Nazvy ulic

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
anchoritt
Neutral
Posts: 9
Joined: Mon Dec 16, 2013 11:28 am

Nazvy ulic

Post by anchoritt »

Zdravim!
V jednom questu jsem odkazan na jakehosi obchodnika, ktery by se mel nachazel v "Kratke ulici". Prosel jsem snad cele mesto, ale obchodnika jsem nenasel. Mozna mi unikla nejaka podstatna cast rozhovoru, ale presto by me zajimalo jak se daji identifikovat ulice. Na zadne nazvy ulic jsem zatim nenarazil a vsechny cedulky na ktere klikam rikaji jen "zrezla cedule", nebo neco podobneho.

Diky.
valcik
Betatester
Posts: 122
Joined: Fri Oct 04, 2013 10:40 am

Re: Nazvy ulic

Post by valcik »

Názvy lokalít je vidno na mape sveta. Opusti mesto cez exit grid, znova sa doň vráť a všimni si popisky na mape.
anchoritt
Neutral
Posts: 9
Joined: Mon Dec 16, 2013 11:28 am

Re: Nazvy ulic

Post by anchoritt »

Tak nazvy lokaci znam, ale v dialogu byl primo nazev ulice(s velkym pismenem). Nemuzu ted napsat presne co tam bylo(protoze jsem rozjel novou hru), ale byl to prvni quest pro tu karavanni spolecnost kde se da nabrat dcera majitele jako partak.
Kazdopadne by mi stacilo vedet, kde to je a ne jak se jmenuji ulice. Bylo to o dojednani obchodu s nekym, dko ma pry nejlepsi krmivo pro brahminy.
User avatar
Ratman
Resurrection team member
Posts: 61
Joined: Fri Dec 14, 2007 11:02 pm
Contact:

Re: Nazvy ulic

Post by Ratman »

Ale název tý lokace přímo JE Krátká ulice.

Lokace se nemusí vždycky jmenovat nutně čtvrť nebo patro. Na mapě je to prostě zkratka do nějak nazvané části města. Technicky vzato je úplně jedno, jesi je to část města, čtvrť, ulice nebo jenom dvoreček....
Samota v pustině vás často dohání k šílenství. Jediné, co mi pomáhá udržet si smysl pro realitu, je přátelství s mojí sbírkou zpívajících brambor.
anchoritt
Neutral
Posts: 9
Joined: Mon Dec 16, 2013 11:28 am

Re: Nazvy ulic

Post by anchoritt »

Diky, to me nenapadlo. Na mapu jsem asi koukal jeste kdyz jsem nemel objevene vsechny lokace.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Nazvy ulic

Post by Daemon »

Krátká ulice je hned ta první mapa, kde jsi do Seditu prvně vstoupil a hned tam kousek u východu do pustiny stojí ten farmář.
anchoritt
Neutral
Posts: 9
Joined: Mon Dec 16, 2013 11:28 am

Re: Nazvy ulic

Post by anchoritt »

Daemon wrote:Krátká ulice je hned ta první mapa, kde jsi do Seditu prvně vstoupil a hned tam kousek u východu do pustiny stojí ten farmář.
Je to tak, diky. Proste me jenom nenapadlo, ze cast mesta bude mit nazev xxx ulice.
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Nazvy ulic

Post by Sarin »

Krátká ulice...nemá to být odkaz na Zeměplochu? Ta ulice je nejdelší v celém Seditu, jde prakticky od toho farmáře až za Crimson caravan. V Ankh-Morporku je taky Krátká ulice která je nejdelší ulice ve městě....
Post Reply