Bugy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

hanzi161
Accepted
Posts: 27
Joined: Sat Oct 26, 2013 4:04 pm

Re: Bugy

Post by hanzi161 »

S tim pokojem to vypadá opravdu na bug. Ale tikající dynamit je tak trochu záhadou. Poprvé teď slyším, že by někomu ihned bouchnul... jsou lidi co si toho nevšimli a tahali ho v inventáři přes několik měst a ono nic :D Jinak už se tu i psalo, že neni dobrý, když hru ukládáš po nastavení časovače u výbušnin... hra se s tím nějak neumí vypořádat. Prostě uložit - nastavit, položit, nebo někomu dát a čekat... neukládat v mezičase. Pokud by se něco podělalo, tak to nijak nevadí, uloženo máš přece před chvílí, jen si zopakuješ nastavení časovače výbušniny :wink:
pito
Neutral
Posts: 2
Joined: Sat Oct 05, 2013 11:38 am

Re: Bugy

Post by pito »

Tak v prvé řadě chci poděkovat za super příběh ,skvělá myšlenka.
Jsem rád že jsem mohl taky na tom dělat, akorát jsem během hry
moc těch obrázků neviděl. Asi to budu muset zahrát jinak.
Jinak sranda byla když se mnou cestoval mrtvý ořech.
Vždycky zůstal ležet na začátku lokace až jsem pak jeho mrtvolku prodal do klobás.
Pak se mi stalo opakovaně že po vstupu do lokace před dolem ,kde jsem předtím vyvolal vzpouru,
opakovaně čelil útoku policie kterou jsem už pobil. Nebo se aspoň jen tak střílelo do vzduchu,
a Keri s Lystrou si to štrádovaly dolů po městě hlava nehlava.
Nedá se to nějak upravit abych mohl hrát dál po destrukci základny?
Donald
Neutral
Posts: 5
Joined: Tue Jan 21, 2014 4:31 pm

Re: Bugy

Post by Donald »

nevím jestli bug nebo spoiler..někdy kolem 6.levelu mi klesly všechny dovednosti o cca 10 procent (odhadem)..je to součást hry nebo bug?
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

Donald wrote:nevím jestli bug nebo spoiler..někdy kolem 6.levelu mi klesly všechny dovednosti o cca 10 procent (odhadem)..je to součást hry nebo bug?
Nevim o takovém bugu. Určitě všechny dovednosti? Napadá mě třeba, že jsi měl perk samotář a vzal jsi parťáka. Nebo perkem mutace sis navolil trait talentovaný. Ale co jsem koukal na save, který jsi posílal, kde jsi na 13. levelu, tak ani jedno neplatí (jestli je tedy řeč o stejné postavě). Možná to může způsobit zvýšení obtížnosti hry.
Donald
Neutral
Posts: 5
Joined: Tue Jan 21, 2014 4:31 pm

Re: Bugy

Post by Donald »

Daemon wrote:
Donald wrote:nevím jestli bug nebo spoiler..někdy kolem 6.levelu mi klesly všechny dovednosti o cca 10 procent (odhadem)..je to součást hry nebo bug?
Nevim o takovém bugu. Určitě všechny dovednosti? Napadá mě třeba, že jsi měl perk samotář a vzal jsi parťáka. Nebo perkem mutace sis navolil trait talentovaný. Ale co jsem koukal na save, který jsi posílal, kde jsi na 13. levelu, tak ani jedno neplatí (jestli je tedy řeč o stejné postavě). Možná to může způsobit zvýšení obtížnosti hry.
Nene, nic z toho. Myslel jsem, že je to součást hry a postava se pomalu rozpadá (stalo se to v době, kdy do příběhu nebylo ještě vůbec vidět), proto jsem se bál cestovat sem a tam po mapě a dobře jsem volil každou delší cestu:-) Když se to poté už neopakovalo, tak jsem usoudil, že to byla nějaká chybka ve hře. Jako nejsem si jistý, ale řekl bych, že všechny. Jako bych si vzal znovu perk talentovaný. Až budu hrát, pokusím se pohledat starší save, kde bude vidět, že jsem měl některé dovednosti na začátku hry vyšší
Mayck
Neutral
Posts: 4
Joined: Tue Jan 21, 2014 11:24 am

Re: Bugy

Post by Mayck »

Zabíjení dětí v Rathole zdvihá karmu. Zkoušel jsem i ostatní města, ale tam to funguje normálně (karma jde dolů).
User avatar
fox03
Accepted
Posts: 10
Joined: Tue Jan 21, 2014 4:23 pm

Re: Bugy

Post by fox03 »

Našel jsem bug ve spojitosti s POZOR SPOJLER "Jazýčkovým" vrahem. Poté, co mu pomohu a pošlu mu štětku přímo do baráku, ona odejde z bordelu (vše ok), vrátím se k němu, on mě pochválí, přeberu odměnu a ukončím dialog- doteď vše ok. Dialog sjede, objeví se další, s Lystrou. Že jsem hajzl a že nemůže uvěřit, že pomáhám takovýmto zrůdám a že mě opustí. (to chápu) Načež jí odvětím, že nikde o mě nebude rozšiřovat fámy a že ji zabiju. POZOR SPOJLER! Dialog se ukončí, hra ztmaví obrazovku, Lystra v červeném rámečku po mě vystřelí, skončí její tah a už se nic neděje - jsem na tahu já. Obrazovka zůstala černá a ani kurzor není vidět. Vypadá to, že hra pokračuje, jen nic nevidím :-) Doufám že je to vyčerpávající.

Pokud sem ten bug již někdo napsal, tak se omlouvám za duplikát, přečetl jsem si všechny příspěvky pouze do 15. strany a do této strany tam o tomhle nebyla ani zmínka.
Hraju pro zábavu, Resurrection se povedl vyjímečně krásně!
Hoši, děkujem!
Mám rád všechny barvy! :-)
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

Popis je dostatečně vyčerpávající, díky. Hodil by se k tomu save těsně před tím než k tomu dojde. Snadnějši bych to opravil a mohl ti případně uploadnout i provizorní opravu.
User avatar
fox03
Accepted
Posts: 10
Joined: Tue Jan 21, 2014 4:23 pm

Re: Bugy

Post by fox03 »

Daemon wrote:Popis je dostatečně vyčerpávající, díky. Hodil by se k tomu save těsně před tím než k tomu dojde. Snadnějši (i) bych to opravil a mohl ti případně uploadnout i provizorní opravu.
Takže stalo se to nejspíš na základě toho, že jsem si nepromluvil s Lystrou po tom, co jsem slíbil Chadwickovi pomoc, takže v sobě měla asi moc slov :-) Když s ní promluvím v mezičase, kdy jdu pro kurvu, aby přišla za kamarádem, tak se vše odehraje podle plánu, neboli mě Lystra upozorní, že odejde.
Jednou se mi to stalo, podruhé ne, po třetí ano :-D
O opravu nestojím, jen upozorňuji. Sloužit zrovna tomuhle magorovi nehodlám (a už jsem o kus dál - vyhrabal jsem starý save) :-) Dávám to sem za účelem opravy do budoucna
http://uloz.to/xHvaVgqP/slot10-zip

EDIT 2: Možná to má i další kritéria- Lystra musí stát na dostřel ode mne, já jí musím odpovědět první větou - Tady končíš apod. (myslim)
EDIT 3: (oprava Daemonova překlepu ;-) )
Last edited by fox03 on Sun Feb 02, 2014 7:06 pm, edited 1 time in total.
Hraju pro zábavu, Resurrection se povedl vyjímečně krásně!
Hoši, děkujem!
Mám rád všechny barvy! :-)
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

Je to o náhodě, někdy stačí Chadwick odejít před tím než začne boj s Lystrou a pak je to v pořádku. Někdy ale stačí Lystra začít boj dřív, kdy je ještě černá obrazovka. Díky za save, opravím to do verze 1.2 - Bude stačit oddálit rozhovor s Lystrou až po odchodu Chadwicka.
User avatar
fox03
Accepted
Posts: 10
Joined: Tue Jan 21, 2014 4:23 pm

Chybyčka maličká

Post by fox03 »

Ahoj. Pro další verzi by se dalo ještě opravit popis vojáků v Císařském městě, obrázek poví víc.
Image
Je to při kliknutí "mluvit s" vojákem.

Edit: Místo odkazu přímo celý obrázek.
Hraju pro zábavu, Resurrection se povedl vyjímečně krásně!
Hoši, děkujem!
Mám rád všechny barvy! :-)
ELsimo
Neutral
Posts: 1
Joined: Sun Feb 09, 2014 10:48 am

Prosim pomoc

Post by ELsimo »

Zdravim vsechny fallout fanousky! Nejdriv chci podekovat za tak skvelou hru ktera me zase vratila zpatky do dnu :D Ale ted k mojemu problemu.... Kdyz dostanu v cisarstvi za ukol najit vojaky ve ztracene ctvrti tak po sestoupeni do podzemi onoho domu kde se vojaci ztratili mi lystra chce neco rict a v ten moment mi hra spadne. Prosim o radu at muzu dal pokracovat,predem dekuji
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

Ahoj, tak nech Lystru na chvíli čekat na povrchu. Pak to nespadne?
Uploadni mi prosím někam save před vstoupením do podzemí, podívám se na to. Save najdeš ve Fallout 2\Resurrection\resdata\SAVEGAME a save je vždy celý ten adresář SAVE s číslem.
User avatar
Halflifeblazen
Accepted
Posts: 14
Joined: Wed Feb 12, 2014 4:49 pm

Re: Bugy

Post by Halflifeblazen »

Zdravím jsem tu nový a nedávno jsem poprvé rozehrál váš skvělý mod a mrzí mě že zrovna začínám psát v sekci bugy ale stala se mi nepříjemnost, v Sedittu jsem po několika pokusech úspěšně vyhladil úkryt nájezdníků ve Ztracené čtvrti a zkoušel vypáčit jejich truhly, protože jsem neměl ještě dost skillů pomohl jsem si Buffotem a Mentants, jak drogám dojdou účinky tak základní body ve SPECIAL vždy klesnou hodně dolů, ale pak se časem dorovnají do původní hodnoty, body z Buffot se vrátili do původní hodnoty jenže z Mentatu ne tutíž jsem trvale přišel o 2 body inteligence, charisma a vnímání což mi hodně zamrzí a bohužel jsem přišel na to až když bylo pozdě a poslední sejv je před začátkem boje s již zmíňovanými nájezdníky a na to už nemám nervy boj opakovat, holt se s tím smířím a píšu to sem jen pro případ aby jste věděli že i tento bug mě postihl, pokud už to někdo psal předemnou omlouvám se za spam nechtěl jsem si spoilnout příběh a ostatním pokud berete ve hře drogy tak to hlavně neukládejte dokud nevyprší účinek a důkladně zkontrolujte jestli se vám body ve SPECIAL vrátily do stavu v jakém mají být, hrál jsem to samozřejmě na opatchované verzi 1.1, jinak autorům skvělá práce, na váš mod jsem se hodně dlouho těšil a nezklamal mě.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

Zdravím.
O takovém bugy nevíme a jelikož jsme s drogama nic nedělali, zní to spíš jako chyba samotného Fallout 2. Jedině že by se to pralo s levelováním a hlavně nějakým perkem.
Můžeš mi prosím někam uploadnout ten save před a save po tom, abych se na to podíval? Savy najdeš ve Fallout 2\Resurrection\resdata\SAVEGAME a save je vždy celý ten adresář SAVE s číslem.
Jinak na jakém OS hraješ?
Post Reply