FAQ  •  Register  •  Login

Sedith - uprava zbrane

Moderators: Ratman, Saruman, feťák8, valcik

<<

chargecz

Accepted

Post Mon Oct 21, 2013 12:48 pm

Sedith - uprava zbrane

Domluvil sem se s obchodnici na hlavni tride aby mi upravila opakovaci brkovonici za 4tis, rekne mi at se vratim za 4 dny, pote ze zbran jeste nema hotovou, bohuzel brkovonice nezmizi z inventare a kdyz se za 4 dny vratim a rekne ze uz je pripravena, ani se v inventari nemodifikuje, zustava stale stejnou s nazvem "opakovaci brokovnice" a dmg 15-25 :/
<<

chargecz

Accepted

Post Wed Oct 23, 2013 9:01 am

Re: Sedith - uprava zbrane

Nikdo se nesetkal s podobnym bugem? Chapu to spravne ze kdyz dam zbran modifikovat ze me na ty 4 dny ma zmizet z Inv a pak jak mi ji vrati mam vypadat jinak, pripadne met apson jine vlastnosti, napr predstavuju si ze upgrade opakovaci brokovnice krom toho ze ubere moznost davky, zvysi dmg jednotlivych ran
<<

Daemon

Resurrection team member

Post Wed Oct 23, 2013 10:37 am

Re: Sedith - uprava zbrane

Správně ti má zbraň sebrat hned, jak jí dáš zátky. A po těch čtyřech dnech ti dá pak novou zbraň - Ta i vypadá jinak, to poznáš. Je tam ale bug, že za určitých podmínek ti upraví jinou zbraň. V tomhle případě ti místo brokovnice upravila útočnou pušku (rozšíření zásobníku). Jestli se tomu chceš vyhnout, řekni si o upgrade ve chvíli, kdy ti o něm řekne. Když si necháš všechny možné upgrady vyjmenovat a pak teprve vybereš, může tento problém nastat.

Return to Fallout Resurrection - diskuze o hře