Bugy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Hiritar
Neutral
Posts: 2
Joined: Thu Oct 10, 2013 3:01 pm

Re: Bugy

Post by Hiritar »

Ahoj mám docela velký problém v postupu ve hře když se snažím v seditu vystřílet kasíno vyhodí mi to chybu a save je poškozený udělal jsem screen chyby a doufám že mi někdo dokáže pomoct :) díky

http://poui-page.8u.cz/hiritar/002.png
http://poui-page.8u.cz/hiritar/001.png
Last edited by valcik on Thu Oct 24, 2013 9:19 am, edited 1 time in total.
Reason: Odstránil som img tag pri screenshotoch.
User avatar
Ratman
Resurrection team member
Posts: 61
Joined: Fri Dec 14, 2007 11:02 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Ratman »

Karnvapen wrote:Narazil jsem (nejspíš) na jeden bug, když se na předměstí Albuqerque snažím zjišťovat, kdo jde po divoších. Po lovu, kdy je skupina napadena, od vůdce kmene dostanu úkol zjistit, kdo za tim ve městě stojí. Prokecám Williama a stařešinu a automaticky mířim do kliniky si na ty prevíty došlápnout. Šéf kliniky mi na otázku o mizících divoších řekne, že teď spousta věcí dává smysl, ale to je prý vše, co mi k tomu řekne a "sbohem" a Paul od žoldáků z kliniky mi dokonce na plnou hubu prozradí, že se svýma žoldákama za městem nějaké divochy chytá (člověk tam ostatně ty zamčené lidi i vidí). No jo ale teď, když se vrátim za náčelníkem "G", tak mi dialogové okno nenabízí žádnou větu, abych vyburcoval jeho kmen a za pomocí oštěpů a raketometu ty prevíty rozmetal. Něco přehlížím nebo se jedná o bug?
Něco přehlížíš, tohle není bug ;)
Samota v pustině vás často dohání k šílenství. Jediné, co mi pomáhá udržet si smysl pro realitu, je přátelství s mojí sbírkou zpívajících brambor.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

Hiritar - To je bohužel nepříjemný bug :( Více viz zde - viewtopic.php?f=11&t=107
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Bugy

Post by Sarin »

Tak jsem zprostředkoval karavany od Crimson Caravan do New Hope, nechal jsem se na jednu najmout, a skončil v Albuquerqe.
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Bugy

Post by Kein »

Když jdu poprvé navštívit Albuquerque, s karavanou a s Gabrielem - tak po příchodu do města se objeví černá obrazovka a hra zamrzne.

Když jdu s Gabrielem, bez karavany, je to OK.

Stává se to taky někomu?
fojtik
Accepted
Posts: 25
Joined: Fri Oct 11, 2013 7:03 am

Re: Bugy

Post by fojtik »

Narazil jsem na zajimavou chybu.
Chtel jsem vystrilet banditskou zakladnu ve ztracene ctvrti. Na oko se k nim pridal a znicil karavanu. Tim jsem ziskal jejich duveru a moznost pohybu po zakladne.
Zamknul jsem vsechny dvere ktere zamknout sly - at v boji nemusim bojovat s 14 bandity najednou. Zacal jsem boj a vymlatil vsechny bandity v nezamkle oblasti. Ovsem boj se neukoncil a zaroven v boji nemuzu odemykat dvere. Takze patova situace - nedostanu se z bojoveho modu a tedy si neodemknu...

Vyresil jsem to tim ze jsem si nechal odemklou cestu ven - po opusteni zakladny se boj ukoncil. Po navratu jsem odemknul a domlatil 2 skupinky v zamklych mistnostech. Ale hodilo by se ukonceni boje pokud neni zadny nepritel v nezamkle oblasti.
Mambus
Neutral
Posts: 4
Joined: Fri Oct 11, 2013 8:16 am

Re: Bugy

Post by Mambus »

Pro mě jsou karavany taky zabugovány (minimálně Sedit Caravans, ve skupiny Gabriel, Kerry a Vořech).

Při útoku na karavanu sejmu útočníky beze ztrát a když odejdu z mapy, čeká mě v Alberqueque černá obrazovka s hořícím barelem. Když vystřílím i hlídače karavany, obrazovka se načte v pohodě, ale Sedit už mě další karavanu nenabídne (prý jsem karavanu v boji opustil).

Jako provizorní řešení mi funguje hru s černou obrazovkou uložit poslepu (kliknout F4 a pak třikrát ENTER). Když se hra pak načte, už je vše ok. Jediná nevýhoda je, že to pak vypadá, že karavana vůbec do města nedorazila (velitel s výplatou tam není, ani žádný z hlídačů).

Howgh
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Bugy

Post by Kein »

Mambus wrote:Pro mě jsou karavany taky zabugovány (minimálně Sedit Caravans, ve skupiny Gabriel, Kerry a Vořech).

Při útoku na karavanu sejmu útočníky beze ztrát a když odejdu z mapy, čeká mě v Alberqueque černá obrazovka s hořícím barelem. Když vystřílím i hlídače karavany, obrazovka se načte v pohodě, ale Sedit už mě další karavanu nenabídne (prý jsem karavanu v boji opustil).

Jako provizorní řešení mi funguje hru s černou obrazovkou uložit poslepu (kliknout F4 a pak třikrát ENTER). Když se hra pak načte, už je vše ok. Jediná nevýhoda je, že to pak vypadá, že karavana vůbec do města nedorazila (velitel s výplatou tam není, ani žádný z hlídačů).

Howgh

Možná to je tím, že se nějak koušou dialogové okna hlídače od Sedit Caravans. Taky jsem jel Se Sedit Caravans a stalo se mi to samé. (viz příspěvek výše)
Hiritar
Neutral
Posts: 2
Joined: Thu Oct 10, 2013 3:01 pm

Re: Bugy

Post by Hiritar »

díky Daemone v tom casinu jsem to vyřešil trochu jinak nalákával jsem je postupně na sebe a tak je všechny dostal ale díky jsem moc rád že tu někdo dobře poradí :D
Goblin
Accepted
Posts: 25
Joined: Sun Oct 06, 2013 11:20 am

Jen drobnost...

Post by Goblin »

...když ghůly zpopelním pulzní pistolí tak, že jejich inventář se vysype na hromádku s jejich ostatky, pak mezi těmi věcmi leží i talisman obrody. Když pak ale prohrábnu popel, najdu ještě jeden. Ne, že bych si stěžoval... :D
Inyourface
Accepted
Posts: 12
Joined: Thu Oct 10, 2013 7:49 am

Re: Bugy

Post by Inyourface »

Proč nejde vystřelit mířenou střelu a zaměřit třeba na oči, genitálie, atd. ? jediná situace kdy mi jde ono míření je v boji beze zbraně. Je to záměr nebo chyba? Dík za odpověď
valcik
Betatester
Posts: 122
Joined: Fri Oct 04, 2013 10:40 am

Re: Bugy

Post by valcik »

Inyourface: To bude skôr trait Fastshot/Rychlostřelec. :wink:
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Jen drobnost...

Post by Daemon »

Goblin wrote:...když ghůly zpopelním pulzní pistolí tak, že jejich inventář se vysype na hromádku s jejich ostatky, pak mezi těmi věcmi leží i talisman obrody. Když pak ale prohrábnu popel, najdu ještě jeden. Ne, že bych si stěžoval... :D
Nějaké konkrétní ghouly? Moc se mi nezdá, že by to bylo závislé na zpopelnění pulzní pistolí.
Goblin
Accepted
Posts: 25
Joined: Sun Oct 06, 2013 11:20 am

Re: Jen drobnost...

Post by Goblin »

Daemon wrote:
Goblin wrote:...když ghůly zpopelním pulzní pistolí tak, že jejich inventář se vysype na hromádku s jejich ostatky, pak mezi těmi věcmi leží i talisman obrody. Když pak ale prohrábnu popel, najdu ještě jeden. Ne, že bych si stěžoval... :D
Nějaké konkrétní ghouly? Moc se mi nezdá, že by to bylo závislé na zpopelnění pulzní pistolí.
Šlo o běžnou hlídku Obrody beze zbrojí. Hádal bych, že to tak funguje i u jiných zbraní, které jsou schopné při overkillu nadělat z nepřátel hromádku popela, nebo jiné nesoudržné hmoty, která je oficiálně "nelootovatelná". Já mám ale pouze PP...
valcik
Betatester
Posts: 122
Joined: Fri Oct 04, 2013 10:40 am

Re: Bugy

Post by valcik »

Nespopolnil si dvoch ghoulov na rovnakom hexe? Pri hromadných bitkách, keď súperi lezú tesne k hlavnej postave, sa to niekedy stane a v zápale boja si to vôbec neuvedomíš.
Post Reply