[bug?] Po zabití ženy nelze odemknout skříňka

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
Zajda13
Neutral
Posts: 2
Joined: Sun Dec 22, 2013 7:53 am

[bug?] Po zabití ženy nelze odemknout skříňka

Post by Zajda13 »

Zkusil jsem zabít ženu, která hlídá dvě skříňky ve vaultu 16 - lovci mutantů, místnost s generátorem. Způsob: předání pomocí krádeže 4 ks dynamit + ta bílá výbušnina. Odejdu z lokace, pak na mě nikdo neútočí, ale když se vrátím, tak skříňka v dialogovém okně hlásí zamknuto, ovšem při pokusu o odemknutí se nic nestane, nevyskočí hláška podařilo/nepodařilo se odemknout a nic se neděje.

Navíc při předání pouze jedné výbušniny a pokusu o uložení hra začne padat/nelze ji ukládat v tomto sektoru apod...

Možná se snažím o blbost, ale napadlo mě to, když jsem už asi pošesté zkoušel vlézt k té skříňce s plížením a ta ženská mě pořád okřikuje :D

Díky za reakci...
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: [bug?] Po zabití ženy nelze odemknout skříňka

Post by Daemon »

Ano, to je chyba, ale je způsobená tím, že se snažíš ochcat hru. Tyhle fígle s dynamitem nedělají Falloutu dobře. Někdy správně nezdetekuje smrt postavy a někdy tohle může způsobovat i padání hry (třeba mnohem později dál ve hře). To je bohužel chyba enginu :(
Zajda13
Neutral
Posts: 2
Joined: Sun Dec 22, 2013 7:53 am

Re: [bug?] Po zabití ženy nelze odemknout skříňka

Post by Zajda13 »

Já si říkal že chyba bude spíš ve mně :D

pak už ale fakt nevim... Povedlo se tam někomu dostat aniž by všechny postřílel?
Post Reply