Masakr v kasinu (Ztracená čtvrť)

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

blystar
Neutral
Posts: 7
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:06 pm

nejde načíst uložená hra

Post by blystar »

Chjo .. už po několikáte se mi stalo, že nejde načíst uložená hra .. počítá se s nějakou opravou do patche ?
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Kdy asi vyjde patch a bude návod ?

Post by Daemon »

blystar wrote:Chjo .. už po několikáte se mi stalo, že nejde načíst uložená hra .. počítá se s nějakou opravou do patche ?
To je určitě něco, co bychom rádi opravili. Způsobuje to, pokud ti umře v boji parťák a ty to ještě v tom samém boji uložíš. Je to i tvůj případ? Po smrti parťáka to chce uložit až po boji nebo ještě lépe radši vyběhnout z lokace a pak uložit.
Arizael
Accepted
Posts: 14
Joined: Wed Oct 16, 2013 8:38 am

Masakr v kasinu (Ztracená čtvrť)

Post by Arizael »

*Spoliery ze Seditu*

Plním úkol pro ghůly, kteří po mě chtějí vyřídit Rodrigueze se Sanchezem. Jelikož Sanchez mě k Rodriguezovi vůbec nepustí, začínám bitku hned na podlaží kasína.
Celá bitevní scéna působí fakt divně. Pokaždé se mi stalo, že jeden z mexikánců (většinou Gabriel) zasáhne některého z návštěvníků baru.

Následuje šílený masakr. Pochopil bych, že magor jako Gabriel na nějaké civilní ztráty na životech nehledí. Reakce obyvatel Seditu je však doslova berserkerovská. Místo toho aby se urychleně snažili dostat ke dvěřím, tak obstoupí Gabriela a začnou ho mlátit pěstmi :shock: .
Mexikánci se pak pustí do civilistů po celé čtvrti. Strážný o dvě místností dál, slyší střelbu, tak vytáhne kvér a vysype celý zásobník do vedle stojící krupiérky :roll: .

Tuším, že jedině ten zlitý ožrala uprostřed baru zůstane neutrální. Barman je naopak na straně mexikánců. Mexikánci pak opravdu jdou po každém civilistovi včetně dětí.

Jako hráči mi to celou situaci podstatně ulehčuje, neboť můžu bojovat vždy s jedním soupeřem naráz. Na druhou stranu každé kolo trvá sto let, což je neskutečný opruz. Zvlášťe v kombinaci s padáním hry, jenž způsobuje bug s Gabrielem.

Navrhuji aby příští patch dal jak civilistům, tak gangsterům poněkud racionálnější chování. :D
Jinak, pokud někdo ví o způsobu jak Q splnit, abych mohl obejít tento Immersion breaker, tak se prosím podělte.
blystar
Neutral
Posts: 7
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:06 pm

Re: Kdy asi vyjde patch a bude návod ?

Post by blystar »

Mno nechci být zvěstem špatných zpráv, ale parťák mi neumřel, stalo se mi to ve dvou různých situacích, vždy během boje .. ničím jiným ta situace nebyla specifická :)
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Kdy asi vyjde patch a bude návod ?

Post by Daemon »

Stačí, že jde o postavu, která může být parťákem. Proto se to stává často ve Ztracené čtvrti. Viz - viewtopic.php?f=11&t=107
User avatar
Smrdutý orangutan
Liked
Posts: 61
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:53 pm

Re: Masakr v kasinu (Ztracená čtvrť)

Post by Smrdutý orangutan »

[spekulace]
Možná by se dala využít Damianova parta?
[/spekulace]
Bad motherfucker
Arizael
Accepted
Posts: 14
Joined: Wed Oct 16, 2013 8:38 am

Re: Masakr v kasinu (Ztracená čtvrť)

Post by Arizael »

Damian dostal dávku z brokovnice :D
blystar
Neutral
Posts: 7
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:06 pm

Re: Kdy asi vyjde patch a bude návod ?

Post by blystar »

Aha :) jo tak to sedí, to byla přímo ta situace :) .. sem si říkal, že by se ke mě mohl aji přidat, jenže jsem nezjistil jak :D no nic, .. budu si to asi muset zahrát znova, až to dohraju :D
dewaere
Accepted
Posts: 17
Joined: Sun Oct 06, 2013 9:34 am

Re: Masakr v kasinu (Ztracená čtvrť)

Post by dewaere »

Mexikance vyridis kdyz je po dvou po trech max.peti vylakas ke sklepeni kde byla damianova parta..viz.zebrik..vic snad napovidat netreba ne?A mas to bez zdrzovani a bez padani..jakmile budes mit vycisteny bar,mas tam zase schody,a muzes kombinovat s prvnim patrem..
Goblin
Accepted
Posts: 25
Joined: Sun Oct 06, 2013 11:20 am

Re: Masakr v kasinu (Ztracená čtvrť)

Post by Goblin »

Já myslel, že je to tak schválně naskriptované: Sanchez zaútočí na mě, Barman se pokusí utéct, Gabriel ho omylem zastřelí a celá Ztracená čtvrť se vzbouří proti Rodrigezovi. Rolníci se radují. No nedává to smysl? :)
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Kdy asi vyjde patch a bude návod ?

Post by Powerack »

Doporučuju karmu mínus 50 a méně... Pak se nechá pozvat na chlast a máš partnera... To nebyla moje rada :D Prostě vykopej hroby a máš to...
Jay2x
Accepted
Posts: 12
Joined: Wed Oct 16, 2013 4:57 am

Re: Masakr v kasinu (Ztracená čtvrť)

Post by Jay2x »

Jen taková vsuvka - při této masivní přestřelce/bitce dostává karma celkem dost na prdel...
SneezeCheese
Accepted
Posts: 15
Joined: Mon Oct 14, 2013 1:57 pm

Re: Masakr v kasinu (Ztracená čtvrť)

Post by SneezeCheese »

Toto sem jel uz asi 30x za sebou a 30x sem loadoval zpet, protoze se mi taky nelibi, kdyz se krupierka s zetony vrhne proti guardovi s kulometem a pak je ze ztracene ctvrti - silent hill.

Nicmene, hodlam se vratit na vyssim levelu, uz mam lepsi equipment, takze nebude problem, protoze uz naposledy sem hned v prvnim tahu rozstrilel Gabriela, coz mi znacne pomohlo v avoidnuti masakru, ktery stejne ale ke konci prisel, jelikoz vzdy jeden z guardu MUSI missnout a trefit nekoho z obyvatel.

Podle me logika utoku obyvatel nejde objasnit, protoze nikdo v zivote by se nepustil proti kulometu s holyma rukama a uz vubec ne v Resurrection svete, kde se s vama nikdo nesere.

Diky,
SneezeCheese
booczech
Accepted
Posts: 10
Joined: Mon Oct 07, 2013 9:16 pm

Re: Masakr v kasinu (Ztracená čtvrť)

Post by booczech »

Doporucuju pozamikat dveře v kasínu ... a pěkně vyčistit mistnost po mistnosti 8) Nakonec pak lákat stráže z ulice do vymydleného kasína :)
SneezeCheese
Accepted
Posts: 15
Joined: Mon Oct 14, 2013 1:57 pm

Re: Masakr v kasinu (Ztracená čtvrť)

Post by SneezeCheese »

Jinak stalo se nekomu, ze Vam Lystra utekla z boje, aniz by byla nejak zranena, v momente, kdy se do palby zacnou plest civiliste a kousky jejich tel litaji vsude kolem?

Rekla mi uz 2x neco ve stylu ''Tak na tohle zaludek nemam'' a zacala zdrhat..
Post Reply