Bug v nahravani pozice

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
Cacctus
Neutral
Posts: 6
Joined: Tue Nov 19, 2013 11:18 pm

Bug v nahravani pozice

Post by Cacctus »

Zdravim,

predem dekuji za skvele oziveni jedne z me nejoblibenejsich her v historii. Ale bohuzel mi zkazil nadseni bug s nahravanim pozice. Behem plneni ukolu, kdy predavam v pousti toho maleho uneseneho haranta od serifa jsem si behem nasledujiciho boje ulozil quick save pozici. Po chvili hra ovsem spadla, vypsalo to error. Znovu jsem hru spustil a v tuto chvili jsem bez problemu pozici nahral. Ovsem hra opet za chvili spadla a uz jsem tu pozici nemohl nahrat. Napsalo to primo ve hre, ze pozici nelze nahrat. Zkousel jsem restart hry, pc, ulozeni na vice pozic( ted nejde uz nahrat ani jedna a tim jsem prisel o vsechny save pozice). Nenapada Vas prosim nejake reseni??
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bug v nahravani pozice

Post by Daemon »

Ahoj,
neumřel ti v tom boji parťák? Něco podobného se stává, pokud během toho boje uložíš. A teď ti už nejdou načíst ani předchozí pozice nebo sis ty předchozí pozice přeuložil tímto? Pokud máš problémy i s předchozími pozicemi, taky by to mohl být problém s anitivirem - Máš nějaký antivir a hru nainstalovanou v Program files?
Cacctus
Neutral
Posts: 6
Joined: Tue Nov 19, 2013 11:18 pm

Re: Bug v nahravani pozice

Post by Cacctus »

Tak partaka nevedu, protoze jsem vlk samotar:p A vsechny pozice ulozene v teto lokaci nejdou nacist. Jine nacist jedou. Schvalne jsem si tuto pozici ulozil na 3 ruzna ukladaci mista a uz nejde ani jedno. A hru mam standartne nainstalovanou v Program Files, stejne jako Avast.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bug v nahravani pozice

Post by Daemon »

V tomhle případě teda bude asi problém v mrtvém šerifově synovi a tedy obecně v té lokaci. Tak tam neukládej, ulož si před scénou s předáváním výkupného a pak až mapu opustíš a mělo by to být OK. Policajty ani nemusíš zabíjet, jestli nechceš nebo ti dávají zabrat. Stačí zdrhnout pryč.

btw. Tohle téma přesunu do "Fallout Resurrection - diskuze o hře", tam to patří spíš než do obecné diskuze.
Cacctus
Neutral
Posts: 6
Joined: Tue Nov 19, 2013 11:18 pm

Re: Bug v nahravani pozice

Post by Cacctus »

Dobra tedy. Budu to sice muset rozehrat temer odznova protoze preftim mam jedinou ulozenou pozici v rat hole. Ti policajti nebyli az takovy problem protoze jsem to resil metodou save/load kde zalezi na kazdem zasahu:-) bohuzel jsem si tim pokazil vsechny save pozice.Dik prestoza objasneni. Asi lock teda.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bug v nahravani pozice

Post by Daemon »

No právě časté ukládání během boje nemá Fallout úplně rád :(
To je blbý, že se musíš až tolik vracet. Máš k dispozici hromadu save slotů, určitě je dobré, je využívat...
Post Reply