karavany - útočníci neútočí

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
DartCZ
Neutral
Posts: 2
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:16 am

karavany - útočníci neútočí

Post by DartCZ »

Vždy když se vydám s karavanou, tak po mě útočníci na karavanu neútočí, tím myslím jako že stojí na místě a já si do nich střílím. Vůbec neopětují střelbu. Ze začátku mi to nevadilo, znamenalo to výbavu vlastně bez námahy. Ale radši bych měl klasický boj. Potkal se taky někdo s něčím takovým. Dá se to nějak vyřešit, předem díky za odpověď.
User avatar
Nervitin
Accepted
Posts: 30
Joined: Fri Oct 04, 2013 3:57 pm

Re: karavany - útočníci neútočí

Post by Nervitin »

Ja mam spis opacny problem... at delam co delam jdou jen do mne a ne do jinych je to otravne pac musim porad stimpakovat uplne ignoruji jine postavy a jdou jen domne strili jen domne..
DartCZ
Neutral
Posts: 2
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:16 am

Re: karavany - útočníci neútočí

Post by DartCZ »

Mě tam prostě stojí a čekají dokud je neodstřelíme... Jen když mají opravdu málo života tak se pohnou. :-D
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: karavany - útočníci neútočí

Post by Daemon »

DartCZ: Jsou to nějací specifičtí útočníci nebo se takhle chovají všichni, lidi i zvířata? Když mi někam nahraješ save (nejlépe před odjezdem s karavanou), mohl bych se na to podívat a možná ti poslat i opravený skript. Záleží v čem bude problém.
Tommik
Accepted
Posts: 10
Joined: Mon Oct 07, 2013 7:46 am

Re: karavany - útočníci neútočí

Post by Tommik »

Mne sa to tiez uz par krat stalo. Vzdy to boli humanoidne postavy. Asi 2x sa mi to stalo ked nas prepadli raideri a asi 2x ked ghoulovia. Ked karavanu prepadli psi alebo deathclaw vsetko islo ok.
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: karavany - útočníci neútočí

Post by Powerack »

Takhle se to chovalo i mně, ale musel jsem vždy před vlezením do náhodný lokace mačkat "A" a hned se pohnout co nejdál od útočníků.

Dalši věc je, že když jsem na někoho vystřelil, okamžitě se automaticky rozhýbali.

U mně to platí na všechny útočníky. jak u vás, nevím...
Jarda
Neutral
Posts: 1
Joined: Fri Nov 01, 2013 2:06 pm

Re: karavany - útočníci neútočí

Post by Jarda »

Připojuji se... Při vstupu do lokace a mačkání "A" se mi dvakrát po sobě stalo, že útočníci nereagovali a nechali se ubodat nožem. Poprvé to přišlo celkem vhod pač sem lvl 6 a ghoulí hlídku bych s bojovým nožem normálně nedal ale když se to pak stane u nájezdníku tak mě ten fajt trochu nebavil... Oba případy se stali při cestování s karavanou.
Post Reply