[spoilery] Parťáci

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Spoločníci

Post by Powerack »

No jo, to máš těžký. Já hraju za dobráka... Proto mně nechtěl ani vidět :-D Momentálně mám šampiona a cca +700 karmy, takže asi vyvraždím nějaký město :D No a o tom popáleným chlapíkovi ve městě kouda od seditu (sakra, já ty jména ne a ne zapamatovat) by se dalo uvažovat taky jako o parťákovi, nebo je tam kvůli nějakýmu questu?
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: Spoločníci

Post by Lister.Ister »

Powerack wrote:No jo, to máš těžký. Já hraju za dobráka... Proto mně nechtěl ani vidět :-D Momentálně mám šampiona a cca +700 karmy, takže asi vyvraždím nějaký město :D No a o tom popáleným chlapíkovi ve městě kouda od seditu (sakra, já ty jména ne a ne zapamatovat) by se dalo uvažovat taky jako o parťákovi, nebo je tam kvůli nějakýmu questu?
Já jedu druhou hru za padoucha s nejlepšími konci :) Jinak ten popálenej,tuším jménem Vodka, je tam questově, abys nemusel bojovat proti Strýčkovi.
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Spoločníci

Post by Powerack »

Ahááá, takže asi začnu hrát za pořádnýho hajzla a asi si nebudu moct vzít do party Lystru (v pozdějších fázích umí z plasmový pistole vystřelit dvakrát za tah a celkem přesně), což je škoda. No ale Keri snad půjde. Dám jí plamenomet a budeme grilovat :D Ale to ti povídám, že ve městech a v pustině nezůstane kámen na kameni :twisted:
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Spoločníci

Post by feťák8 »

Kein wrote: Jinak je ale pravda, že na ty drsný boje co v Ressurectionu jsou, nejsou parťáci vůbec stavění. Lystra je v boji tragická a Keri ušmudlaný průměr. Chybí mi postavy jako Cassidy nebo Marcus.
Dej Keri tu zbraň, co střílí na 14mm náboje dávkou. Má ji třeba trpaslík z Albaquerque. Vítaná pomoc i proti páračovi. Akorát to občas schytá i hero (že by asociace s Marcusem? :) ).
Image
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Spoločníci

Post by Kein »

Keri má snajpu, Lystra má lehkou plasma pušku. Střílejí sice po jednom, ale v tom by nebyl problém - Lystra strašně málo vydrží, zabije ji prakticky cokoliv.
Blister
Accepted
Posts: 24
Joined: Sat Oct 05, 2013 11:30 am

Re: Spoločníci

Post by Blister »

Powerack wrote:Ahááá, takže asi začnu hrát za pořádnýho hajzla a asi si nebudu moct vzít do party Lystru (v pozdějších fázích umí z plasmový pistole vystřelit dvakrát za tah a celkem přesně), což je škoda. No ale Keri snad půjde. Dám jí plamenomet a budeme grilovat :D Ale to ti povídám, že ve městech a v pustině nezůstane kámen na kameni :twisted:
Pokud chceš hrát za pořádnýho hajzla tak keri s tebou nepůjde páč píchneš jejímu otci FEV.
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Spoločníci

Post by Powerack »

No, přemejšlím, jestli tím náhodou nezničím crimson caravan. I když za špatnou stranu se hraje nejlíp, já zůstával i při hraní jedničky a dvojky skoro vždycky na dobrý ;-) Tedy kromě případů, kdy jsem zapomněl schovat v NCR zbraň a musel jsem postřílet celý město :D

Dobrá, zkusím teď rozjet hru za špatňáka. Napřed si ale dojdu pro toho prda, co se ke mně má přidat u mexikánců (myslím, že po cestě tam si karmu snížím vykopáním hrobů, aby se mnou chtěl mluvit). Je nutný při tom pracovat pro mexikány?
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: Spoločníci

Post by Lister.Ister »

Powerack wrote:No, přemejšlím, jestli tím náhodou nezničím crimson caravan. I když za špatnou stranu se hraje nejlíp, já zůstával i při hraní jedničky a dvojky skoro vždycky na dobrý ;-) Tedy kromě případů, kdy jsem zapomněl schovat v NCR zbraň a musel jsem postřílet celý město :D

Dobrá, zkusím teď rozjet hru za špatňáka. Napřed si ale dojdu pro toho prda, co se ke mně má přidat u mexikánců (myslím, že po cestě tam si karmu snížím vykopáním hrobů, aby se mnou chtěl mluvit). Je nutný při tom pracovat pro mexikány?
Jen karmu potřebuješ něco kolem -75.
Morris
Neutral
Posts: 5
Joined: Sat Oct 05, 2013 6:14 pm

Re: Spoločníci

Post by Morris »

Zdá se mi to nebo je hra bez společníků resp. boje poněkud težší?
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Spoločníci

Post by feťák8 »

Morris wrote:Zdá se mi to nebo je hra bez společníků resp. boje poněkud težší?
Záleží na fázi hry. Na začátku mi Vořech hodně helfnul. Ve střední části jsem pořád loadoval, aby přežila Keri. Pak dostala pořádnou zbraň a byla vítaná pomoc. Na konci jsem s ní prošel základnu Obrody a jen kvůli ní asi pětkrát loadoval. Ale sejmula spasitele, takže dobrá pomoc :)
Image
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Spoločníci

Post by Kein »

No já bych radši hrál bez společnků. Jsou na prdel, protože jsou slabí a ještě magoři. Ve Fallout 2 byli taky magoři, ale alespoň nebyli tak slabí, takže to jejich sebevražedné sklony částečně vyrovnalo.
Morris
Neutral
Posts: 5
Joined: Sat Oct 05, 2013 6:14 pm

Re: Spoločníci

Post by Morris »

feťák8 wrote:
Morris wrote:Zdá se mi to nebo je hra bez společníků resp. boje poněkud težší?
Záleží na fázi hry. Na začátku mi Vořech hodně helfnul. Ve střední části jsem pořád loadoval, aby přežila Keri. Pak dostala pořádnou zbraň a byla vítaná pomoc. Na konci jsem s ní prošel základnu Obrody a jen kvůli ní asi pětkrát loadoval. Ale sejmula spasitele, takže dobrá pomoc :)
No tak v císařském městě při v boji proti Elise ani h*vno bez partáků.A když už tak mi zařve i Aran. :(

Hehe jsem to ale blbec ono stačí killnout první anonyma :)
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Spoločníci

Post by Powerack »

jo, anonymovi stačej dvě dávky s gatling ničitele, někdy i jen jedna :-D
User avatar
Nervitin
Accepted
Posts: 30
Joined: Fri Oct 04, 2013 3:57 pm

Floater jako partak?

Post by Nervitin »

Zacal sem novou hru i ked som predoslu zatim nedohral (nebyl cas :D ) jdu novou postavu divku :), a ze si udelam questy ktere jde udelat jinak.. a tak mne napadlo kto vi o floaterovi a ze je tu evelntuelni moznost si ho dat jako partaka.. kto jel v pribehove lince tak ze toho cypa v robe deti v seditu nezabil... ja ho odkragloval bez milosti mozna mi neco prozradi o te jeskyni nebo tak nebo mi zada lokaci a asmoden nebo jak se vola bude zit.. kto sel touto cestou??
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: Floater jako partak?

Post by Lister.Ister »

Nervitin wrote:Zacal sem novou hru i ked som predoslu zatim nedohral (nebyl cas :D ) jdu novou postavu divku :), a ze si udelam questy ktere jde udelat jinak.. a tak mne napadlo kto vi o floaterovi a ze je tu evelntuelni moznost si ho dat jako partaka.. kto jel v pribehove lince tak ze toho cypa v robe deti v seditu nezabil... ja ho odkragloval bez milosti mozna mi neco prozradi o te jeskyni nebo tak nebo mi zada lokaci a asmoden nebo jak se vola bude zit.. kto sel touto cestou??
Asmoden bude vždy mrtví a Slintu dostaneš jak už bylo několikrát řečeno s trvalou inteligencí 3 a níž.
Post Reply