Pád hry při výbuchu dynamitu v inventáři

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
unique2101
Neutral
Posts: 6
Joined: Wed Nov 20, 2013 5:27 pm

Pád hry při výbuchu dynamitu v inventáři

Post by unique2101 »

Párkrát jsem se pokusil popravit nežádoucí postavy vložením načasovaného dynamitu do jejich inventáře. Cca v polovině případů hra po výbuchu spadne. A to i, když dynamit omylem zůstal v mém vybavení. :)
Další podivná věc s dynamitem: Když jsem vložil dynamit do inventáře barmana v Severní části Rat Hole a pak uložil hru ještě před výbuchem, po načtení dynamit detonoval jak zvukem, tak podle textové zprávy. Psalo se něco o předčasné explozi. Jenže nedal žádné zranění a grafika výbuchu neproběhla. V inventáři toužené oběti dynamit tiká vesele dál klidně několik minut.
Bohužel jsem pozici už přeuložil. V ten moment mi nedošlo, že bych se o ni mohl podělit.
Máte někdo podobné zážitky s výbuchy?
Na zem položená bomba či vržený granát šlapou jako hodinky.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Pád hry při výbuchu dynamitu v inventáři

Post by feťák8 »

Na tyhle problémy trpěly hodně předchozí série. Když někomu proto vkládám do inventáře výbušniny, snažím se neukládat během doby, kdy oběti bomba tiká v inventáři, protože kolikrát hra spadla a už nešla načíst. A také při více výbušninách u obětí chodím do jiných lokací, kde čekám. Nutno ale dodat, že Resurrection mi při používání dynamitu nepadá (nespadl ani jednou), takže jsem asi opatrný až moc. :)
Image
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Pád hry při výbuchu dynamitu v inventáři

Post by Daemon »

Fallout má s těma výbušninama evidentně své problémy, ale na to padání má možná i vliv, že hraješ přes Wine. Jinak nedoporučoval bych dělat příliš tyhle dynamitové fígle na zbavování se nežádoucích osob. Ukazuje se, že hra může v takovou chvíli špatně zdetekovat jejich smrt a rozbiješ si tak nějaký quest.
Kara
Neutral
Posts: 4
Joined: Sat Nov 23, 2013 12:26 pm

Re: Pád hry při výbuchu dynamitu v inventáři

Post by Kara »

Tak jsem zabil doktora Moora v RatHole dynamitem, coz byla chyba, ale nevsiml jsem si moznosti dialogu kdy dostanu injekci. Doktor byl zabit, hra nepadla, ale quest se nezapocital - doktor jakoby stale nezemrel, nastesti sem neukladal a neprepisoval, tkaze jen loadnu a pohoda..tak jen aby vedeli ostatni.
Post Reply