[Opraveno 1.1] - Zabití Sancheze shodí hru

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

[Opraveno 1.1] - Zabití Sancheze shodí hru

Post by Daemon »

Omlouváme se, tahle chyba se nám vloudila do verze 1.1
Tady je provizorní oprava:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/2501083/ssanche.int
https://dl.dropboxusercontent.com/u/250 ... anstai.int
Stáhněte si a nahrajte oba soubory do složky Fallout 2\Resurrection\resdata\scripts
Krysak
Neutral
Posts: 2
Joined: Sat Dec 07, 2013 9:31 pm

Re: [Opraveno 1.1] - Zabití Sancheze shodí hru

Post by Krysak »

Mockrát děkuji. Už sem chtěl uploadovat ten save, ale někdo mě předběhnul. Ještě jednou DÍKY moc!!
Mejlaaa
Neutral
Posts: 4
Joined: Sat Dec 07, 2013 1:20 am

Re: [Opraveno 1.1] - Zabití Sancheze shodí hru

Post by Mejlaaa »

..asi platí stále to že ve verzi 1.0 po prvním vstoupení do města a po sléze teprve nahrátí opravy tato oprava už nefunguje? Protože po nahrátí souborů do složky Scripts a po rozehrané pozici v Seditu - Ztracená čtvrť hra stále padá po zabití Sancheze....
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: [Opraveno 1.1] - Zabití Sancheze shodí hru

Post by Daemon »

Ve verzi 1.0 není problém v Sanchezovi, tam to blbne kvůli Gabrielovi. Viz viewtopic.php?f=11&t=107
alex32
Neutral
Posts: 5
Joined: Thu Oct 31, 2013 4:44 pm

Re: [Opraveno 1.1] - Zabití Sancheze shodí hru

Post by alex32 »

Nevim no me to pada i tak , tesil jsme se na patch a je to stejnej poser jak bez patche :idea:
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: [Opraveno 1.1] - Zabití Sancheze shodí hru

Post by Daemon »

alex32 wrote:Nevim no me to pada i tak , tesil jsme se na patch a je to stejnej poser jak bez patche :idea:
Tak napiš, kdy přesně ti to padá, a uploadni save, jinak ti těžko můžeme pomoct.
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: [Opraveno 1.1] - Zabití Sancheze shodí hru

Post by rajo »

J, padá to aj po patchi. Po tom čo som zabil Sancheza, tak hra ide dolu.

EDIT: Po Gabrielovi.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: [Opraveno 1.1] - Zabití Sancheze shodí hru

Post by Daemon »

rajo wrote:J, padá to aj po patchi. Po tom čo som zabil Sancheza, tak hra ide dolu.

EDIT: Po Gabrielovi.
Tak kdy ti to teda spadne? Když zabiješ Sancheze nebo Gabriela? Pokud jde o Sancheze, musíš si nahrát dva soubory, co tu linkuju.
V případě alex32 jsme na zjevnou příčinu nepřišli, padá mu to prostě někdy během boje v různou dobu.
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: [Opraveno 1.1] - Zabití Sancheze shodí hru

Post by rajo »

No vsak prave. Najprv sa mi zdalo, ze to bolo po zabiti Sancheza, druhykrat to bolo na 100% po Gabrielovi (ustrelil som kus tvare a presne vtedy bum). Co je vacsia sranda je, ze som sa po loade presunul na iny kusok mapy (do poslednej miestnosti v severo-vychodnej casti kasina) a tam som to dohral.
culain
Neutral
Posts: 1
Joined: Tue Jan 07, 2014 6:13 pm

Re: [Opraveno 1.1] - Zabití Sancheze shodí hru

Post by culain »

Ahoj.
Hru jsem dohrál během týdne, už asi před měsícem. A musím říct, že takhle jsem se nepobavil od t doby, kdy jsem hrál prvně jedničky Fallout 1 jsem hrál pár let po dvojkách).
Skvělá práce.
Ale k tématu. Bohužel si nepamatuji přesně, neboť paměť je nespolehlivá, poznámky si nedělám a hrál jsem to před nějakou chvílí. Ale pamatuji si, že mi to u Sancheze padalo.
Bohužel se mi situace vyvinula v nevyhnutelný boj. Nastala přestřelka v baru. Sanchez, ochranka, barman a Gabriel šli po mě. Po pár kolech jsem se zbavil Gabriela a pár členů ochranky. Když jsem zastřelil Sancheze, bylo vše OK až do chvíle "kdy měl znovu táhnout". V tu chvíli to spadlo. Při reloadech se mi to vždy stalo, tak jsem to vyřešil dynamitovým trikem, vím není to čestné, ale neměl jsem jinou možnost. Bohužel se mi to stávalo skoro vždy, když jsem odbouchl boss-like postavu (Sanchez, jeho šéf ?Ramirez?,... A také první obnovený). Problém se nevyskytl, když jsem měl možnost po zabití takové postavy ukončit souboj.
Výborná hra, dohrál jsem ji coby dobrák, další bude :twisted: .

V Sokolím letu jsem se pěkně pobavil, bohužel jsem neměl protijed.
Díky za mod

Jakub
korouhev
Neutral
Posts: 1
Joined: Mon Jan 13, 2014 10:25 pm

Re: [Opraveno 1.1] - Zabití Sancheze shodí hru

Post by korouhev »

Tak jsem si dal tu práci s registrací, jen abych potvrdil, že oprava skutečně funguje a to i ve chvíli kdy mám save těsně před finálním rozšrotováním Sancheze, btw. na pátým lvl si to dávám s dvouhlavňovou brokovnicí :-)
User avatar
fox03
Accepted
Posts: 10
Joined: Tue Jan 21, 2014 4:23 pm

[Opraveno 1.1] - Zabití Sancheze shodí hru

Post by fox03 »

Ahoj. Možná je to jen moje chyba či snad nějaká chyba těch internetů, ale ty 2 linky výše zmíněné nemohu stáhnout: "Server nenalezen. Firefox nemůže nalézt server dl.dropboxusercontent.com." Je to jen chyba na mé straně nebo je problém globální? Ptám se proto, že v poslední době mi vůbec nefungují v žádném ohledu služby od Google, proto se může stát, že tyto problémy mám jen já a jestli to tak doopravdy je, tak se omlouvám za zbytečné burcování klidného dne.

Edit: Mám problém s tím, když zabiju Sancheze, boj mě nechá hra dokončit, po boji, jakmile se zavře okno s TAH/BOJ, obrazovka zčerná a hudba se opakuje. A přišel jsem ještě na jeden bug, v Corathu, ale ten napíšu jinam :-) POZOR SPOJLER Jedná se o "Jazýčkového" vrahaPOZOR SPOJLER http://www.resurrection.cz/forum/viewto ... &start=315
Hraju pro zábavu, Resurrection se povedl vyjímečně krásně!
Hoši, děkujem!
Mám rád všechny barvy! :-)
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: [Opraveno 1.1] - Zabití Sancheze shodí hru

Post by Daemon »

Mně ty odkazy fungují, takže bude asi problém někde u tebe. Google to ale není, používám Dropbox - https://www.dropbox.com

Těžko říct, jestli to s tím Sanchezem není stejná chyba. To chce nejdřív ověřit, jak se ti to bude chovat s touhle opravou. Pokud by to blbnulo i s ní, pak by se mi hodil save, abych se na to podíval.
User avatar
fox03
Accepted
Posts: 10
Joined: Tue Jan 21, 2014 4:23 pm

Re: [Opraveno 1.1] - Zabití Sancheze shodí hru

Post by fox03 »

Daemon wrote:Mně ty odkazy fungují, takže bude asi problém někde u tebe. Google to ale není, používám Dropbox - https://www.dropbox.com
Jakousi souvislost to mělo, Google vyřešen, a Dropbox jede taky. Měl jsem na mysli jestli Google nedrží pod palcem i Dropbox, jako např. YouTube. Pak by nefunkčnost obojího "na mé straně kabelu" byla vyřešena, ale to není ničí, než můj problém :-)
Daemon wrote:Těžko říct, jestli to s tím Sanchezem není stejná chyba. To chce nejdřív ověřit, jak se ti to bude chovat s touhle opravou. Pokud by to blbnulo i s ní, pak by se mi hodil save, abych se na to podíval.
Staženo, ráno vyzkouším a napíšu výsledek (právě je půl druhý ráno) :-) ;-)
========================================================================================================
Vyzkoušeno a jde to bez problémů. Děkuji
Hraju pro zábavu, Resurrection se povedl vyjímečně krásně!
Hoši, děkujem!
Mám rád všechny barvy! :-)
meclaud
Neutral
Posts: 1
Joined: Wed Feb 12, 2014 11:15 am

Re: [Opraveno 1.1] - Zabití Sancheze shodí hru

Post by meclaud »

Mě se to povedlo vyřešit i bez opravy.
Sanchez dostal krytyčák do hlavy brokovnicí a zůstal ležet. Pak jsem vystřílel zbytek hospody a Sanchezovy nechal v inventáři na památku odjištěnej dynamit nebo C4. Záleží co máte u sebe. Pak odejdete ( vyplížíte se ) do sousední čtvrti a zase se vrátíte.
Sanchez mezi tím skape a hra nespadla.
Možná to byla náhoda , ale účel to splnilo.
Post Reply