Bugy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

valcik
Betatester
Posts: 122
Joined: Fri Oct 04, 2013 10:40 am

Re: Bugy

Post by valcik »

.. jop, pri niektorých karavánach stoja dvaja velitelia karavány na rovnakom hexe, dnes som narazil presne na to isté.
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: Bugy

Post by Lister.Ister »

Teď jsem se uvěznil ve Vaultu 16 :) Hraju za Lovce a už mě nebavilo čekat až nebo jestli dá vědět Císař o Vaultu, tak jsem vzal věci do vlastních rukou a všechny Lovce ve Vaultu postřílel. Potom jsem dal výbušninu na vchod k Lovcům a ejhle cesta je zavalená. Náhle se u výtahu objeli císařstí vojáci a zablokovali ho. Nevim jak se sem dostali přes Alieny (ke kterým já se nedostal), ale po chvilce jsem se dostal k výtahu, ale nejde použít jelikož je prý zablokovaný (psalo mi to i před zabití Lovců). Takže cesta k Lovcům je zavalená a výtah nefunguje ... njn takže load :D
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Bugy

Post by feťák8 »

Možný bug? Progema. Když se pokusím zapnout počítač a zapnu kyborgy, tak při slezení do 2. patra u sebe ani jeden nemá zbraň, zatímco když se na zapínání počítače vybodnu, tak potom na 2. patře má jeden u sebe útočnou pušku a jeho parťák opakovací brokovnici.
Image
Blister
Accepted
Posts: 24
Joined: Sat Oct 05, 2013 11:30 am

Re: Bugy

Post by Blister »

Taky sem si toho všiml
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Bugy

Post by Kein »

Image

Je BUG, že jdou přes zeď, v prvním patře PROGEMY, odpálit šutry A, ale zeď se nezničí?
Je BUG, že nejdou odpálit, v prvním patře PROGEMY, šutry 1,2,3,4?
User avatar
folkon2
Accepted
Posts: 43
Joined: Wed Oct 09, 2013 3:44 pm

Re: Bugy

Post by folkon2 »

Zdravim,
postihol ma bug pri plneni questu zmiznuteho Felixa z cisarskeho mesta...
zastrelil som pedofila Chucka, potom oznamil Felixovej mame ze je mrtvy a zaroven jej ponukol Sophiu z predmestia na vychovavanie. Az potom som isiel za tym vrchnym velitelom vojakov nabonzovat pedofilneho podriadeneho, oznamilo mi ze sa rozbehol za tym pedofilnym podriadenym , ale bud sa zasekol o dvere, alebo o nejakeho mojho spolocnika, alebo ked aj dosiel na miesto( po mnohych save-load), ich dialog a nasledna samovrazda sa neodohrali. Hra zostala bezat, ale v tej faze, ako ked je taka ina sipka, kurzor (neviem inak popisat , taka hruba, ako ked sa nacitava), nedalo sa nikam ist, na nic kliknut, ani cez esc sa nedalo vyvolat herne menu a load. Musel som cez task manager vypnut hru a nanovo hrat...a potom zase...
Az ked som nacital starsi save robil cely quest odznova, len som vynechal felixovu mamu a sophii sa mi to dalo dokoncit. Po dokonceni som quest so sophie dokoncil.

save uz tusim nemam ale mam screenshot zaseknutych panakov o dvere ak to pomoze :D
User avatar
Ratman
Resurrection team member
Posts: 61
Joined: Fri Dec 14, 2007 11:02 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Ratman »

Ty vysoké počty ghoulů nebo chlapíci od karavan na jedmom hexu jsou bohužel dány bugem. Zdáse, že worldmapa občas vygeneruje mnohem víc postav než správně má. Máme zapsáno, pátráme, řešíme. Akorát to bude jeden z těch složitějších bugů, protože se to děje náhodně a ne všem. Ach jo.
Samota v pustině vás často dohání k šílenství. Jediné, co mi pomáhá udržet si smysl pro realitu, je přátelství s mojí sbírkou zpívajících brambor.
Bohy_CZ
Neutral
Posts: 6
Joined: Tue Oct 08, 2013 10:19 pm

Re: Bugy

Post by Bohy_CZ »

...
Last edited by Bohy_CZ on Wed Oct 09, 2013 11:46 pm, edited 1 time in total.
haxik
Neutral
Posts: 1
Joined: Wed Oct 09, 2013 8:45 pm

Re: Bugy

Post by haxik »

Musí to být bug, jinak nevím. Chtěl jsem to zahrát za postavu (předdefinovanou Winston) vysoká inteligence, aby se ze všeho vykecal, akorát krysy ukecat nejdou a to je ten problém. Hned po startu jedna jediná krysa (ta obyčejná malinkatá). Na tu jsem potřeboval 20 uderu (ano dvacet) abych ji jednou jedinkrát trefil (nožem) a ubral jeden hitpoint (nastavení na nejjednoušší - jak boje, tak hra) přitom ukazatel ukazoval 20% šanci zásahu. Mimo jiné během těch 20ti úderů dvakrát ten nůž upustil a třikrát zranil sám sebe (celkem za 6hp). Takže předpokládám, že tato předvytvořená postava tam je jen proto aby tam něco bylo, ale její nastavení ji absolutně znemožňují normální postup ve hře.
Goblin
Accepted
Posts: 25
Joined: Sun Oct 06, 2013 11:20 am

Re: Bugy

Post by Goblin »

Obchodníci mi nechtějí koupit Geigra. Tedy při výměně se ukazuje jeho hodnota, ale obchodník mi vždy řekne, že nabídka není dostatečná, i když dost přeplácím...
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Bugy

Post by lopata »

Goblin wrote:Obchodníci mi nechtějí koupit Geigra. Tedy při výměně se ukazuje jeho hodnota, ale obchodník mi vždy řekne, že nabídka není dostatečná, i když dost přeplácím...
není to tím že už je použitý mám takový pocit že ten problém byl i v původním falloutu
Matt
Accepted
Posts: 35
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:13 pm

Re: Bugy

Post by Matt »

Ak užijem prvý krát vysoko návykovú drogu (napríklad pred súbojom v ringu), prehrám a nahrám ten istý load, po použití drogy sa mi objavuje závislosť, hoci som ju nikdy predtým nepoužil. Pomáha jedine nahrať iný load a potom sa vrátiť k tomu druhému.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

lopata wrote:
Goblin wrote:Obchodníci mi nechtějí koupit Geigra. Tedy při výměně se ukazuje jeho hodnota, ale obchodník mi vždy řekne, že nabídka není dostatečná, i když dost přeplácím...
není to tím že už je použitý mám takový pocit že ten problém byl i v původním falloutu
Ano, to je chyba už z Fo2. Geiger má nějakou svojí baterii a ta když se z části vybije, dělá to tohle.

Matt wrote:Ak užijem prvý krát vysoko návykovú drogu (napríklad pred súbojom v ringu), prehrám a nahrám ten istý load, po použití drogy sa mi objavuje závislosť, hoci som ju nikdy predtým nepoužil. Pomáha jedine nahrať iný load a potom sa vrátiť k tomu druhému.
Není mi ten postup jasný. Jestli to chápu dobře, děláš: Uložíš hru, vezmeš si drogu, umřeš. Načteš tu pozici před požitím drogy a požiješ drogu. Máš zavislost.
Je to tak? Jestli ano, děje se to vždy? Není to jen náhoda? Závislost klidně můžeš získat i při prvním požití drogy.
Každopádně to vypadá na běžné chování Fo2.
Karnvapen
Neutral
Posts: 1
Joined: Thu Oct 10, 2013 12:39 pm

Re: Bugy

Post by Karnvapen »

Narazil jsem (nejspíš) na jeden bug, když se na předměstí Albuqerque snažím zjišťovat, kdo jde po divoších. Po lovu, kdy je skupina napadena, od vůdce kmene dostanu úkol zjistit, kdo za tim ve městě stojí. Prokecám Williama a stařešinu a automaticky mířim do kliniky si na ty prevíty došlápnout. Šéf kliniky mi na otázku o mizících divoších řekne, že teď spousta věcí dává smysl, ale to je prý vše, co mi k tomu řekne a "sbohem" a Paul od žoldáků z kliniky mi dokonce na plnou hubu prozradí, že se svýma žoldákama za městem nějaké divochy chytá (člověk tam ostatně ty zamčené lidi i vidí). No jo ale teď, když se vrátim za náčelníkem "G", tak mi dialogové okno nenabízí žádnou větu, abych vyburcoval jeho kmen a za pomocí oštěpů a raketometu ty prevíty rozmetal. Něco přehlížím nebo se jedná o bug?
popadinec
Neutral
Posts: 5
Joined: Wed Oct 09, 2013 8:42 am

Re: Bugy

Post by popadinec »

Corath:
Nadopovanej mentatem jsem nabral do party Lystru (normálně nemám dost velkou CHA, abych měl tak velkou partu). Droga mezitim vyprchala, mám momentálně větší partu, než bych měl mít. Pokecám s doktorem řešíce Lytřin quest s bráchou. Po konci naksriptovaného rozhovoru s doktorem (během kterého se Lystra pustí do řeči s Keri, jak měla těžkej život :) , druhej bug ) se Lystra zbugne - řekne mi, že je nás na truchlení moc a asi by měla opustit partu, ale při vyvolání rozohovoru má kecací možnosti jako by byla v partě, ale v partě není - nejde nabrat, propustit, nic, ať se nadopuju jak chci.
Post Reply