Bugy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Jay2x
Accepted
Posts: 12
Joined: Wed Oct 16, 2013 4:57 am

Re: Bugy

Post by Jay2x »

Mně ze začátku hra dělala taky celkem velké problémy (ve Win 7 a Win8), stačilo jen nainstalovat XP a vše běželo (až na několik drobností) jak po másle...
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

Hurikan wrote:Některé ty pozice byly v boji, ale většina bez boje. Parťáci naživu. Zkusil jsem hru přeinstalovat, ale problém zůstal. Píše mi to tuhle hlášku
Uploadni mi, prosím, někam tu uloženou pozici. Nevim, jestli mi k něčemu bude, když to padá hned při načtení, ale třeba z ní něco zjistím. Uložené pozice jsou ve Fallout 2\Resurrection\resdata\SAVEGAME a save je vždy celý ten adresář SAVE s číslem.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Bugy

Post by feťák8 »

Hurikan wrote: Nešlo by tam nějak přidat víc peněz? Třeba u obchodníků, že by se jim zboží obnovovalo častěji než za týden? Taky pokud odpočívám v jeskyni v Seditu (klidně i týden), obchodníci tam mají pořád stejné zboží. Sehnat prachy na všechny operace je fakt tvrdý oříšek.
Musíš opustit město, pak se teprve zboží obnoví.
Image
Hurikan
Neutral
Posts: 4
Joined: Tue Oct 22, 2013 8:31 am

Re: Bugy

Post by Hurikan »

Daemon wrote:
Uploadni mi, prosím, někam tu uloženou pozici. Nevim, jestli mi k něčemu bude, když to padá hned při načtení, ale třeba z ní něco zjistím. Uložené pozice jsou ve Fallout 2\Resurrection\resdata\SAVEGAME a save je vždy celý ten adresář SAVE s číslem.
Ok, tady jsou.

http://uloz.to/xrYB1f7K/savegame-zip
Jay
Neutral
Posts: 9
Joined: Tue Oct 22, 2013 10:32 am

Re: Bugy

Post by Jay »

Tak jsem našel blbníček a mám tu ještě nějaké poznámky (byť tohle je spíš jazykové):

Richard: Překlep: OSTRANĚNÍ dárců z procesu
Eric (výbornej remcal, za něj fakt palec nahoru): Stěžuje si na Handyho i kdyřž jsem jej již demotivoval
Roboti obecně: Formulace "Robot byl zabit" nechtělo by to nahradit "byl zničen"?

K těm dvěma radám:
Dveře v bojovém módu - výhledově vyzkouším, našel jsem, že se to tu radilo
Císařství - asi je to celkovou posloupností... tím, že jsem Chuckovi slíbil děti zabít a tím že on řekl, že hotovo (a předal pytel), tak to může mít konsekvence... Protože pak jsem šel do císařství, Arana to nezajímá, ten co mě poslal za Chuckem v podstatě taky nic, jeho velitel chce důkazy, prokecnu znova a nevím, buď nic, nebo pořád to samý (kurnik, mám s sebou pytel s ostatky, to jako nic to není důkaz? Ani mě třeba nechce zabít... a to jsem je přinesl ukázat i matičce Felixe a taky jako že pohoda... :o)).
Fajn druhé kolo: Chucku bouchačku YK... Tak si ji vezmu z mrtvoly... (kdo říká, že jí dám Lovcům, výstřel za 2AB se hodí). Osvobodím děti "řekneme to veliteli" (tak fajn, po tom kolečku, koho mě napadne navštívit? Velitele.)... a velitel co? Velitel nic. Náborář nic. Císař Aran nic.
Jo a ještě jeden postřeh... karavana (ti jižní) mi za cestu z Alby nabídne 500 a pak suverénně "Tady je tvých 400 zátek" (nevím, kolik mi ve skutečnosti dali),... a nikde možnosti "Kurnik jakých 400, říkal jsi 500, přidej stovku, nebo si sháněj novej ciferník..."

- Mimochodem, nevím, co mi bloklo pozvání do Vaultu, ale jak se tu u "studeném přátelství" císařství a lovců mluvilo, tak to, že řeknu, že se chci přidat, přece nezavazuje, důležité jsou činy - hlídka, ta přece pomůže i císařství, sehnat pistoli... skoro mrzí, že není (nebo jsem jako klaďas nenašel) možnost vyžvanit císařství, co lovci chtějí, nebo dokonce to, že Chuck a ten náborář vynášejí technologie... Prostě jo, beru, že někteří zneužívají mé postavy ke svým cílům, ale měly by se snad přece využívat i toho, že já občas lžu, abych pomohl jiným...
(K lovcům jako přítel kmene stejně nemůžu)...
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

Jay wrote:Stěžuje si na Handyho i kdyřž jsem jej již demotivoval
Tys robota demotivoval? :D
Jay
Neutral
Posts: 9
Joined: Tue Oct 22, 2013 10:32 am

Re: Bugy

Post by Jay »

Daemon wrote:
Jay wrote:Stěžuje si na Handyho i kdyřž jsem jej již demotivoval
Tys robota demotivoval? :D
Odebral motivátor... demotivoval.
SneezeCheese
Accepted
Posts: 15
Joined: Mon Oct 14, 2013 1:57 pm

Re: Bugy

Post by SneezeCheese »

Jay wrote:
Daemon wrote:
Jay wrote:Stěžuje si na Handyho i kdyřž jsem jej již demotivoval
Tys robota demotivoval? :D
Odebral motivátor... demotivoval.
Tohle musim rict svemu nadrizenemu v praci - at mi navrati motivator a s tim i motivaci.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

Jay wrote:
Daemon wrote:
Jay wrote:Stěžuje si na Handyho i kdyřž jsem jej již demotivoval
Tys robota demotivoval? :D
Odebral motivátor... demotivoval.
To by bylo demotivátoroval, ne? :-)
Bloody
Accepted
Posts: 28
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:44 pm

Re: Bugy

Post by Bloody »

Znovu jsem rozehrál hru a jdu teď s plamenometem, krom toho ještě s gránátometem, ale to není podstatné. Když útočím s plamenometem často se mi stane, že hra zatuhne. Nejčastější případ jsou párači, když se snažím zasáhnout třeba 3 naráz. Jakmile kliknu na párače a má to zasáhnou 3 cíle, tak hra zatuhne. Pak už funguje jen ctrl+alt+del. (jedná se teda o upravený plamenomet) kdyby neco zde save: http://ulozto.cz/xEAJJTu2/slot18-rar (stačí vystřelit do párače co je nejdál v dosahu)
ignackudla
Neutral
Posts: 9
Joined: Thu Oct 24, 2013 5:47 pm

Re: Bugy

Post by ignackudla »

Nevím, jestli se to tu už neřešilo, ale už 2x se mi během hry změnila snajperka za útočnou pušku. Prvně když jsem jí chtěl předělat u té ženské v Seditu na pistoli a ona mi pak místo pistole dala upravenou útočnou pušku. Podruhé nějak během putování po císařském městě. Měla jí u sebe keri, tak při pohybu v císařském městě jsem jí řekl, aby jí schovala. Pak jsem vyrazil mimo město a divím se, že keri útočí na gekony kopím. Po boji jí kouknu do inventáře a místo sniperky tam má zase tu útočnou pučku (před tím jí v inventáři vůbec neměla. Kdy se ta záměna stala netuším, bohužel save se snipou už nemám :(
dubax
Neutral
Posts: 2
Joined: Fri Oct 25, 2013 11:36 am

Re: Bugy

Post by dubax »

Ahojte.

Momentálne som v Základni obrody. Keď hacknem terminál a nastavím robotov aby útočili na všetkých a potom ich aktivujem tak mi hra spadne.
Skúšal som to viackrát ale stále po aktivácii robotov hra proste spadne. Predpokladám, že to bude bug. Je na to nejaké riešenie ?

Dik
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

Bloody wrote:Znovu jsem rozehrál hru a jdu teď s plamenometem, krom toho ještě s gránátometem, ale to není podstatné. Když útočím s plamenometem často se mi stane, že hra zatuhne. Nejčastější případ jsou párači, když se snažím zasáhnout třeba 3 naráz. Jakmile kliknu na párače a má to zasáhnou 3 cíle, tak hra zatuhne. Pak už funguje jen ctrl+alt+del. (jedná se teda o upravený plamenomet) kdyby neco zde save: http://ulozto.cz/xEAJJTu2/slot18-rar (stačí vystřelit do párače co je nejdál v dosahu)
Zajímavé. S normálním plamenometem se ti to nedělo? Jestli třeba není problém v perku Pyromaniak, nezačalo to s ním nebo už ho máš dlouho a dřív bez problémů?
ignackudla wrote:Nevím, jestli se to tu už neřešilo, ale už 2x se mi během hry změnila snajperka za útočnou pušku. Prvně když jsem jí chtěl předělat u té ženské v Seditu na pistoli a ona mi pak místo pistole dala upravenou útočnou pušku. Podruhé nějak během putování po císařském městě. Měla jí u sebe keri, tak při pohybu v císařském městě jsem jí řekl, aby jí schovala. Pak jsem vyrazil mimo město a divím se, že keri útočí na gekony kopím. Po boji jí kouknu do inventáře a místo sniperky tam má zase tu útočnou pučku (před tím jí v inventáři vůbec neměla. Kdy se ta záměna stala netuším, bohužel save se snipou už nemám :(
To je dost divná chyba, nezdá se mi to moc pravděpodobné. U vylepšování zbraní u Sabriny je menší chyba, může se stát, že ti dá jinou zbraň, než sis objednal. Ale místo Sniper pistole vydává Desert s rozšířením zásobníkem. Keri mohla útočnou pušku sebrat ze země během nějakého boje třeba proto, že jí sniperka vypadla.
dubax wrote:Momentálne som v Základni obrody. Keď hacknem terminál a nastavím robotov aby útočili na všetkých a potom ich aktivujem tak mi hra spadne.
Skúšal som to viackrát ale stále po aktivácii robotov hra proste spadne. Predpokladám, že to bude bug. Je na to nejaké riešenie ?
V jakém je to patře? Zkus to v jiném. A už si s někým bojoval v Obrodě a zabil ho nebo ne?
dubax
Neutral
Posts: 2
Joined: Fri Oct 25, 2013 11:36 am

Re: Bugy

Post by dubax »

Daemon wrote:
Bloody wrote:Znovu jsem rozehrál hru a jdu teď s plamenometem, krom toho ještě s gránátometem, ale to není podstatné. Když útočím s plamenometem často se mi stane, že hra zatuhne. Nejčastější případ jsou párači, když se snažím zasáhnout třeba 3 naráz. Jakmile kliknu na párače a má to zasáhnou 3 cíle, tak hra zatuhne. Pak už funguje jen ctrl+alt+del. (jedná se teda o upravený plamenomet) kdyby neco zde save: http://ulozto.cz/xEAJJTu2/slot18-rar (stačí vystřelit do párače co je nejdál v dosahu)
Zajímavé. S normálním plamenometem se ti to nedělo? Jestli třeba není problém v perku Pyromaniak, nezačalo to s ním nebo už ho máš dlouho a dřív bez problémů?
ignackudla wrote:Nevím, jestli se to tu už neřešilo, ale už 2x se mi během hry změnila snajperka za útočnou pušku. Prvně když jsem jí chtěl předělat u té ženské v Seditu na pistoli a ona mi pak místo pistole dala upravenou útočnou pušku. Podruhé nějak během putování po císařském městě. Měla jí u sebe keri, tak při pohybu v císařském městě jsem jí řekl, aby jí schovala. Pak jsem vyrazil mimo město a divím se, že keri útočí na gekony kopím. Po boji jí kouknu do inventáře a místo sniperky tam má zase tu útočnou pučku (před tím jí v inventáři vůbec neměla. Kdy se ta záměna stala netuším, bohužel save se snipou už nemám :(
To je dost divná chyba, nezdá se mi to moc pravděpodobné. U vylepšování zbraní u Sabriny je menší chyba, může se stát, že ti dá jinou zbraň, než sis objednal. Ale místo Sniper pistole vydává Desert s rozšířením zásobníkem. Keri mohla útočnou pušku sebrat ze země během nějakého boje třeba proto, že jí sniperka vypadla.
dubax wrote:Momentálne som v Základni obrody. Keď hacknem terminál a nastavím robotov aby útočili na všetkých a potom ich aktivujem tak mi hra spadne.
Skúšal som to viackrát ale stále po aktivácii robotov hra proste spadne. Predpokladám, že to bude bug. Je na to nejaké riešenie ?
V jakém je to patře? Zkus to v jiném. A už si s někým bojoval v Obrodě a zabil ho nebo ne?

V obrode som s nikym nebojoval zatial. Skusal som to na vsetkych poschodiach a robi to vsade.
Akonahle aktivujem robotov hra spadne.
Bloody
Accepted
Posts: 28
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:44 pm

Re: Bugy

Post by Bloody »

Daemon wrote:Zajímavé. S normálním plamenometem se ti to nedělo? Jestli třeba není problém v perku Pyromaniak, nezačalo to s ním nebo už ho máš dlouho a dřív bez problémů?
Tak to vědět nemůžu, šel jsem na párače až s pyromanem a upgradovanym plamenometem, ale čert to vem :) těžkých zbraní je tu dost.
Post Reply