Bugy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

barbaronan
Idolized
Posts: 102
Joined: Tue May 20, 2014 1:42 am

Re: Bugy

Post by barbaronan »

Ne, znova se to uz nestalo. :)
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

barbaronan wrote:Ne, znova se to uz nestalo. :)
Tak to bude asi jen klasické padání Falloutu...
barbaronan
Idolized
Posts: 102
Joined: Tue May 20, 2014 1:42 am

Re: Bugy

Post by barbaronan »

Detektor pohybu nepřidává absolutně žádný bonus k přežití v pustíně. Nekupujte ho.
barbaronan
Idolized
Posts: 102
Joined: Tue May 20, 2014 1:42 am

Re: Bugy

Post by barbaronan »

Pití na baru, jak slíbil seňor rodriguez, bych měl mít zadarmo, přesto si za něj barman odečte peníze....
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

barbaronan wrote:Detektor pohybu nepřidává absolutně žádný bonus k přežití v pustíně. Nekupujte ho.
Ten bonus dává jen při cestování po světové mapě. Viz http://fallout.wikia.com/wiki/Motion_sensor - To jeho standardní chování, to jsme neměnili. Ten popisek předmětu není úplně nejlepší.

barbaronan wrote:Pití na baru, jak slíbil seňor rodriguez, bych měl mít zadarmo, přesto si za něj barman odečte peníze....
Koukám do zdrojáku, je tam chybka. Stane se to, když si vezmeš Nuka-Colu zdarma. Pak ti začne účtovat, dokud neukončíš rozhovor. Jinak si lze brát zdarma.
barbaronan
Idolized
Posts: 102
Joined: Tue May 20, 2014 1:42 am

Re: Bugy

Post by barbaronan »

Možná by stálo za to ten popisek změnit :)
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Bugy

Post by feťák8 »

Asi mám další bug. Hraju verzi 1.3. Zabil jsem ghouly ze Sokolího letu, ale Sanchez mi stále tvrdí, že ještě nemám hotovo. Zabil jsem je pomocí výbušnin, co jsem jim vkradl do inventáře. A ještě u toho byla několikaměsíční prodleva.
Image
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

Jo, pokud zabiješ postavu výbušninou do inventáře, zvláště tak že opustíš mapu před výbuchem, může se stát, že se jejich smrt nezdetekuje. To je chyba enginu :( V readme na to upozorňujeme.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Bugy

Post by feťák8 »

Zkoušel jsem to ještě napravit vložením výbušnin toho otrapy ve žlutém, ale také nepomohlo. No nic, Rodriguez ušetřil peníze a já nemám karmatický titul.
Image
Jaravor
Neutral
Posts: 4
Joined: Tue Feb 03, 2015 3:54 pm

Re: Bugy

Post by Jaravor »

Ahoj, hraju F1.5:Resurrection s 1.3 a narazil jsem na neřešitelný problém - při plnění úkolu pro císařství, vyčištění vaultu 16, pokládám výbušninu do tunelu, po explozi se ale nic nestane. Zkoušel jsem i vystřílet Lovce na druhé straně tunelu a výbušninu umístit tam, po explozi opět nic. jde to nějak řešit?
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

Ahoj. To by mělo fungovat. Jaký máš OS? Jak jsi se zbavil Lovců na třetím patře Vaultu? Uploadni mi prosím někam save a já se na to podívám. Uložené pozice by měly být v zde - Fallout 2\Resurrection\resdata\SAVEGAME a save je vždy celý ten adresář SAVE s číslem.
Jaravor
Neutral
Posts: 4
Joined: Tue Feb 03, 2015 3:54 pm

Re: Bugy

Post by Jaravor »

Ahoj, lovce jsem vyhnal alarmem přemluvením vojína. Už je to vyřešené, ale bombu jsem položil asi 10x bez výsledku doprostřed tunelu (v zadání bylo položit "kamkoliv". Pak jsem zkoušel pokládat na různá místa a u jedné stěny se to povedlo. OS W8 64bit
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Bugy

Post by feťák8 »

Zase mi nějak podivně buguje Keri. V jedné hře mi přinejmenším třikrát levelovala a měla 8 akčních bodů. V současné hře levelovala dvakrát, ale po požití psycha "nenastal" absťák a akčních bodů má 10. Nemohu napsat, že by mi ta druhá varianta vadila, ale není to bug?
Image
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

Měla by mít standardně 8, pokud nevezmeš perk Vůdce (pak 9). A jak dlouho je pod těma drogama, není možné, že to jen ještě nevyprchalo? Jako vždy - pošli prosím save, třeba z toho něco vykoukám.
User avatar
Decht
Neutral
Posts: 5
Joined: Mon Aug 03, 2015 8:09 pm

Re: Bugy

Post by Decht »

SPOILER ALERT

Znovu jsem po case rozjel Resurrection a plnim hlavni quest pro cisarstvi, konkretne cast, kdy mi informator rekne, kde se skryva Anonym, ja s informaci dojdu za Elisou, ktera mi rekne at si zaregistruju pipboye, ze mi da pak vedet. Problem je, ze mi neda vedet... Respektive muzu cekat do aleluja, chodit po mape nebo spat v pronajatym pokoji v bordelu a proste nic. Zkusil jsem i cestu s karavanou do Seditu a zpatky, ale Elisa me nekontaktuje. Vsechny (asi) ostatni questy mam hotovy, krome questu pro lovce, ktery delat nechci, abych se mohl dostat pozdeji do vaultu horem. Nejsem si jisty, zda jsem neco prehledl, nebo jde o bug. Trochu me zarazi ze Aran odesel behem setkani rady v predchozi casti questu a uz se nevratil, respektive si nepamatuju, jestli to takhle ma byt. Taky nevim, jestli neni problem v tom, ze jsem uz predtim do podzemi, kde mam pozdeji Anonyma najit (nakonec tam ale bude Aran, ze jo), vlezl, protoze jsem si nepamatoval, ve kterem podzemi meli byt zavrazdeni vojaci z predchozi casti questu. Savy mam ruzne, zkousel jsem znovu vytahnout informaci z informatora ruznymi zpusoby, registrovat pipboye na ruznych pocitacich, ale Elisa me proste nekontaktuje. Zajimalo by me, cim presne je jeji kontaktovani podmineno a uvitam kazdou radu... Pokud bude treba zkusim uploadnout nejaky save.

EDIT:
Kdyz uz jsem se regnul, tak bych moh nahlasit jeste jednu nesrovnalost, ktera sice nenarusuje hru (hrac naopak dostane odmenu a zkusenost), ale je nelogickou posloupnosti. Pokud to chapu spravne, tak v Rathole muzu splnit prvni ukol pro Juliana i Alexu, ale jakmile splnim druhy ukol pro kterehokoliv z nich, mel bych si jeden z gangu znepratelit, tudiz bych po splneni druheho ukolu nemel mit narok na vyreseni celeho chainu nenasilnou cestou. Je trochu divny, kdyz vezmu od Juliana druhy quest a hned na to prekecam Alexu, aby si vystrelila mozek, a cestou zpatky k Julianovi vyberu vypalny (barmanovi reknu, ze to je pro Alexu, ktera je v tu chvili uz mrtva). Pak pokecam s Julianem, ktery o smrti Alexy uz vi, pak odevzdam quest s vypalnym, pricemz mi Julianova pomocnice rika, abych si pokecal s Julianem, protoze se bude chystat skoncovat s Alexou jednou provzdy. Nedava to smysl.
Post Reply