Sedit - strážce mě nepustí ze šerifovy vily

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
Spell
Neutral
Posts: 3
Joined: Sun Oct 20, 2013 6:57 pm

Sedit - strážce mě nepustí ze šerifovy vily

Post by Spell »

V Seditu jsem provedl všechny úkoly pro ghůly a načal ten s únosem šerifova syna. Strážný před branou mě pustil dovnitř, ale nemohu se dostat z vily - v bráně je silové pole, a jakmile se ukážu na očích strážnému v ocelovém brnění, začne po mně bez jediného slova pálit. V zápětí se k němu přidají i ostatní policajti ve vile. Co s tím?
Spell
Neutral
Posts: 3
Joined: Sun Oct 20, 2013 6:57 pm

Re: Sedit - strážce mě nepustí ze šerifovy vily

Post by Spell »

Jen částečně - pokud se kolem policajta proplížím, nikdo jiný na mě taky nereaguje nepřátelsky, dokonce je možné si s tímhle dotyčným i promluvit, pokud se mu proplížím za záda - řekne ale totéž, co ostatní (Ať se snažím, ať už tu mám na práci cokoliv, protože šerif si na všech vylívá zlost) a pak na mě zaútočí. Plížení by problém mohlo vyřešit, kdyby nebylo zapnuté silové pole - takhle ale nemám jak opustit vilu.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Sedit - strážce mě nepustí ze šerifovy vily

Post by feťák8 »

Měl jsem tentýž problém a kvůli tomu ani nevzal quest. Snad se dočkáme opravy v patchi :?
Image
Spell
Neutral
Posts: 3
Joined: Sun Oct 20, 2013 6:57 pm

Re: Sedit - strážce mě nepustí ze šerifovy vily

Post by Spell »

Nevím, jestli to nějak pomůže vyřešení bugu, ale rozhodně jde s tím chlapíkem mluvit i před tím, než se dostanu do vily. Buď mu řeknu, že jsem tu nový a on mě vyhodí, a nebo ho pomocí Řeči (asi) přesvědčím, že tam mám co dělat, protože jinak bych tu nebyl. Na to on řekne "Omlouvám se.", ale nepustí mě. A tenhle rozhovor jsem s ním rozhodně měl, než jsem přijal quest s vilou.
Ernie Ball
Neutral
Posts: 2
Joined: Tue Apr 21, 2015 9:39 am

Re: Sedit - strážce mě nepustí ze šerifovy vily

Post by Ernie Ball »

Ahoj hoši. Nemůžu tu nikde dohledat řešení tohodle problému. Byl jsem šťastnej, že mi šla ta věc se Sanchezem, ale teď tohle. Existuje na to opravnej soubor?
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Sedit - strážce mě nepustí ze šerifovy vily

Post by Daemon »

Ahoj. Uploadni prosím někam save, večer na to kouknu a pošlu případně opravu.
Pošli i nějaký starší save, jestli máš. Možná to pomůže chybu odhalit. Myslel jsem, že tohle je už opravené v rámci jiné obecné opravy, nepodařilo se mi totiž chybu vyvolat. Problém je, že se to evidentně stává jen někoku a výjimečně.
Ernie Ball
Neutral
Posts: 2
Joined: Tue Apr 21, 2015 9:39 am

Re: Sedit - strážce mě nepustí ze šerifovy vily

Post by Ernie Ball »

Čau. Kam mohu, prosím Tě umístit ten '' save ''? Můžu Ti to poslat třeba do mailu? Ernie Ball
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Sedit - strážce mě nepustí ze šerifovy vily

Post by Daemon »

To je jedno, myslel jsem, že to uploadneš třeba na http://www.uloz.to
Ale můžeš poslat do mailu hell.daemon@email.cz , jestli chceš.
Kde najdeš save víš? Měl by být v zde - Fallout 2\Resurrection\resdata\SAVEGAME a save je vždy celý ten adresář SAVE s číslem.
Post Reply