Bugy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

sabiaq wrote:Frederik nevyplati odmenu 400 alebo 600 za odhalenie donasaca ak si ju nevypitate pred ochdodom do puste. Po navrate z puste vyplati len 300.
Není chyba, on je holt už takovej zapomnětlivej. Když si o odměnu neřekneš, máš smůlu. Ale víc karmy :)

krasan wrote:Ahoj, sice jsem vypátral kdo zabil Marii, samozřejmě žárlivá Leonardova dáma :-). Ale když jsem chtěl Juliana požádat o pomoc, tak mi řekl, že potřebuje lékařské vybavení a že mám jít za doktorem, jenže ten se se mnou nebaví, vždycky mě odpálkuje, ať neotravuju, co s tím? Dík za radu
On ti učitě řekl, že si máš před tím promluvit ještě s někým jiným...
Dusanesco66
Neutral
Posts: 1
Joined: Sat Oct 05, 2013 7:20 pm

Re: Bugy

Post by Dusanesco66 »

Narazil som na jeden bug. Quest pre Adama z New Hope. Nepýtal som peniaze dopredu, a už keď boli obidva listy doručené, povedal, že mi dá 50 zátiek, no pridalo mi iba 10. To isté, ak si už s listom od jeho brata v ruke od neho vypýtam zátky. Povie, že mi dá 50, no pripočíta iba 10.
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Bugy

Post by Kein »

Ahoj, přidám trochu do sbírky:

Když mrtvola po čase zmizne, zůstane po ní krvavá skvrna, která překrývá předměty, co měla mrtvola u sebe a nejdou sebrat. Zkoušel jsem to i v klasickém Fallout 2 a tam jsou předměty normálně na skvrně, ne pod ní.

Desert Eagle mi docela velmi často dává rány s 0 DMG - Je to normální? Přeci jen 44. Magnum není zrovna malá ráže.

Často se stává, že i když je nepřítel předemnou, v zorném poli, tak na něho nemůžu zamířit - jako kdyby byl za překážkou. Musím vždycky popojít buď o políčko, dvě, stranou nebo až nebezpečně blíž k němu. Konkrétně třeba místo v Casinu, v Seditu, nahoře v prvním patře, hned u schodů.

Jinak je RESS opravdu veledílo. Jen ještě poslední otázka. Jak často se obchodníkům obměňuje zboží? Přijde mi, že mají pořád totéž + věci co jsem jim prodal.
Matt
Accepted
Posts: 35
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:13 pm

Re: Bugy

Post by Matt »

Quest s Mariou som skúsil rozohrať dva krát. V oboch prípadoch som postupoval identicky , v tom prvom som však už vykonal úlohu so získaním vybavenia pre doktora a v komunikácii s otcom Marie sa nezjaví dialóg, z ktorého je jasné, kto za vraždou stojí, miesto toho len hlavná postava povie, že si to musí overiť. Pohnúť dalej sa pritom nedá. V tom druhom prípade to už naopak fungovalo bez problémov. Alebo je problém v niečom inom?
Grahf
Accepted
Posts: 15
Joined: Fri Oct 04, 2013 9:54 am

Re: Bugy

Post by Grahf »

V sedite som pokecal s ghoulmi a sľúbil im, že vykradnem sejf. Hneď na to som šiel do kasina na severe a keď som pokecal so sanchezom?, tak ma okamžite nazval ghoulofilom a nechce sa so mnou baviť. Ale pri tom nemá dôvod, pretože som ešte nič neurobil, ani to nemá odkial vedieť. Je to podobný prípad ako v rat hole, kde som si nevedomky znepriatelil jednu skupinu. Podľa mňa máte chybne nastavené skripty, v akom prípade sa hráč pridá na nejakú stranu.
User avatar
Saruman
Resurrection team member
Posts: 25
Joined: Sat Dec 15, 2007 9:02 am

Re: Bugy

Post by Saruman »

Kein: Krvavá skrvna nad itemy i občasná nemožnost střílet nepřátele jasně na ráně jsou chyby způsobené sfallem. S tím my bohužel asi nic neuděláme.

Účinnost Desert Eagle jsme nějak neměnili. Proti lépe obrněným cílům to holt ve hře až tak dobrá zbraň zase není. Možná by pomohlo zkusit místo JHP munice typ FMJ. Ta je průraznější.

Matt: Možná jsi prvně něco opomněl.

Grahf: O chybu se nejedná, je to záměr. Na Sokolí let má Rodriguez zvlášť spadeno, tak si udržuje přehled. Pokud se do Sokolího letu vrátíš a úkol odmítneš, bude Sanchez vstřícnější. A Mimi tě varovala, tak se nevymlouvej. :)
Umístit vhodně moment, kdy se hráč nadobro spojí s jednou ze stran a naopak znepřátelí s druhou, je obtížné. Jde to, pokud se jedná o úkoly, které vlastně nic neovlivní. Pokud ale spouští posun v celkové situaci, musí se o hrdinově přináležitosti rozhodnout dopředu, třeba i ne úplně ideálně.
Grahf
Accepted
Posts: 15
Joined: Fri Oct 04, 2013 9:54 am

Re: Bugy

Post by Grahf »

saruman: ono by to šlo vyriešiť velmi jednoducho, podobne, ako to je naznačené v rat hole, keď ti je pred záverečným questom pre jednu stranu rovno povedané, že už nie je krok späť. (aj keď ani tam to nefunguje, pretože rozhodnuté bolo už v queste pred tým :) )
User avatar
Saruman
Resurrection team member
Posts: 25
Joined: Sat Dec 15, 2007 9:02 am

Re: Bugy

Post by Saruman »

Grahf: V tomhle připadě zrovna jednoduchá cesta zpět existuje. Ale samozřejmě, šlo to formulovat i jasněji.
User avatar
Ratman
Resurrection team member
Posts: 61
Joined: Fri Dec 14, 2007 11:02 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Ratman »

No, on to částečně bývá i záměr. Resurrection byl míněn hlavně pro hard-core fandy, takže jsme ve všem nechtěli hráče vodit úplně za ručičku, jinak by hra mohla být plná výrazů "ale musíš se rozhodnout, protože jinak an tebe už budeme my nebo oni zlí". Občas je to OK, ale všeho moc škodí.
Samota v pustině vás často dohání k šílenství. Jediné, co mi pomáhá udržet si smysl pro realitu, je přátelství s mojí sbírkou zpívajících brambor.
charps
Neutral
Posts: 4
Joined: Sun Oct 06, 2013 10:05 am

Re: Bugy

Post by charps »

v Seditu, když si chci nechat upravit opakovací brokovnici (větší zranění, zrušení dávky, 4k zátek), dostanu místo ní útočnou pušku s rozšířeným zásobníkem... Ostatní úpravy jsem nezkoušel ale možná by stálo za to prověřit i je, jestli nedělají co nemají.

Na mapě světa, úplně v pravém dolním rohu, je neoznačená černá díra, ze které není úniku http://www.imagehosting.cz/images/fa15.jpg

Nemožnost čekat kdekoliv ve městě je zbytečný opruz ;)

Trochu mi chyběla možnost hrát za totálního křiváka a po přijetí mezi Lovce mutantů jít za Císařskými a vyklopit jim všechno o vaultu (předtím jsem se s Císařskými vůbec nebavil)
Dalt
Accepted
Posts: 10
Joined: Sun Oct 06, 2013 10:33 am

Re: Bugy

Post by Dalt »

to s tou puskou - to se mi stalo taky. Nahral jsem hru, pockal znovu (ale s jinou casovou prodlevou) a bylo to v poradku...(ta upravena brokna je bozi!)
y2kane
Neutral
Posts: 4
Joined: Sun Oct 06, 2013 10:05 am

Re: Bugy

Post by y2kane »

Nevím jestli to bug a nebo jen můj zásek ve hře, ale jsem v Seditu a řeším úkol ztraceného šerifova syna. Promluvil jsem si s chlápkem u karavany, ten mi řekl, kde mají úkryt. Tam na mě hned zaútočili, tak jsem je postřílel. A teď nemůžu přijít na to, co dál. Kluk tam není, žádnou stopu taky nenalézám a to jsem to zkoušel i prošmejdit hex po hexu, jestli tam není skrytý poklop, etc. Šerifovi ani nejde říct, že jsem to tam vymlátil. Je to bug nebo jsem fakt jen můj zákys? Díky.
P.S. Chválím celou lokaci Seditu, hodně dobře zpracované. :-)
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

y2kane wrote:Nevím jestli to bug a nebo jen můj zásek ve hře, ale jsem v Seditu a řeším úkol ztraceného šerifova syna. Promluvil jsem si s chlápkem u karavany, ten mi řekl, kde mají úkryt. Tam na mě hned zaútočili, tak jsem je postřílel. A teď nemůžu přijít na to, co dál. Kluk tam není, žádnou stopu taky nenalézám a to jsem to zkoušel i prošmejdit hex po hexu, jestli tam není skrytý poklop, etc. Šerifovi ani nejde říct, že jsem to tam vymlátil. Je to bug nebo jsem fakt jen můj zákys? Díky.
P.S. Chválím celou lokaci Seditu, hodně dobře zpracované. :-)
To nebude bug, něco jsi tam zapomněl, měl bys pro... Když já nesmím ani neznačovat.

charps wrote:Trochu mi chyběla možnost hrát za totálního křiváka a po přijetí mezi Lovce mutantů jít za Císařskými a vyklopit jim všechno o vaultu (předtím jsem se s Císařskými vůbec nebavil)
Tvoje postava má aspoň nějaký pud sebezáchovy :) Kdyby tě v tomhle vůbec vyslechli a uvěřili ti, nejednali by s tebou jako s Lovcem zrovna přívětivě.
Dalt
Accepted
Posts: 10
Joined: Sun Oct 06, 2013 10:33 am

Re: Bugy

Post by Dalt »

Serifuv syn - ja jsem ani s tim chlapkem na karavanim placu nemuvil (nevsiml jsem si ho) - normalne jsem si vzal ukol na hlavu od Vexe (nebo jak se jmenoval) od sefa pristehovalcu - Vexovu bandu jsem pobil - slezl po zebriku - tam taky rubacka a kluk tam byl zavrenej v ty zadni cele... (jeden z bandy mel myslim klic od ty jeho cely :/ Az cestou zpatky jsem si vsimnul i toho typka na karavanisti a normalane ho prkec kde je kluk (i kdyz uz byl se mnou) a pak ho sejmul :D
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Bugy

Post by Kein »

Mimochodem, ta bitka pod Vexovým brlohem v té úzké chodbě, byla docela hardcore, nebo jsem si to myslel...ovšem, nebyla tak hardcore, jako když v pustině potkáte asi 30 ghoulů a ghoulů v energo zbrojích, kteří jsou ve formaci do "V" a střílí po vás raketometem. FU :D
Post Reply