Vault 16 - jak kurňa?

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Nikobijec
Neutral
Posts: 3
Joined: Mon Oct 21, 2013 5:48 pm

Pokračování hry

Post by Nikobijec »

Zdravím,
je možné nějakým způsobem pokračovatve hře, co vyřešíte situaci se spasitelem ať už jaderným hřibem nebo útokem na Albuquerque?

Ještě mám problém s přístupem do Vaultu 16, žádným způsobem se mi nedaří dostat dovnitř, buď mě odhánějí vojáci, že tam nemám co dělat, a nebo po zabytí Elysi a dosazení Arona na trůn tam už vojáci ani nejsou a výtah na pokliknutí nereaguje.

Taky bych chtěl tvůrcům poděkovat za brilantní práci, vlastně tak dobrou, že jsem poněkud zanedbal přípravu na zápočtový testy a budu teď doufat, že to naženu a dostanu se ke zkouškám :-D.
Cukov
Accepted
Posts: 25
Joined: Mon Oct 21, 2013 11:27 am

Vault 16 - jak kurňa?

Post by Cukov »

Zdary...jak se kurňa dostanu do Vaultu 16?
1)Mise pro Elisu(anonyma,císařovnu) komplet splněny.
2)Sebastian tuhej, potom co jsem ho nalákal k mutantům.
3)Nejsem členem Lovců mutantů.
Tak jak mám kurňa donutit tu pindu, aby mi cinkla na Pipboye???

Je to moje poslední lokace, pak už jdu na Obrodu....tak mě to docela točí :evil:
Cukov
Accepted
Posts: 25
Joined: Mon Oct 21, 2013 11:27 am

Re: Vault 16 - jak kurňa?

Post by Cukov »

Cukov wrote:Zdary...jak se kurňa dostanu do Vaultu 16?
1)Mise pro Elisu(anonyma,císařovnu) komplet splněny.
2)Sebastian tuhej, potom co jsem ho nalákal k mutantům.
3)Nejsem členem Lovců mutantů.
Tak jak mám kurňa donutit tu pindu, aby mi cinkla na Pipboye???

Je to moje poslední lokace, pak už jdu na Obrodu....tak mě to docela točí :evil:
Ha tak už jsem se dočetl jinde, že s tutou lokací se můžu rozloučit. Jen nechápu proč.
Pro lovce splněná jen jedna mise....a to hlídka kolem města, ta by měla být v zájmu všech, né jen lovců. Na zbytek jsem se vydláb. Pistoli od peďáka jsem si nechal(výbornej deratizátor) a divocha jsem neměl to srdce odvést( jsou tak roztomilí když mydlí gekony:o)
Že je Sebastian tuhej mojí vinou, nikdo krom mě a Mutantů neví.....důkaz: zbytek lovců se mnou normálně baví.
A Elisa si mě najímala na špinavou práci, tak nechápu proč by v tom nechtěla pokračovat, když jsem se nezměnil, ba naopak jsem v tom lepší.
Stále nechápu, proč moje činy mi tuto lokaci odepřely.....no budiž.....ale jinak, abych tady jen nefňukal....PARÁDNÍ PRÁCE CHLAPI, díky za možnost vrátit se zpátky do tutoho světa!!!
HellAngel
Neutral
Posts: 9
Joined: Mon Oct 21, 2013 11:04 am

Re: Vault 16 - jak kurňa?

Post by HellAngel »

ja som najprv splnil misiu pre Elisu, pre lovcov som nerobil ani jednu. Potom co som vseko pre Lisu splnil a povedala ze mi na vediet cez PIP BOY, som siel do jednej miestnosti, prihlasil som sa cez pip boz, nejako to zosynchronizovalo a siel som ku lovcom pre misiu. Ako som si pokecal so Sebastion pipla mi sprava do PIP boya ze chce so mnou hovorit Elisa. Vtedy ma poslal do Vault 16.
Ak vymlatis lovcov tak sa tam ani tak nedostanes?
Cukov
Accepted
Posts: 25
Joined: Mon Oct 21, 2013 11:27 am

Re: Vault 16 - jak kurňa?

Post by Cukov »

HellAngel wrote:ja som najprv splnil misiu pre Elisu, pre lovcov som nerobil ani jednu. Potom co som vseko pre Lisu splnil a povedala ze mi na vediet cez PIP BOY, som siel do jednej miestnosti, prihlasil som sa cez pip boz, nejako to zosynchronizovalo a siel som ku lovcom pre misiu. Ako som si pokecal so Sebastion pipla mi sprava do PIP boya ze chce so mnou hovorit Elisa. Vtedy ma poslal do Vault 16.
Ak vymlatis lovcov tak sa tam ani tak nedostanes?
Synchronizaci Pipboye mám.....ale prostě nepípá:o)
No jo, ale já už měl mise od lovců před tím(než od Elisy, nebo v průběhu jejich misí) a hlavně nejde o mise od Sebastiana, ale od toho jejich skrčka....tam bude zakopanej pes.
Vymlátit je můžu vždycky.....ale nechci, přece jen brání město a normální občany, tak bych je o tuhle obranou sílu nechtěl připravit....jsem přece lidumil, sice s nabitým granátometem, ale lidumil:o)

No vlastně můžu to asi savenout....vymlátit komplet císařský a lovce mamutů.....a pak se tam v klídku podívat a zase loadnout.....ale je to takový nakřeč....asi jako kdybych v pustině našel stroj času:o)
sawyer477
Accepted
Posts: 15
Joined: Sun Oct 20, 2013 7:42 pm

Re: Vault 16 - jak kurňa?

Post by sawyer477 »

mám stejný problem, vše hotovo, power armor, zelenej gatlig od sebastiana. Chodím po obrodě a jedina lokace kde jsem nebyl tak vaul 16.
HellAngel
Neutral
Posts: 9
Joined: Mon Oct 21, 2013 11:04 am

Re: Vault 16 - jak kurňa?

Post by HellAngel »

tam je problem ze nemozes robit misie pre oboch, neznasaju sa a ratam ze iked ti prve misie daju obidvaja, ale prides zrejme o ti ekoncove. Mozno nejaky bug
sawyer477
Accepted
Posts: 15
Joined: Sun Oct 20, 2013 7:42 pm

Re: Vault 16 - jak kurňa?

Post by sawyer477 »

zkusil sem to po zlem vystrilel sem prvni patro vaultu 16 protoze me tam cisarovna nechtela povolat ale jak se dostanu ted niž? u výtahu je sice lano ale sou tam zaterasy, co ted? a Kde je treti power armor? dole ve dvojce? dik za rady
King Richard
Neutral
Posts: 6
Joined: Sun Oct 20, 2013 4:02 am

Re: Vault 16 - jak kurňa?

Post by King Richard »

u výtahu je sice lano ale sou tam zaterasy, co ted?
Myslím, že to je jen na efekt a ve skutečnosti se tamtudy nedá nikam jít. Sorry
Kde je treti power armor? dole ve dvojce?
1.Jeden vykecáš na ghoulovi v Obrodě ( ten skladník )
2. Druhý ti dá Nightkin, poté co mu přivedeš Sebastiana v táboře mutantů.
3. Třetí je zamknutý v truhle na patře Lovců. Myslím

A je třeba si dát pozor na to, že Resurrection není Fallout 2. Tady často nejde dělat mise pro všechny a teprve u těch posledních misí se rozhodnout, ke komu se přidat. Tady jak začneš jednu misi pro nějakou frakci, u té další má člověk šmitec.
sawyer477
Accepted
Posts: 15
Joined: Sun Oct 20, 2013 7:42 pm

Re: Vault 16 - jak kurňa?

Post by sawyer477 »

diky ty dva PA prave mam chybi mi ten posledni z vaultu a nemuzu ho najit. Jak je tedy mozne se dostat k alienum kdyz nemuzu tim lanem? na patre lovcu sem byl, sic sem neotevrel vsechny skrinky ... nejaka cuza je tam hlidaa nechce me je dovolit otevrit...lovci sou mi kamosi sic sem jim zabil sebastiana v lecce. prvni patro sem vystrilel .... a chci sakra do druheho.... jak?
King Richard
Neutral
Posts: 6
Joined: Sun Oct 20, 2013 4:02 am

Re: Vault 16 - jak kurňa?

Post by King Richard »

Jak je tedy mozne se dostat k alienum kdyz nemuzu tim lanem?
Jedině nějakým questem. Buď od Ellisy nebo od Lovců , kteří tě do Vaultu pošlou něco dělat.
Já sám jsem se tam jinak nikdy nedostal.
.lovci sou mi kamosi sic sem jim zabil sebastiana
Tak máš šmitec. Myslím, že to on tě tam pak pustí.
nejaka cuza je tam hlidaa nechce me je dovolit otevrit
No, právě v té to je. A taky Antimateriálovka.
sawyer477
Accepted
Posts: 15
Joined: Sun Oct 20, 2013 7:42 pm

Re: Vault 16 - jak kurňa?

Post by sawyer477 »

antimatialovka je v nezamcene tu mam, ale jak otevrit tu zamcenou co hlida ta cuza? nechci vystrilet lovce uz tak je me lito sebastiana ale co clovek neudela pro power armor ...

co sem tak cetl tak do vaultu te muze poslat jen cisarovna/cisar nikde sem necetl o lovcich, povedlo se to nekomu?
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Vault 16 - jak kurňa?

Post by feťák8 »

sawyer477 wrote:antimatialovka je v nezamcene tu mam, ale jak otevrit tu zamcenou co hlida ta cuza? nechci vystrilet lovce uz tak je me lito sebastiana ale co clovek neudela pro power armor ...
Možná bych zkusil pomocí kradení nacpat do jejího inventáře pár bomb. Ale jestli si tím znepřátelíš všechny ostatní na patře, to těžko říct.
Image
King Richard
Neutral
Posts: 6
Joined: Sun Oct 20, 2013 4:02 am

Re: Vault 16 - jak kurňa?

Post by King Richard »

Možná bych zkusil pomocí kradení nacpat do jejího inventáře pár bomb. Ale jestli si tím znepřátelíš všechny ostatní na patře, to těžko říct.
Je ale potřeba aspon 5-6 dynamitů. Má dost tuhej kořínek.
Já ji sejmul a nešli po mě.
Cukov
Accepted
Posts: 25
Joined: Mon Oct 21, 2013 11:27 am

Re: Vault 16 - jak kurňa?

Post by Cukov »

King Richard wrote:
Možná bych zkusil pomocí kradení nacpat do jejího inventáře pár bomb. Ale jestli si tím znepřátelíš všechny ostatní na patře, to těžko říct.
Je ale potřeba aspon 5-6 dynamitů. Má dost tuhej kořínek.
Já ji sejmul a nešli po mě.
Jo to funguje, ostatní po tobě nepůjdou.......ale musíš se někam uklidit než to bouchne, aby to nebylo na tebe. Já takhle sejmul toho natvrdlýho mutanta, co hlídal tu lávku v jejich základně. Jo a počítej, že odemčení těch skříněk jde docela ztuha......teď už si nepamatuju kolik jsem musel mít lockpick, ale kolem 70-80% určitě plus k tomu velkou sadu paklíčů....a povedlo se mi to asi až na 25 pokus.
Post Reply