Bugy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Inyourface
Accepted
Posts: 12
Joined: Thu Oct 10, 2013 7:49 am

Re: Bugy

Post by Inyourface »

Ajo vlastne to s tim rychlostrelcem jsem si neuvedomil :) dik
Goblin
Accepted
Posts: 25
Joined: Sun Oct 06, 2013 11:20 am

Re: Bugy

Post by Goblin »

valcik wrote:Nespopolnil si dvoch ghoulov na rovnakom hexe? Pri hromadných bitkách, keď súperi lezú tesne k hlavnej postave, sa to niekedy stane a v zápale boja si to vôbec neuvedomíš.
Ne-e. Žádný zápal nebyl. Když jdou na mě čtyři ghůlové a polovinu z nich zabiju první kolo, tak bych si toho opravdu všiml. :) Kromě toho Pulsní pistole nemá area effect, i kdyby tam nakrásně dva ghůlové stáli. Spíš mi připadá, jako by se ten talisman na zpopelněné mrtvole vygeneroval prostě navíc (i po výbuchu mohou zůstat kousky, které prohledáte, ale nic v nich není, protože loot leží na zemi)...

Čtyři ghůlové, z toho tři zpopelnění = sedm talismanů...
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Bugy

Post by Sarin »

Mám dojem že mi v Albuquerque něco chybí. Za prvé se nedostanu do Císařského města ani přes Terakovo pozvání ani přes Anonymův quest, a jak se zdá, Chuck má omezenější sortiment...na fórech jsem viděl že by se u něj dala sehnat pulzní pistole a mikrofůzní články, ale jediná energetická zbraň co má u mě je laserová pistole a malé energočlánky.

Může to nějak souviset s tím že jsem tam vždy došel s karavanou a nikdy po svých?
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

Sarin wrote:Mám dojem že mi v Albuquerque něco chybí. Za prvé se nedostanu do Císařského města ani přes Terakovo pozvání ani přes Anonymův quest, a jak se zdá, Chuck má omezenější sortiment...na fórech jsem viděl že by se u něj dala sehnat pulzní pistole a mikrofůzní články, ale jediná energetická zbraň co má u mě je laserová pistole a malé energočlánky.

Může to nějak souviset s tím že jsem tam vždy došel s karavanou a nikdy po svých?
Nesouvisí. Něco přehlížíš, dostat se do Císařského města můžeš celkem bez problémů. A pokud jde o Chucka - Neber automaticky jako fakt všechny spekulace, které se na fóru objeví :)
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Bugy

Post by Sarin »

Že by moje CH 3 a řeč na 5% dělalo problém? Zkoušel jsem všechny možnosti jak mluvit s tím hlídačem....ani pozvání ani to že mám důležité informace nezabraly.

S tím Chuckem je to divné...v největším městě ve hře bych čekal lepší sortiment.
User avatar
Ratman
Resurrection team member
Posts: 61
Joined: Fri Dec 14, 2007 11:02 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Ratman »

Stále něco přehlížíš. Do města se spousta hráčů bez problémů dostala. Co se týče Chucka: Sortiment obchodníků není vždy 100% napevno, takže možná máš zatím jen smůlu.
Samota v pustině vás často dohání k šílenství. Jediné, co mi pomáhá udržet si smysl pro realitu, je přátelství s mojí sbírkou zpívajících brambor.
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Bugy

Post by Sarin »

Po nějakých dvaceti karavanách kdy u něj prodávám věci bych si asi už všiml kdyby měl něco lepšího...

A co sakra přehlížím?
Paci
Neutral
Posts: 6
Joined: Wed Oct 09, 2013 7:20 pm

Re: Bugy

Post by Paci »

Všiml jsem si, že se mi v pipboyi, v sekci mapy, zobrazují i náhodné lokace. Už tam mám 2x hory a pod tím asi tři lokace (pokaždé stejné) a jeden krát poušť. Pamatuju, že tyhle mapy se v F1 a F2 neukládaly. Děje se to i někomu jinému? Možná je to i vlastnost sfall.
Dudosk
Neutral
Posts: 2
Joined: Sat Oct 12, 2013 7:44 am

Re: Bugy

Post by Dudosk »

Ahoj,

som s karavanou (CC) na ceste do Corathu, prepadne nas hliadka ghoulov.
Ked pocas boja zoberem mrtvole ghoula sniperku (je tam jeden ghoul v energozbroji, SMGcko nanho proste nestaci /10mm AP) a dokoncim tah, hra padne a hodi tuto hlasku:
Image

Edit: takze hra padne rovnako, nech dokoncim tah akokolvek...
rovnaka chyba ako v Sedite v kasine?
Vyriesil to load starsieho savu tesne po zacati suboja...
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

Dudosk: Ahoj, neumřel ti v tom souboji parťák?
fojtik
Accepted
Posts: 25
Joined: Fri Oct 11, 2013 7:03 am

Re: Bugy

Post by fojtik »

Tak nevim jestli to je chyba. Ale při hledani serifova syna jsem nasel tu spojku. Ta mi prozradila unosce v tom baraku v malem hubu. A ty tri unosce jsem zabil. Ale za prve souboj se po jejich zabiti neukonci. Abych souboj ukoncil, musel jsem opustit mapu a vrátit se. A za druhé tam není ten kluk ani zadne voditko kde ho najit. Vsichni tri mají u sebe jen zbran, naboje a peníze, nic vic. V zadne polici ani na zadnem stole nic nelezi...
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: Bugy

Post by Lister.Ister »

fojtik wrote:Tak nevim jestli to je chyba. Ale při hledani serifova syna jsem nasel tu spojku. Ta mi prozradila unosce v tom baraku v malem hubu. A ty tri unosce jsem zabil. Ale za prve souboj se po jejich zabiti neukonci. Abych souboj ukoncil, musel jsem opustit mapu a vrátit se. A za druhé tam není ten kluk ani zadne voditko kde ho najit. Vsichni tri mají u sebe jen zbran, naboje a peníze, nic vic. V zadne polici ani na zadnem stole nic nelezi...
Jeden z nich měl mít u sebe lístek s tím, že kluka převážej. Teď nevim kolik únosců tam mělo být, ale vypadá to, že ti utekl právě ten důležitej :)
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

fojtik wrote:Tak nevim jestli to je chyba. Ale při hledani serifova syna jsem nasel tu spojku. Ta mi prozradila unosce v tom baraku v malem hubu. A ty tri unosce jsem zabil. Ale za prve souboj se po jejich zabiti neukonci. Abych souboj ukoncil, musel jsem opustit mapu a vrátit se. A za druhé tam není ten kluk ani zadne voditko kde ho najit. Vsichni tri mají u sebe jen zbran, naboje a peníze, nic vic. V zadne polici ani na zadnem stole nic nelezi...
Bohužel je to opravdu bug, více viz zde - viewtopic.php?f=11&t=119
Dudosk
Neutral
Posts: 2
Joined: Sat Oct 12, 2013 7:44 am

Re: Bugy

Post by Dudosk »

Daemon: pokial si dobre pamatam, tak nie, ale Save uz bohuzial nemam
Javurek
Accepted
Posts: 11
Joined: Sat Oct 12, 2013 4:02 pm

Re: Bugy

Post by Javurek »

Mám problém s Crimson Caravan, splním první 2 úkoly, ale ten třetí týkající se New Hope už mi nenabídnou. Je to nějaký bug, nebo dělám něco špatně. Protože v minule hře jsem ten úkol normálně dostal a tentokrat jsem pokud vím dělal vše stejně.
Post Reply