Hra se zasekne při vstupu do císařství

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
junior205
Neutral
Posts: 1
Joined: Thu Dec 19, 2013 10:56 am

Hra se zasekne při vstupu do císařství

Post by junior205 »

bug.jpg
bug.jpg (191.92 KiB) Viewed 10717 times
bug.jpg
bug.jpg (191.92 KiB) Viewed 10717 times
Ahoj,

po oznameni, ze mi na PIP boye prisla zprava ke questu anonym a mam se dostavit k Elise, tak po vsupu do cisarstvi zmizi kurzor hybou se ostatní NPC, ale nelze hrat dal.

prikladam screen po vstupu.

Za info k vyřešení předem děkuji
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bug

Post by Daemon »

Ahoj,

hraješ verzi 1.0? Tohle vypadá na problém se scénou s vojínem Sneedem, kterého jsi možná před tím omráčil, abys od něj získal zbroj. Není to tak?
EDIT:
Pokud máš opravdu verzi 1.0 a je to v tom, v čem píšu, tak tohle by mělo pomoct:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/250 ... b_cisa.int
https://dl.dropboxusercontent.com/u/250 ... radspt.int
Soubory nahraj do Fallout 2\Resurrection\resdata\scripts

Jestli to tak není, uploadni prosím někam svůj save, večer na to kouknu. Savy najdeš ve Fallout 2\Resurrection\resdata\SAVEGAME a save je vždy celý ten adresář SAVE s číslem.

Jinak tohle téma později přesunu do sekce "Fallout Resurrection - diskuze o hře", kam takové věci patří
manni
Neutral
Posts: 3
Joined: Wed Jan 01, 2014 8:46 pm

Re: Hra se zasekne při vstupu do císařství

Post by manni »

Ahoj, hraju opatchovanou verzi ale mám stejný problém, po vstupu do císařství mi zmizí kurzor. Vojína Sneeda jsem taky jen omráčil.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Hra se zasekne při vstupu do císařství

Post by Daemon »

Ahoj, jak jsem psal výše - V takovém případě potřebuju save, abych se podíval, v čem je problém.
manni
Neutral
Posts: 3
Joined: Wed Jan 01, 2014 8:46 pm

Re: Hra se zasekne při vstupu do císařství

Post by manni »

Ahoj,
mě to nedalo a vrátil jsem se o pár sejvů zpět, protože jsem se roozhodl tu situaci řešit jinak :D Takže pomoc snad nebude zatím potřeba.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Hra se zasekne při vstupu do císařství

Post by Daemon »

manni wrote:Ahoj,
mě to nedalo a vrátil jsem se o pár sejvů zpět, protože jsem se roozhodl tu situaci řešit jinak :D Takže pomoc snad nebude zatím potřeba.
Jestli ale ten save pořád máš, budu za něj rád. Jestli je tam nějaká chybka, můžou na ní narazit další hráči, tak bych jí rád opravil do dalšího patche. Mně ta situace fungovala dobře, proto by mi takový save pomohl chybu identifikovat.
manni
Neutral
Posts: 3
Joined: Wed Jan 01, 2014 8:46 pm

Re: Hra se zasekne při vstupu do císařství

Post by manni »

Tak jsem jeden sejv ještě našel, kde se ta chyba vyksytuje. Uploadnul jsem ho na ulozto http://ulozto.cz/xhvs2sXu/slot07-zip
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Hra se zasekne při vstupu do císařství

Post by Daemon »

Díky.

A téma konečně přesouvám...
Post Reply