní mám víc než dost.
Jako jedinou drogu mám Buffout.
Dole na mě čeká ještě Sanchez a všichni jeho muži.

Myslíte že je možné z tohoto nějak vyváznout živý i s Vořechem a Kerri? Jak?
User avatar
Smrdutý orangutan
Liked
Posts: 61
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:53 pm

Re: Potíže v kasínu

Post by Smrdutý orangutan »

Při vstupu do spodního patra drť „áčko“, ujdi devět kroků, vypni souboj a zase „áčko“. Chce to cvik. Zkus odtud vypadnout a vrať se až se dovybavíš.
Bad motherfucker
OmarLittle
Neutral
Posts: 6
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:02 am

Re: Potíže v kasínu

Post by OmarLittle »

Hmm, áčko? :|
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Potíže v kasínu

Post by lopata »

OmarLittle wrote:Hmm, áčko? :|
na klavesnici :idea:
User avatar
Smrdutý orangutan
Liked
Posts: 61
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:53 pm

Re: Potíže v kasínu

Post by Smrdutý orangutan »

Tak, tak. Klávesová zkratka pro spuštění souboje.
Bad motherfucker
dewaere
Accepted
Posts: 17
Joined: Sun Oct 06, 2013 9:34 am

Re: Potíže v kasínu

Post by dewaere »

ani nemusis utikat,"ackovanim" ,strilenim a naslednym zdrhanim do 1.patra muzes vyridit vsechny mexikany v baru a pak v klidu odejit barovyma dverma smerem nahoru z mapy
OmarLittle
Neutral
Posts: 6
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:02 am

Re: Potíže v kasínu

Post by OmarLittle »

Tak buď jsem lama, nebo mi to nefunguje.
Vždyť přece nemůžu uprostřed přestřelky vypnout boj. :|
Jak říká fallout; To jsem si měl rozmyslet dřív
User avatar
Smrdutý orangutan
Liked
Posts: 61
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:53 pm

Re: Potíže v kasínu

Post by Smrdutý orangutan »

An easy way to get through a barricade of enemies, is to keep on pressing A as fast as you can. This will start combat. You will have first go so move until you run out of action points. If you keep on pressing A then combat will start again, do the same. Do this to get out of encounters with enemies you dont like.

Centaurs, Floaters, Deathclaws, Mantis' and Super Mutants can beat you to it and start fighting you so press A REALLY fast.
Ale to co ti radí pán nade mnou je možná lepší nápad (pokud máš dost nábojů).
Bad motherfucker
OmarLittle
Neutral
Posts: 6
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:02 am

Re: Potíže v kasínu

Post by OmarLittle »

Skoro šťastnej konec:
Chodil jsem po schodech nahoru a dolů než jsem zabil Sancheze a Gabriela, dík za radu (bez sarkasmu). Pak jsem utekl na záchod a tam zabil nějakého Sanchezova muže. Mezitím se tam nahrnuli všichni, já zdrhnul ven a oni mě začli honit. Už už jsem byl zpátky v Seditu když v tom Fallout spadl. Těsně před tím krásným oranžovým ohraničením.
Teď jsem se dočetl že to padá když zabiju Gabriela, bohužel save před tím než jsem ho zabil nemám.
Dostanu se z toho posranýho kasína někdy?
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Potíže v kasínu

Post by feťák8 »

Nemučíš se zbytečně moc? Já bych začal asi od začátku. Sedit je moje nejoblíbenější město, ale s postavou na nízkém levelu (předpokládám, že 35 životů nebudeš mít třeba na 6.) se nedají dělat zázraky. Můžeš akorát chodit po schodech, vystřelit a odejít do přízemí/prvního patra. A i tak to bude mučení.
Image
User avatar
Smrdutý orangutan
Liked
Posts: 61
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:53 pm

Re: Potíže v kasínu

Post by Smrdutý orangutan »

Pokud ti to začalo padat, tak to asi nepůjde.
Ale do budoucna ti můžu poradit, abys nepoužíval jen jeden save-slot. Já Fallouta hrál ještě v době, kdy padal neustále a každou chvíli se tam něco pokazilo. Savy jsem si dokonce ukládal i na disketu (do hajzlu, kolik mi je let?!). Jen na první stránce máš 10 save-slotů, neboj se je používat. :)
Bad motherfucker
OmarLittle
Neutral
Posts: 6
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:02 am

Re: Potíže v kasínu

Post by OmarLittle »

Už je to v cajku, z nejhoršího jsem venku, asi jsem měl štěstí když mi to na třicátej pokus vyšlo a doběhl jsem až na hranici :D
Pěkně jsem si u mimi odpočnul teď nakoupím zásoby a půjdu oddělat ten zbytek.
Psa a Kerri jsem nechal v patře tak doufám že tam ještě budou.
Post Reply