[spoilery] Vše o kmenu divochů v Albuquerque

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

smileatman
Neutral
Posts: 4
Joined: Tue Dec 23, 2014 5:18 pm

Re: [spoilery] Vše o kmenu divochů v Albuquerque

Post by smileatman »

Ahoj,

potřebuju pomoct. S kmenem jsem vysekal komplet nemocnici včetně všech lékařů, Paula a jeho bandy. Osvobodil jsem všechny zajatce a čekal jsem že se ozve Gurgan (či jak se jmenuje) a budu mít splněnej quest... Někdo poraďte jestli jsem něco vynechal nebo je to bug. Při útoku omylem jeden divoch schytal raketu (byl to omyl, netušil jsem ža rakeťák má takový rozptyl).
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: [spoilery] Vše o kmenu divochů v Albuquerque

Post by Daemon »

Ahoj,
vrať se do Předměstí a s Gurganem si promluv. Pokud tam nebude, protože byl v boji zabit, tak si promluv se šamanem (chlápek v otrhané róbě).
smileatman
Neutral
Posts: 4
Joined: Tue Dec 23, 2014 5:18 pm

Re: [spoilery] Vše o kmenu divochů v Albuquerque

Post by smileatman »

V tom je problém. Když se vrátím na předměstí, tak tam kromě šamana a holek nikdo jiný není, ačkoliv při útoku zemřel pouze jedinej divoch. A když se potom vrátím k nemocnici, tak ani tam nikdo není. Co s tím? Se šamanem proběhne konverzace stylem co chceš, jen se tak dívám jak se máte sbohem...
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: [spoilery] Vše o kmenu divochů v Albuquerque

Post by Daemon »

Uploadni prosím někam save, podívám se na to, v čem je problém. Save najdeš ve Fallout 2\Resurrection\resdata\SAVEGAME a save je vždy celý ten adresář SAVE s číslem.
smileatman
Neutral
Posts: 4
Joined: Tue Dec 23, 2014 5:18 pm

Re: [spoilery] Vše o kmenu divochů v Albuquerque

Post by smileatman »

http://ulozto.cz/xRUb3cfL/slot02-zip

BTW všechna čest za to co jste vytvořili. Na něco takovýho jsem čekal skoro 10 let... A zatraceně moc se Vám to povedlo...
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: [spoilery] Vše o kmenu divochů v Albuquerque

Post by Daemon »

Je to bug, nezdetekovala se smrt jednoho z doktorů. Udělal jsem opravu - myšleno opravu tvé konkrétní situace, aby se to nastavilo do správného stavu - Tedy, že všichni doktoři jsou mrtví.
http://uloz.to/xGyy4cVd/alb-mrtv-int
Soubor si stáhni a nahraj do složky Fallout 2\Resurrection\resdata\scripts
Stačí načíst tu uloženou pozici a bude to OK. Po načtení pozice by měla zčernat obrazovka a divoši, co jsou s tebou, zmizet. Pak stačí dojít za Gurganem na Předměstí. Pokud by po načtení hry nedošlo k tomu, co píšu, zkus Mrtvou čtvrť opustit a zase se do ní vrátit.
Teoreticky by to mělo fungovat i na nějaký pozdější save - stačí když vstoupíš do Mrtvé čtvrti, na Předměstí by se pak měl objevit Gurgan.

Díky za chválu.
smileatman
Neutral
Posts: 4
Joined: Tue Dec 23, 2014 5:18 pm

Re: [spoilery] Vše o kmenu divochů v Albuquerque

Post by smileatman »

Mockrát děkuji za pomoc
Post Reply