[spoilery] Parťáci

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: [spoilery] Parťáci

Post by feťák8 »

Kolik máš opraváře? Já potřeboval asi 110%.
Image
TomikBass
Neutral
Posts: 6
Joined: Mon Oct 14, 2013 8:36 am

Re: [spoilery] Parťáci

Post by TomikBass »

feťák8 wrote:Kolik máš opraváře? Já potřeboval asi 110%.
Ahoj,
no opraváře mám na nějakých 91%, myslíš že to s tím souvisí? Znalost PC by měla být ve vědě ne? :?
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: [spoilery] Parťáci

Post by feťák8 »

Já ten quest nedokončil ani s vědou 120% a opravářem 110%. Sice jsem vytvořil kartu, ale pak se mi nepodařilo robota zkonstruovat. Questy v obrodě už pro mě celkově postrádají význam, když tam jdu hlavně s cílem oddělat Spasitele.
Image
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: [spoilery] Parťáci

Post by lopata »

třeba je neustále hlídat u mně je Lystra zas na počátku i když už měla třetí level a viděl jsem pozitivní zlepšení v jejím výkonu takhle zas začínám od začátku :roll:
User avatar
gordon
Liked
Posts: 63
Joined: Fri Oct 11, 2013 3:53 am

Re: [spoilery] Parťáci

Post by gordon »

Jak dosáhnu, aby si Keri vzala něco jiného, než koženou bundu? Svlékat se nechce, když jí dám brnění do menu, tak se taky nic nestane, opět nemám volbu jí doporučit převlek a v bojovém menu mi to nenabízí vůbec brnění u té položky pod nejlepší zbraní.
User avatar
Smrdutý orangutan
Liked
Posts: 61
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:53 pm

Re: [spoilery] Parťáci

Post by Smrdutý orangutan »

Keri ti jasně řekla, že nebude nosit nic jiného, než koženou bundu (i když kevlarovou zbroj a energozbroj si oblékla ráda).
Řešíš to přes dialogové okno.
Bad motherfucker
User avatar
gordon
Liked
Posts: 63
Joined: Fri Oct 11, 2013 3:53 am

Re: [spoilery] Parťáci

Post by gordon »

Takže jí mám dát svou draze koupenou kevlarovku a sám si vzít kožené brnění? Mno ... to jsou oběti. :D
User avatar
Smrdutý orangutan
Liked
Posts: 61
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:53 pm

Re: [spoilery] Parťáci

Post by Smrdutý orangutan »

Vím o dvou kevlarových zbrojí, které jsou prakticky zadarmo. Jedna v PROGEMA, druhá u MacGyvera. Recept ti pošlu PMkou, pokud o něj stojíš. :)
Bad motherfucker
User avatar
gordon
Liked
Posts: 63
Joined: Fri Oct 11, 2013 3:53 am

Re: [spoilery] Parťáci

Post by gordon »

Neposílej, sám si to vymyslím. Jen jsem, když nechtěla už ani kožené, ani železné, jí nezkoušel dávat ani kevlar. Holt se nějak zařídím. :wink: Díky.
queegon
Accepted
Posts: 15
Joined: Sun Oct 27, 2013 8:22 pm

Re: [spoilery] Parťáci

Post by queegon »

Keri nemá animace na jinou než koženou bundu, takže může jen tu a pak zbroje, které vypadají na všech stejně. ;)

S malou inteligencí (psycho + vedlejší účinek mentats) jsem si nabrnkl Slintu, Keri protestovala a nechala mě být.
Nicméně se slintou v partě se úplně podělalo chození a postava reagovala na všechny příkazy k pohybu stylem "no clipping a běh pryč", tedy alespoň to vypadalo jako že utíkala pryč, při dalším příkazu opět začala utíkat ze stejného místa, kde stála, mimo mapu. Opuštění slinty vrátilo hru do normálních kolejí. Dívný glitch.
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: [spoilery] Parťáci

Post by lopata »

queegon wrote:Keri nemá animace na jinou než koženou bundu, takže může jen tu a pak zbroje, které vypadají na všech stejně. ;)

S malou inteligencí (psycho + vedlejší účinek mentats) jsem si nabrnkl Slintu, Keri protestovala a nechala mě být.
Nicméně se slintou v partě se úplně podělalo chození a postava reagovala na všechny příkazy k pohybu stylem "no clipping a běh pryč", tedy alespoň to vypadalo jako že utíkala pryč, při dalším příkazu opět začala utíkat ze stejného místa, kde stála, mimo mapu. Opuštění slinty vrátilo hru do normálních kolejí. Dívný glitch.
jestli to nebylo tím že se ti inteligence vrátila do normálu
queegon
Accepted
Posts: 15
Joined: Sun Oct 27, 2013 8:22 pm

Re: [spoilery] Parťáci

Post by queegon »

lopata wrote:
queegon wrote:Keri nemá animace na jinou než koženou bundu, takže může jen tu a pak zbroje, které vypadají na všech stejně. ;)

S malou inteligencí (psycho + vedlejší účinek mentats) jsem si nabrnkl Slintu, Keri protestovala a nechala mě být.
Nicméně se slintou v partě se úplně podělalo chození a postava reagovala na všechny příkazy k pohybu stylem "no clipping a běh pryč", tedy alespoň to vypadalo jako že utíkala pryč, při dalším příkazu opět začala utíkat ze stejného místa, kde stála, mimo mapu. Opuštění slinty vrátilo hru do normálních kolejí. Dívný glitch.
jestli to nebylo tím že se ti inteligence vrátila do normálu

Stalo se to hned po přijetí slinty do party při inteligenci < 4. Po jeho vyřazení šlo opět normálně chodit. Ne že by mi na tom záleželo. S takovou IN se mi hrát beztak nechce.

Horší je, že postavy v partě náhodně ztrácí levelové pokroky. V jednu chvíli má Keri 92HP, pak řekne, že dostala level, a má statistiky sníženy na základní (81 či tak nějak).
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: [spoilery] Parťáci

Post by lopata »

queegon wrote:
lopata wrote:
queegon wrote:Keri nemá animace na jinou než koženou bundu, takže může jen tu a pak zbroje, které vypadají na všech stejně. ;)

S malou inteligencí (psycho + vedlejší účinek mentats) jsem si nabrnkl Slintu, Keri protestovala a nechala mě být.
Nicméně se slintou v partě se úplně podělalo chození a postava reagovala na všechny příkazy k pohybu stylem "no clipping a běh pryč", tedy alespoň to vypadalo jako že utíkala pryč, při dalším příkazu opět začala utíkat ze stejného místa, kde stála, mimo mapu. Opuštění slinty vrátilo hru do normálních kolejí. Dívný glitch.
jestli to nebylo tím že se ti inteligence vrátila do normálu

Stalo se to hned po přijetí slinty do party při inteligenci < 4. Po jeho vyřazení šlo opět normálně chodit. Ne že by mi na tom záleželo. S takovou IN se mi hrát beztak nechce.

Horší je, že postavy v partě náhodně ztrácí levelové pokroky. V jednu chvíli má Keri 92HP, pak řekne, že dostala level, a má statistiky sníženy na základní (81 či tak nějak).
to je bug který mě otrávil a od té doby čekám nedočkavě na opravu a nehraji
Nikobijec
Neutral
Posts: 3
Joined: Mon Oct 21, 2013 5:48 pm

Re: [spoilery] Parťáci

Post by Nikobijec »

Pokročil jste někdo nějak s tím robotem v základně obrody? Mám vědu 138, opravu 125, INT 10, všechny potřebné součástky a stejně vždycky spálím motivátor :-(
username
Neutral
Posts: 2
Joined: Mon Nov 04, 2013 2:34 am

Re: [spoilery] Parťáci

Post by username »

Nikobijec wrote:Pokročil jste někdo nějak s tím robotem v základně obrody? Mám vědu 138, opravu 125, INT 10, všechny potřebné součástky a stejně vždycky spálím motivátor :-(
musis si nejdriv na pocitaci pobliz precist schema, pak teprve budes vedet jak to spravne zapojit
Post Reply