Bugy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
lemoniak
Neutral
Posts: 1
Joined: Sun Oct 06, 2013 5:42 pm

Re: Bugy

Post by lemoniak »

Kde najdem akoze toho Vexa v Sedite? 2 hodiny som to prehladaval cele, ale asi som mimo ja :)
User avatar
Ratman
Resurrection team member
Posts: 61
Joined: Fri Dec 14, 2007 11:02 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Ratman »

lemoniak: Tak tohle určitě bug není, zkus si ty texty číst pozorněji a nebudeš se správnou lokalitou tápat :wink:
Samota v pustině vás často dohání k šílenství. Jediné, co mi pomáhá udržet si smysl pro realitu, je přátelství s mojí sbírkou zpívajících brambor.
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Bugy

Post by Kein »

Pokud v Císařském městě, při závěrečném fightu, chcípne Aran dříve než "Anonym", tak se úkol nedá splnit. Po bitce bude mluvit jeho mrtvola titulkama, pak se stmaví obraz, jeho mrtvola se objeví za císařským stolem (docela mě to pobavilo :-D ) a nenaskočí dialogové okno pro dokončení úkolu. Přišel jsem na to shodou náhod, když Aran dostal one hit kritický zásah a sesypal se jak románová naivka. Možná by nebylo špatný mu zvýšit o něco HP.

EDIT: Po tomto úkolu je palác kompletně bez stráží a dveře od výtahu v paláci nereagují - nejdou otevřít.
User avatar
Ratman
Resurrection team member
Posts: 61
Joined: Fri Dec 14, 2007 11:02 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Ratman »

Tak to je dobrej bug, to se nám nestalo. Tohle mohlo být způsobený tím, že dostal právě ten kritičák, protože když umře normálně, tak je to ošetřený a docela dlouze testovaný :wink: Doporučuju nahrát hru a už to "nebugnout" abys nebyl ochuzen a postavy se ukázaly, každopádně ale moc díky za info.
Samota v pustině vás často dohání k šílenství. Jediné, co mi pomáhá udržet si smysl pro realitu, je přátelství s mojí sbírkou zpívajících brambor.
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Bugy

Post by Sarin »

Tak snížit citlivost myši v konfigurátoru pomohlo, už je to alespoň slušně hratelné.

Dvě otázečky...
[SPOILER]
Jsou nějaké questíky nebo něco spojené s Vořechem? Mě zhebnul ve finálním boji v Rat Hole, nevím jestli loadovat nebo ne...

A dostanu se někdy brzo k energo zbraním? Udělal jsem si postavu na energo/zlodějinu, a nevím jestli to má cenu...

[/SPOILER]
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Bugy

Post by Kein »

Ratman wrote:Tak to je dobrej bug, to se nám nestalo. Tohle mohlo být způsobený tím, že dostal právě ten kritičák, protože když umře normálně, tak je to ošetřený a docela dlouze testovaný :wink: Doporučuju nahrát hru a už to "nebugnout" abys nebyl ochuzen a postavy se ukázaly, každopádně ale moc díky za info.
No právě, že jsem to pak loadnul a sejmul Anonyma co nejrychleji, pak proběhl zbytek questu v pořádku, ale i tak je palác a i !celé město! bez strážných a dveře od Vaultu nefungují do doby, než Aran zadá nový úkol přes pipboye - Na hraní to, ale asi nemá vliv.

Bylo by možno nějakou nápovědu, kde najdu Colea (vraha z Císařského města, co hráče nejdříve vodí trošku za nos)? Je alespoň ve městě, nebo nějak zdrhnul za brány císařského města? Prošel jsem ho křížem krážem a slehla se po něm prostě zem.

Jinak celkově jsou questy a vůbec celé Albuquerque fakt mazec. Nevím, kdo z vás to dělal, ale všechna čest.
tau
Neutral
Posts: 1
Joined: Sun Oct 06, 2013 7:23 pm

lokace na mape

Post by tau »

V pravem dolním rohu mapy mam lokaci bez popisu a když do ni vstoupim, hodi mi to černou plochu po které se si můžu běhat jak chci ale už se nemůžu dostat pryč, dále jsem objevil mcguiverovu lokalitu dvakrat za sebou na různých místech.
A což asi není bug, nevidím cestu jak se dostat na třetí patro v progema laboratori.
User avatar
maryo
Resurrection team member
Posts: 23
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:59 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by maryo »

Coo? Nemáš Save pls kvůli ty worldmape? Obojí vypada na bug.
y2kane
Neutral
Posts: 4
Joined: Sun Oct 06, 2013 10:05 am

Re: Bugy

Post by y2kane »

lemoniak wrote:Kde najdem akoze toho Vexa v Sedite? 2 hodiny som to prehladaval cele, ale asi som mimo ja :)
Pokud jsi v Seditu stejně jako já zabil únosce a nenašel vodítko co dál, tak je to bug. Pomohl mi až skript od Daemona:
Daemon wrote: Díky. Jestli už nejsi moc daleko, tohle by mohlo snad pomoct:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/250 ... nosce3.int
Soubor nahraj do Fallout 2\Resurrection\resdata\scripts - Potřebuješ save před soubojem s těmi únosci a pokud je to save přímo z Malého Hubu, tak musíš odejít třeba do jiné čtvrti a zase tam vstoupit. Vzkaz by se pak měl snad jednomu z nich přidat, alespoň mě to s tvým savem šlo.
Snad nevadí, že to zde uveřejňuju. :-)
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: lokace na mape

Post by Daemon »

tau wrote:V pravem dolním rohu mapy mam lokaci bez popisu a když do ni vstoupim, hodi mi to černou plochu po které se si můžu běhat jak chci ale už se nemůžu dostat pryč, dále jsem objevil mcguiverovu lokalitu dvakrat za sebou na různých místech.
Pokud jde o první, to se nám tam zatoulala lokace, která by tam vůbec neměla být, o tom už víme. Pokud o to druhé, taky chyba, MacGyver by měl zůstávat na jednom místě, díky za upozornění.

y2kane wrote:Snad nevadí, že to zde uveřejňuju. :-)
Nevadí. Ale bacha, není to oprava, ale workaround, pokud ta chyba už nastane.
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Vault 16 a neútočící nepřátelé na mapě.

Post by Powerack »

První věc: Vault 16, třetí patro - při neúspěšném pokusu o zrušení silového pole hláška v angličtině. Není to bug, ale když už v češtině, tak celý, ne? :wink: Nevím, jakej soubor to je a nechci se v tom vrtat.

Další: Jak je možný, že když na mapě před náhodným setkáním mačkám "A", poodlezu z dohledu nepřátel a do boje se nezapojuju (hlavně v případě něco vs něco), že dostanu za vyhranej boj expy?
A k tomuhle ještě dodám, že když se do boje nezapojuju, druhá strana (karavana, nájezdníci, ...) se nebrání a nechá se v klidu postřílet? :D Fungovalo mi to zatím na všech postavách...
Grahf
Accepted
Posts: 15
Joined: Fri Oct 04, 2013 9:54 am

Re: Bugy

Post by Grahf »

V sedite, keď sa vkradnem do šerifovho sídla, odlákam ho pomocou kuchárky, potom prejdem do jeho cimry, pričom on sa vybavuje so ženskou a dám save, tak ked ten save načitam, tak sa šerif restartuje na pôvodné miesto a hneď nabehne rozhovor, po ktorom na mňa zaútočí. Takže som v prdeli, pretože predošlý save mám ďaleko vzadu? Nešlo by to nejak opraviť? :?
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

Grahf wrote:V sedite, keď sa vkradnem do šerifovho sídla, odlákam ho pomocou kuchárky, potom prejdem do jeho cimry, pričom on sa vybavuje so ženskou a dám save, tak ked ten save načitam, tak sa šerif restartuje na pôvodné miesto a hneď nabehne rozhovor, po ktorom na mňa zaútočí. Takže som v prdeli, pretože predošlý save mám ďaleko vzadu? Nešlo by to nejak opraviť? :?
Můžu se na to zkusit večer podívat, až budu doma. Pomůže mi, když mi ten save pošleš. Najdeš ho ve Fallout2\Resurrection\resdata\SAVEGAME a save je vždy celý ten adreář SAVE s číslem.
Matino4444
Neutral
Posts: 2
Joined: Mon Oct 07, 2013 11:03 am

Re: Bugy

Post by Matino4444 »

Ahoj. Mám problém se společníkama. Mám Keri a Vořecha, ale vůbec za mnou nechodí a ani nebojujou, snažil jsem se nastavit všechno možný, restartovat hru, zkontrolovat zranění, říct jim, ať na mě chvíli počkaj. Před tim za mnou normálně chodili, i když v boji jim to občas chvíli trvalo, než se zapojili. Nevíte co s tim? Dík
Grahf
Accepted
Posts: 15
Joined: Fri Oct 04, 2013 9:54 am

Re: Bugy

Post by Grahf »

Daemon wrote:
Grahf wrote:V sedite, keď sa vkradnem do šerifovho sídla, odlákam ho pomocou kuchárky, potom prejdem do jeho cimry, pričom on sa vybavuje so ženskou a dám save, tak ked ten save načitam, tak sa šerif restartuje na pôvodné miesto a hneď nabehne rozhovor, po ktorom na mňa zaútočí. Takže som v prdeli, pretože predošlý save mám ďaleko vzadu? Nešlo by to nejak opraviť? :?
Můžu se na to zkusit večer podívat, až budu doma. Pomůže mi, když mi ten save pošleš. Najdeš ho ve Fallout2\Resurrection\resdata\SAVEGAME a save je vždy celý ten adreář SAVE s číslem.
Tu to je
http://uloz.to/xRBpTXt7/slot01-7z
Post Reply