Keri (vše o ní sem)

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

imhotep
Accepted
Posts: 12
Joined: Mon Oct 28, 2013 5:44 pm

Re: Keri (vše o ní sem)

Post by imhotep »

jo pichl sem jim jednou nebo dvakrat psycho aby prezily tuzsi boje s najezdnikama, ze by to teda bylo tim? avrati se jim nekdy AB do normlau nebo z to je na furt?to by bylo spatny :(
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Keri (vše o ní sem)

Post by feťák8 »

Sám na spolubojovnících drogy nezkouším, protože jich po většinu hry není dost pro mojí postavu, ale počkal bych den nebo dva, až skončí absťák. Pokud se AB nevrátí do normálu, pak asi nebudeš jediný s podobným problémem. Mně levelovala Keri třikrát a Lystra minimálně jednou. Co vím, tak se jim nezvýšily životy. Ale že by mě to trápilo, tak to ne. Stejně mám plno práce udržet je obě živé i v energozbroji, respektive kevlarovce.
Image
imhotep
Accepted
Posts: 12
Joined: Mon Oct 28, 2013 5:44 pm

Re: Keri (vše o ní sem)

Post by imhotep »

no ja mam drog dostatek takze sem se s nima podelil aby prezily tuzsi prestrelky a pomohlo to, ze maji min AB sem si vsiml az pozde, a ani cesta ze seditu do corathu s karavanou coz trva dostatecne dlouhou dobu na to aby ucinek drog zmizel se to nevratilo do normalu:-( mohl by pomoct nebo poradit nekdo z autoru? prosim prosim
Cukov
Accepted
Posts: 25
Joined: Mon Oct 21, 2013 11:27 am

Re: Keri (vše o ní sem)

Post by Cukov »

Když to tady čtu....jak ste kurňa donutili Keri oblíct na sebe něco jiného než tu její koženku? Mě se to zaboha nepovedlo. No ale já jí mě celou dobu ňákou nestandartní, zabugovanou, protože se mi jednou po postoupení na novej level bezdůvodně zbláznila a začala po mě střílet....musel jsem jí utratit. Vědět to , tak jsem jí prodal na náhradní díly.....ale už jsem měl po všech operacích.
imhotep
Accepted
Posts: 12
Joined: Mon Oct 28, 2013 5:44 pm

Re: Keri (vše o ní sem)

Post by imhotep »

normalne ji das do inventara nejakou lepsi zbroj a promluvis si s nou o vybave a reknes ji at si oblece tu a tu zbroj, zatim me to de u kevlarove zbroje a u toho fialovyho habitu, predokladam ze u enregozbroje to asi pude taky. u kozene a kovove zbroje to nejde.
u me ztraci AB keri i lystra a me to moc trapi tak bych byl moc rad kdyby nekdo prisel na nejakej zpusob jak jim je vratit do normalu
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Keri (vše o ní sem)

Post by Daemon »

imhotep wrote:no ja mam drog dostatek takze sem se s nima podelil aby prezily tuzsi prestrelky a pomohlo to, ze maji min AB sem si vsiml az pozde, a ani cesta ze seditu do corathu s karavanou coz trva dostatecne dlouhou dobu na to aby ucinek drog zmizel se to nevratilo do normalu:-( mohl by pomoct nebo poradit nekdo z autoru? prosim prosim
To bude asi bug. Stává se, že se parťákům rozbíjí staty, zatím z nejasných důvodů. Ale vypadá to, že právě hlavně drogy dělají problémy. Bohužel zatím na tohle nemáme opravu :(
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Keri (vše o ní sem)

Post by feťák8 »

Teď v poslední hře jsem zkoušel Keri dostat do postele. Měl jsem trait sex apeal a pak si dal perk mistr kamasutry. Ale byla pořád stejná drsňačka a já ostrouhal.

EDIT:
Tak u akčních bodů problém není, ale u postupu Lystry na další level ano. Počet momentálních hit bodů se sice zvýšil, ale počet maxima zůstal stejně.

Code: Select all

http://i.nahraj.to/f/vGU.png
Image
Edvin
Accepted
Posts: 18
Joined: Wed Oct 16, 2013 11:10 pm

Re: Keri (vše o ní sem)

Post by Edvin »

feťák8 wrote:Teď v poslední hře jsem zkoušel Keri dostat do postele. Měl jsem trait sex apeal a pak si dal perk mistr kamasutry. Ale byla pořád stejná drsňačka a já ostrouhal.
Ani sex apeal, ani mistr kamasutry v Resurrection nevyužiješ :D

Můžeš spát jen se šlapkama ( kterým je to jedno, chtějí jen prachy ) faťačkama ( fet nebo prachy ) nebo dvěma již vdanými ženami, z nichž jedna chce prachy a druhou stačí ukecat.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Keri (vše o ní sem)

Post by feťák8 »

Akorát mi to ukazovalo jiné hlášku u šlapek v bordelu, když bylo po činu. Něco ve smyslu kéž by byli všichni zákazníci takoví jako ty. Nu což, alespoň jsem si vyzkoušel o něco těžší hru, protože druhý trait byl rychlý metabolismus. Souboj proti floaterům a kentaurům bez jakékoli odolnosti proti jedu a radiaci byla zajímavá zkušenost :D
Abych nebyl úplně ot, tak na Keri mě štve jedna věc. Když u ní dám preferenci dalekonosné před chladnými, tak často v nejnevhodnější okamžiky (např. se střílí dávkou) schová pistoli a vytáhne chladnou zbraň. Ona je s chladnými dobrá, ale v pozdějších fázích hry je problém, aby mi přežila souboje, protože s kevlarkou a superkladivem to stačí akorát tak na geckony :D
Image
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Keri (vše o ní sem)

Post by Daemon »

Edvin wrote:Ani sex apeal, ani mistr kamasutry v Resurrection nevyužiješ :D
Když myslíš... :twisted:

feťák8 wrote:Tak u akčních bodů problém není, ale u postupu Lystry na další level ano. Počet momentálních hit bodů se sice zvýšil, ale počet maxima zůstal stejně.

Code: Select all

http://i.nahraj.to/f/vGU.png
Jestli spíš nebude problém v té róbě, jak psal Cartman zde - viewtopic.php?f=11&t=235
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Keri (vše o ní sem)

Post by feťák8 »

Daemone, je to róbou. Respektive změnou zbroje. Ještě jsem měl u sebe kovovou s kevlarovými prvky a výsledek byl stejný, tj. pokles hit bodů z 82 na 72.
Image
Edvin
Accepted
Posts: 18
Joined: Wed Oct 16, 2013 11:10 pm

Re: Keri (vše o ní sem)

Post by Edvin »

Daemon wrote:
Edvin wrote:Ani sex apeal, ani mistr kamasutry v Resurrection nevyužiješ :D
Když myslíš... :twisted:
Můžeš jmenovat jediný případ ?
praetorian
Liked
Posts: 57
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:58 am

Re: Keri (vše o ní sem)

Post by praetorian »

Edvin wrote:Můžeš spát jen se šlapkama ( kterým je to jedno, chtějí jen prachy ) faťačkama ( fet nebo prachy ) nebo dvěma již vdanými ženami, z nichž jedna chce prachy a druhou stačí ukecat.
tá druhá je šerifova žena, však? raz som ju v noci stretol v bare u Sedit caravan, ale mal som vtedy malý speech skill tak z toho nič nebolo :(
odvtedy som ju tam nevidel, kedy sa tam objavuje?
ironjohn
Neutral
Posts: 5
Joined: Sat Oct 12, 2013 6:43 am

Re: Keri (vše o ní sem)

Post by ironjohn »

Další problém s Keri, nemůžu s ní mluvit.. Pouze vidím její inventář při kliknutí na ni.. Poradí někdo?
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Keri (vše o ní sem)

Post by Daemon »

ironjohn wrote:Další problém s Keri, nemůžu s ní mluvit.. Pouze vidím její inventář při kliknutí na ni.. Poradí někdo?
To je nějaký divný. Uploadni, prosím, někam save. Kouknu na to. Měl by být zde - Fallout2\Resurrection\resdata\SAVEGAME a save je vždy celý ten adresář SAVE s číslem.
Post Reply