Bugy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

zax
Neutral
Posts: 2
Joined: Wed Oct 09, 2013 2:17 am

Re: Bugy

Post by zax »

Bohy_CZ wrote:Ahoj Fallouťáci ;) hledal jsem po mapě různé lokace a našel jsem jednu malinkou na pravé straně mapy úplně dole v rohu(není skoro vidět), při vstupu do lokace se mi ukáže jen černá obrazovka s mojí postacičkou a můžu běhat pouze sem a tam a není z lokace cesta ven, copak to je za skrýš? :)
Také by mě to zajímalo, už jsem se bál, že jsem jediný, kdo si toho všiml. Nedá se odtamtud dostat, je třeba načíst pozici. Že by testovací mapa, kterou autoři zapomněli odstranit?
Mildar
Neutral
Posts: 3
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:20 pm

Re: Bugy

Post by Mildar »

mazar1234 wrote:Uz som to tu niekde videl, ale odpoved ziadna tusim nebola.

Quest odprevadit velku karavanu do Albuquerque po zniceni raiderskeho doupete.
Pred tym som nechal zit toho zradcu a vykopoil som ho do puste. Pri karavane je potom prepadnutie, po vystreilani raiderov ale uz nejde pokracovat. Vzdy po odideni z obrazovky len ide zvuk ale ostane cierna obrazovka a quest sa uz neposunie, resp. nic nevidiet. Skusal som to viac krat zo skorsieho save este pred aktivovanim questu ale zakazdym je to take iste.
Vyzera to byt naozaj fatalny bug.
Pevne doufam ze je jen zapomenuteho neco ve skryptu a ze se to opravy patchem. Jinak jsme pekne v pr...
Matt
Accepted
Posts: 35
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:13 pm

Re: Bugy

Post by Matt »

Pokiaľ mám pri sebe Lystru, keď ma príjmu medzi lovcov mutantov a následne s ňou naviažem dialóg, tak rozhovor začína slovami "taky mě to mrzí ale nič s tým nenadělám. Sbohem" pričom jej môžem odpovedať dvoma možnosťami a jedna z nich je presne to isté, čo povedala ona. Zdá sa teda, že jej dialóg je chybový. Nehovoriac o tom, že po zvolení tejto možnosti úplne zmizne, akoby na tom mieste ani nestála a objaví sa až v paláci.
popadinec
Neutral
Posts: 5
Joined: Wed Oct 09, 2013 8:42 am

Re: Bugy

Post by popadinec »

Jízda s karavanou

když jedu se sedit caravans, zabijou mi v bitce velitele a opustím lokaci, hra zčerná a už se nerozsvítí (s crimson caravan se mi to nestalo, jeho místo zastoupil někdo jinej)
EDIT: když se někomu stane to samý, pomohlo mi vystřílet celou karavanu, sice to neni úplně košér, ale člověk aspoň neztratí save a může hrát dál

Perk bystrý učedník

nezobrazuje ve výpisu bonusově získané expy
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

Matt wrote:Pokiaľ mám pri sebe Lystru, keď ma príjmu medzi lovcov mutantov a následne s ňou naviažem dialóg, tak rozhovor začína slovami "taky mě to mrzí ale nič s tým nenadělám. Sbohem" pričom jej môžem odpovedať dvoma možnosťami a jedna z nich je presne to isté, čo povedala ona. Zdá sa teda, že jej dialóg je chybový. Nehovoriac o tom, že po zvolení tejto možnosti úplne zmizne, akoby na tom mieste ani nestála a objaví sa až v paláci.
Tam se vypisuje špatný řádek, opravíme. Zmizení je v pořádku, ona od tebe odejde, protože nechce cestovat s Lovcem mutantů. To je to, co by ti řekla, kdyby se ten text zobrazoval správně...
Matt
Accepted
Posts: 35
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:13 pm

Re: Bugy

Post by Matt »

Daemon wrote:
Matt wrote:Pokiaľ mám pri sebe Lystru, keď ma príjmu medzi lovcov mutantov a následne s ňou naviažem dialóg, tak rozhovor začína slovami "taky mě to mrzí ale nič s tým nenadělám. Sbohem" pričom jej môžem odpovedať dvoma možnosťami a jedna z nich je presne to isté, čo povedala ona. Zdá sa teda, že jej dialóg je chybový. Nehovoriac o tom, že po zvolení tejto možnosti úplne zmizne, akoby na tom mieste ani nestála a objaví sa až v paláci.
Tam se vypisuje špatný řádek, opravíme. Zmizení je v pořádku, ona od tebe odejde, protože nechce cestovat s Lovcem mutantů. To je to, co by ti řekla, kdyby se ten text zobrazoval správně...
To že odíde som čakal, ale že odíde po svojich a nie teleportom :)
mazar1234
Neutral
Posts: 2
Joined: Tue Oct 08, 2013 9:16 pm

Re: Bugy

Post by mazar1234 »

Mildar wrote:
mazar1234 wrote:Uz som to tu niekde videl, ale odpoved ziadna tusim nebola.

Quest odprevadit velku karavanu do Albuquerque po zniceni raiderskeho doupete.
Pred tym som nechal zit toho zradcu a vykopoil som ho do puste. Pri karavane je potom prepadnutie, po vystreilani raiderov ale uz nejde pokracovat. Vzdy po odideni z obrazovky len ide zvuk ale ostane cierna obrazovka a quest sa uz neposunie, resp. nic nevidiet. Skusal som to viac krat zo skorsieho save este pred aktivovanim questu ale zakazdym je to take iste.
Vyzera to byt naozaj fatalny bug.
Pevne doufam ze je jen zapomenuteho neco ve skryptu a ze se to opravy patchem. Jinak jsme pekne v pr...

No nastastie je to len doplnkovy quest a hra by teda mala ist dohrat, akurat proste nemozem tento quest splnit a prilepsit si tak preniaze a EXPy co trosku naserie :-). Ale tym ze mame tento isty problem viaceri je evidentne ze tam nejaky bug naozaj je.
kafu
Neutral
Posts: 2
Joined: Wed Oct 09, 2013 10:34 am

Re: Bugy

Post by kafu »

asi bug? Po vyčištění 4. patra základny obrody už se nemůžu dostat zpátky do výtahu? dveře výtahu se prostě neotevřou a ten strážce, co ho hlídal tam u něj leží v kaluži krve...dá se to nějak otevřít nebo mám loadovat před základnou a znovu to celý odshora vystřílet? :D
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: Bugy

Post by Lister.Ister »

kafu wrote:asi bug? Po vyčištění 4. patra základny obrody už se nemůžu dostat zpátky do výtahu? dveře výtahu se prostě neotevřou a ten strážce, co ho hlídal tam u něj leží v kaluži krve...dá se to nějak otevřít nebo mám loadovat před základnou a znovu to celý odshora vystřílet? :D
Mám stejný problém, výtah nelze otevřít. Asi chyba ve skriptu.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

To zní jako chyba. Zkuste ty dveře otevřít v bojovém režimu, to možná pomůže.
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: Bugy

Post by Lister.Ister »

Daemon wrote:To zní jako chyba. Zkuste ty dveře otevřít v bojovém režimu, to možná pomůže.
Funguje to, v bojovým režimu se konečně můžu dostat pryč a zachránit tak vězně.
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: Bugy

Post by Lister.Ister »

Teď jsem našel jiný bug.

Za nemocnici jsem vysbíral komplet divochy ve městě a teprve teď jsem si všimnul, že tam postává chlapík, který chce abych dal divošce Aleea zlatou náušnici. Problém je v tom, že už je "sklizená".

EDIT:
Po pár dnech mi chlapík zmizel, jenom je divný, že nezmizel hned a mohl jsem od něj dostat ten quest.
kafu
Neutral
Posts: 2
Joined: Wed Oct 09, 2013 10:34 am

Re: Bugy

Post by kafu »

Daemon wrote:To zní jako chyba. Zkuste ty dveře otevřít v bojovém režimu, to možná pomůže.
mně zase pomohlo vyskočit ze hry do menu a nahrát ten quicksave znovu...k tomu bojovému režimu jsem se ani nedostal :) ale díky...
popadinec
Neutral
Posts: 5
Joined: Wed Oct 09, 2013 8:42 am

Re: Bugy

Post by popadinec »

Setkání na mapě : divocí psi útočí na karavanu

klonují se strážci karavany - vždycky, když nějaký strážce popojde, na jeho starém místě se objeví nový strážce, který další kolo táhne a stále dokola :)
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: Bugy

Post by Lister.Ister »

popadinec wrote:Setkání na mapě : divocí psi útočí na karavanu

klonují se strážci karavany - vždycky, když nějaký strážce popojde, na jeho starém místě se objeví nový strážce, který další kolo táhne a stále dokola :)
Taky se mi to pár krát stalo. Škoda, že to takhle není i u Crimson caravan. To by ghoulové neměli šanci :)
Post Reply