Nejrychlejší dohrání

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
hanzi161
Accepted
Posts: 27
Joined: Sat Oct 26, 2013 4:04 pm

Nejrychlejší dohrání

Post by hanzi161 »

Tak, když jsem Resurrection 3x dohrál, tak jsem si ze srandy udělal postavu na co nejrychlejší dohrání. Byl jsem zvědavej, zda to tady jde podobně jako v obouch předchozích Falloutech. A ono jde :D

Síla 5
Vnímání 2
Odolnost 6
Charisma 10
Inteligence 10
Hbitost 4
Štěstí 10

Traity - Zkušený, Talentovaný
Special - Věda, Řeč, Zálesák

Jeskyni jsem musel proběhnout, protože postava byla samozřejmě komplet nebojová (u některejch bojovejch atributů jsem měl dokonce mínusový procenta). Pak rovnou Rat Hole, kde jsem splnil co to šlo, bez toho, že bych někde čekal, spal nebo se vracel... pár Expů to dalo. Co nevidět jsem byl na cestě do Seditu, když přišel první zádrhel. Setkání s ghouly, kterýmu se vyhnout nedá. Jelikož jsem mel málo HP, žádnou zbroj, postřeh, že jsem skoro nehrál a s Hbitostí 4 taky daleko nechodíte, tak jsem jim jen těžko zdrhal. Musim přiznat, že jsem to párkrát musel loadnout, protože mě prostě zabili :lol: V Seditu to byla paráda... dalo se splnit spousta questů, najít dost výbavy, koupit knížky a při jejich čtení počkat na nějakou karavanu, která vás vezme až do Albuquerque (je to o pár dní kratší než po svých a srážku s ghůllama vyřešila karavana s Keri). Tam už jsem v podstatě nemusel žádný questy plnit... měl jsem už všechno vyhnáno podle potřeby, ale byl tu problém, že se nedostanu do základny Lovců, jelikož potřebuju 10 talismanů (já jich měl 7). Musel jsem vyrazit na mapu a měl jsem štěstí. Při cestě z Tábora mutantů, kde jsem dostal úkol přivést Sebastiana, jsem potkal Lovce, jak útočí na ghůly. Podíval jsem se na boj s povzdálí a když to skončilo, měl jsem dalších 6 talismanů. Hurá do základny Lovců, vzít si quest od Sebastiana a překecat ho ať jde se mnou k mutíkům. Tam ho killnuli, dali mi energo zbroj a pustili dovnitř. Zjistil jsem lokaci Obrody a hurá tam. Hned dalších, už nepotřebnejch 10 000 Expů :D V Obrodě už to bylo tak na 2 minutky. Hacknout počítač na prvnim patře a udělat si přístum do červené 5, tam jít za Spasitelem a překecat ho ať to odpálí. Vylezu nahoru a konec :D Sranda byla, že se v titulkách ani nezmínilo o Corathu, protože jsem tam vlastně nebyl :D Všeho všudy byla herní doba kolem 2 a půl hodiny a čas hry ve světě Falloutu ani ne 2 měsíce (přesně 50 dní).

Tak co, zkusí to někdo taky a dohraje to ještě rychleji?

Pro úplnost přikládám obrázek savu s datem ukončení hry :wink:
https://www.dropbox.com/s/53dyklha9li0b ... 20play.JPG
praetorian
Liked
Posts: 57
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:58 am

Re: Nejrychlejší dohrání

Post by praetorian »

wow tak to je teda uber fast gameplay :D ale pravdu povediac skúšať to tak nebudem, pripravil by som sa o potešenie z hry :roll:
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Nejrychlejší dohrání

Post by lopata »

praetorian wrote:wow tak to je teda uber fast gameplay :D ale pravdu povediac skúšať to tak nebudem, pripravil by som sa o potešenie z hry :roll:
též by mně to nebavilo, já plánuji pravý opak jen mám momentálně oba disky na pc mimo provoz tak si musím počkat :shock:
Post Reply