Bugy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

scheescha
Neutral
Posts: 1
Joined: Tue Apr 08, 2014 7:13 pm

Re: Bugy

Post by scheescha »

Chci nahlásit problém ve hře.
Kdykoliv obchoduji tak mě hra spadne a vyskočí mě hláška:
The instruction at 004e0fde referenced memory at 05c781d1.
The memory could not be written.
Click on OK to terminate the application.
Díky za pomoc.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

Ahoj, zkus co se radí v readme:
V konfiguračním programu Resurrectionu vyzkoušejte různá nastavení grafického módu. Pravděpodobně pomůže nastavit "Originální - 8bit". Pokud ale ne, zkuste i ostatní nastavení grafického módu a případně aktualizovat DirectX 9 z tohoto odkazu: http://www.microsoft.com/en-us/download ... px?id=8109
barbaronan
Idolized
Posts: 102
Joined: Tue May 20, 2014 1:42 am

Re: Bugy

Post by barbaronan »

Nejsem si jistej jestli je to uplne tak bug kazdopadne urcite bych vas chtel upozornit abyste pri nahodnem setkani s geckony nechodili do jeskyne pokud tam jde vstoupit, ocitnete se v matrixu :D nejde se vratit zpet a neni tam nic nez tma :D takze ztratite neulozenou pozici... A druha vec, taky si nejsem jistej jestli to je bug-pri nahodnem setkani s velkym O a jeho bandou jsem se setkal jen se tremi obycejnymi najezdniky a pak dale pri setkani se zoufalou skupinou fetaku to nebyli fetaci ale ghoulove...
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

Nějak ti blbne worldmapa, ale pokud vím, tohle normálně nedělá. Nenahrával sis náhodou něco do Resurrectionu? Nevíš v jaké oblasti byli tyhle setkání? A jiná setkání jsou v pořádku?
barbaronan
Idolized
Posts: 102
Joined: Tue May 20, 2014 1:42 am

Re: Bugy

Post by barbaronan »

Tusim ze to bylo nekde pod Rat hole v ty oblasti... Ostatni setkani byly v poradku.. Chces rict ze velky O je specialni lokace a ze do ty jeskyne u geckonu se da vlizt? xD achjo :(
Jo a nic jsem nenahrával...
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

Save před tou jeskyní náhodou ještě nemáš? V tý jeskyni nic extra není, jen další nepřátelé a šance na drobný loot. Velké O je speciální lokace. Ale podle toho, co píšeš, ti vůbec nenaskočila, spíš si jen dostal špatný text u normálního setkání.
Na jakém OS hraješ? Funguje ti vůbec sfall? Poznáš třeba tak, že máš víc jak 10 save slotů.
barbaronan
Idolized
Posts: 102
Joined: Tue May 20, 2014 1:42 am

Re: Bugy

Post by barbaronan »

windows xp, sfall mam mam tak 70 savu... hra nijak nepada...tohle bylo fakt divny.. rek bych ze to bude bug nedokazu si to vysvetlit jinak..po tom savu se podivam ted, az dovarim veceri(leguán na špejli)
barbaronan
Idolized
Posts: 102
Joined: Tue May 20, 2014 1:42 am

Re: Bugy

Post by barbaronan »

nasel jsem save s velkym O, ten s geckonama a jeskyni uz je premazanej... mam ti to sem hodit? jo a mam pocit ze uz se mi to jednou stalo kdyz jsem si rozehraval prvni postavu, pri setkani s velkym O to byli taky jen najezdnici nebo naka havet..
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

Nevím, jestli z toho něco vykoukám, ale uploadni to prosím někam.
barbaronan
Idolized
Posts: 102
Joined: Tue May 20, 2014 1:42 am

Re: Bugy

Post by barbaronan »

User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

Vypadá to, že v tomhle případě šlo opravdu jen o špatný popisek lokace. I když zatím jsem tu chybu nenašel.
barbaronan
Idolized
Posts: 102
Joined: Tue May 20, 2014 1:42 am

Re: Bugy

Post by barbaronan »

V zakladne obrody v 6 patre jak je jedenáctý a dvanáctý, tak v base je zamčenej jen jeden z nich, druhej se válí v tý velký mistnosti pod stolem a nejde se k němu dostat-promluvit na něj, dát mu lék , cokoliv.. je to tak v pořádku? když na něj kliknu tak moje postava běží do toho vězení a vypadne hláška něco jako "sem se nelze dostat"
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

To je chyba a zrádná, stává se velice výjimečně. V 1.3 by snad už měla být opravená. Jedenáctý má být v cele s Dvanáctým.
barbaronan
Idolized
Posts: 102
Joined: Tue May 20, 2014 1:42 am

Re: Bugy

Post by barbaronan »

Objevil jsem další bug, chtěl jsem ukázat v Rat Hole Samuelovi a jeho ženě jak to v životě chodí, Samuela jsem zabil ale při pokusu sejmout jeho ženu hra spadla :D možná je to jen nějaká cenzura násilí na ženách :D
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

Když to zkusíš znova, stane se to opět? Jestli ano, tak uploadni prosím save. Já jsem to zkusil a hra mi nepadá.
Post Reply