Tábor mutantů

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

sawyer477
Accepted
Posts: 15
Joined: Sun Oct 20, 2013 7:42 pm

Tábor mutantů

Post by sawyer477 »

pri ukolu privedení sebastiana mutantum na me pri boji postupne zacnou utocit i supermutanti, proc? zabijim lovce a do supermutantu se trefim maximalne omylem kdyz minu. Zkousel sem to tak 4 krat a dycky po me postupne sli sic primarne jdou po lovcich, diky za rady.
ferda-mravenec
Accepted
Posts: 10
Joined: Thu Oct 17, 2013 2:15 pm

Re: Tabor mutantu - privedení Sebastiana

Post by ferda-mravenec »

já se s tím lámal hodiny!
a nakonec se mi to povedlo tak, že nesmíš ani jednou trefit mutanta. a jakmile jsou všichni lovci vybití, tak neukončuj souboj, ale vlez do inventáře a změn si zbroj na róbu a až pak ukonči souboj. jak jsme si nechal energozbroj po ukončení souboje tak na mě hned začali útočit všichni mutanti.
sawyer477
Accepted
Posts: 15
Joined: Sun Oct 20, 2013 7:42 pm

Re: Tabor mutantu - privedení Sebastiana

Post by sawyer477 »

díky moc za radu, dneska to zkusím. a Jak je to s partákama? co když oni trefí mutanta omylem? btw kde si vzal energozbroj v této fázi? ja četl že ji dostanu až ted po zabití sebastiana. pak je prej dalsi v obrode ( to zatím nevím kde je - hádám ze to zistim ted jakmile me pusti dolu do základny mutantu) a jeste ma být jedna ve Vaultu 16? ale tam me nechteji pozvat Cisarovna na me kasle a jen rika ze pro me nenechala zatim poslat.
ferda-mravenec
Accepted
Posts: 10
Joined: Thu Oct 17, 2013 2:15 pm

Re: Tabor mutantu - privedení Sebastiana

Post by ferda-mravenec »

Já parťáky raději nechal v Albaq... aby se mi nepletli pod nohy. No, já to hrál docela na přeskáčku. Energozbroj jde lehce získat z Vaultu 16 z jedné ze skříněk - chvíli jsem chodil mezi městy a pak mi do pipboye přišla zpráva od císařovny že potřebuje pomoc-vybít vault 16. A až pak jsem si to namířil do tábora mutantů.
User avatar
Smrdutý orangutan
Liked
Posts: 61
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:53 pm

Re: Tabor mutantu - privedení Sebastiana

Post by Smrdutý orangutan »

Sakra... tady každej mluví o souboji s mutantama/Sebastianem. Copak jsem jedinej, komu se spustila cutscéna, kde Sebastiana a jeho doprovod rozstříleli na kusy, aniž bych se do toho vůbec zapletl?!
Bad motherfucker
HellAngel
Neutral
Posts: 9
Joined: Mon Oct 21, 2013 11:04 am

Re: Tabor mutantu - privedení Sebastiana

Post by HellAngel »

mne sa spustila scena a v nej rozstrielali Sebastiana. potom sa supermutanti pustili do zbytku armady co prisla so sebastianom. Suboj sa ukoncil bezproblemovo a mal som aj energozbroj
sawyer477
Accepted
Posts: 15
Joined: Sun Oct 20, 2013 7:42 pm

Re: Tabor mutantu - privedení Sebastiana

Post by sawyer477 »

Ferdo a byl jsi už lovec mutantu nebo si pro ne delal quest kdyz te zavolala cisarovna? a jak ti ta zprava do pib boye prisla ? respektive co se ti zobrazilo?

a kdyz takto nechas zabit sebastiana nepujdou po tobe lovci v Alberqerky kdyz se pro ne pozdej vratis?

Ja jsem se ted stal lovcem a nalahal sebastiana za mutantama, je cutscena kdyz dojde sebastian a dva poskoci, pak kecaji a sebastian rika ze cekal podraz a proto se nechal sledovat dalsima vojakama (na to dojde dalsich 5 lovcu) pak v cutscene Sefik mutantu zastreli Sebastiana a zacne boj 7 lovcu proti cele zakladne mutantu, a protoze mutanti maji rotacaky a raketomety, plamenomety je to celkem masakr vsude litaj nohy ruky a casto se stava ze me omylem sejmou partaka (jeden lovec s kladivem de porad po gabrielovi a ostatni mutanti ho ostreluji)
User avatar
Smrdutý orangutan
Liked
Posts: 61
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:53 pm

Re: Tabor mutantu - privedení Sebastiana

Post by Smrdutý orangutan »

sawyer447:
Ad Vault 16) Nezkoušeno, ale nemyslím si, že jako Lovec nedostaneš úkol vybít Vault. :-)
Ad Tábor mutantů) Tak to by leccos vysvětlovalo. Zmínku o podrazu jsem nikdy neviděl. Bude to ovlivňovat řeč. Já mu nakecal, že je základna prázdná a on přišel jen se dvěma poskoky.
Bad motherfucker
HellAngel
Neutral
Posts: 9
Joined: Mon Oct 21, 2013 11:04 am

Re: Tabor mutantu - privedení Sebastiana

Post by HellAngel »

aj po tom co vlakas sebastiana ku mutantom, tka mozes v poho na zakladnu lovcov
sawyer477
Accepted
Posts: 15
Joined: Sun Oct 20, 2013 7:42 pm

Re: Tabor mutantu - privedení Sebastiana

Post by sawyer477 »

mám řec tak 14% a taky sem mu nakecal, že je základna prázdná, moc mi nechtěl věřit ale že teda prej jo at mu dám hodku a vyrazime, a šli sme... asi v té hodce skocil za tema 5 dalsima lovcama at ho tajne sledujou, no hold verit novackovi lovcu mutantu asi neni dobrej napad.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Tabor mutantu - privedení Sebastiana

Post by feťák8 »

Smrdutý orangutan wrote:Sakra... tady každej mluví o souboji s mutantama/Sebastianem. Copak jsem jedinej, komu se spustila cutscéna, kde Sebastiana a jeho doprovod rozstříleli na kusy, aniž bych se do toho vůbec zapletl?!
He, také jsem si při čtení těch problémů připadal jako exot :D Každopádně díky padání hry to ani zkoušet nebudu. Ale vymlácení tábora mutantů vyzkoušet musím.
Image
karlito99
Accepted
Posts: 21
Joined: Tue Oct 08, 2013 2:28 pm

Tábor mutantů - generátor

Post by karlito99 »

Čau, nevíte jak mám opravit generátor? Mám haraburdí a Plazma-transforer, ale ani jedno na to nefunguje.
User avatar
Smrdutý orangutan
Liked
Posts: 61
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:53 pm

Re: Tábor mutantů - generátor

Post by Smrdutý orangutan »

Potřebuješ speciální součástku. Jedinou svého typu. Neřeknu, kde jí najdeš ale pokud promluvíš s feťáky ve Ztracené čtvrti Seditu, tak se k ní musíš dostat.
Bad motherfucker
karlito99
Accepted
Posts: 21
Joined: Tue Oct 08, 2013 2:28 pm

Re: Tábor mutantů - generátor

Post by karlito99 »

Díky, taková odpověď se mi líbí
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Tábor mutantů - generátor

Post by Sarin »

Jenom doplním jeden zádrhel. Ta součástka je potřeba na dva questy, musíš si vybrat který. Já na to trochu doplatil ve své hře...
Post Reply