Obroda - Pad hry do XPček

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
djwenda
Neutral
Posts: 5
Joined: Mon Dec 23, 2013 1:38 pm

Obroda - Pad hry do XPček

Post by djwenda »

Ahoj ve spolek.
Vyskytl se mi takovy maly problem.
Vracel jsem se do zakladny obrody a kdyz vejdu do vytahu, sjedu dolu, na maly okamzik se objevim i s bandou a pak hra padne a vyskoci chyba ve WinXP.
( zkoušel jsem tam jít i sám a žádná změna ....)
Přikládám save.

Code: Select all

http://uloz.to/xNfDZvqP/slot10-7z
edit:
1) když jdu do cisarstvi nabonzovat, ze naborar je pedofil..... jdeme k nemu, jak snim ma promluvit a posleze on sam se ma odpalit...... tak jdu snim.....velitel k nemu prijde a nic se nedeje ....hra stoji..... zadny dialog ....nic nejde delat...........

2) kdyz jsem pomahal clenum kmene na predmesti v tezem meste, ale nechtel jsem jit snima a poral jsem jen stesti..... hra se presunula na bitvu, ale dal se nic nedelo a take to jen zamrzlo, jako v pripade jedna..... ale to uz nejde vyzkouset, protoze save je az potom, co jsem jim pomohl a probehla likvidace vsech doktoru.........
Attachments
chybová hláška
chybová hláška
fallout chybka.JPG (5.94 KiB) Viewed 6333 times
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Obroda - Pad hry do XPček

Post by Daemon »

Ahoj,

nějak divně ti to blbne. Nedoinstalovával sis něco do Resurrectionu nebo Falloutu 2? Zabíjel jsi někoho umisťováním dynamitu do inventáře?
Zkusil jsem z toho savu nahlásit pedofila a proběhlo to v pořádku. Jestli ti to dělá opakovaně, zkus ještě prosím uploadnout save těsně před tím jeho nahlášením.
Pokud jde o padání - Máš nějaký save v momentě, kdy jsi už byl v Obrodě a nepadá ti to, když to ní vstoupíš? Pokažený save se dá opravit tak, že z takového dobrého savu do toho rozbitého nahraješ soubory GHOUL13 a GHOUL46. Pozor, nesmíš ale v těch savech být uvnitř Obrody, maximálně na povrchu. Zkusil jsem to a mně to šlo. Dobré ale bude, pokud na tu opravu použiješ nějaký svůj save, aby základna Obrody byla v tom stavu, v jakém jsi jí nechal.
djwenda
Neutral
Posts: 5
Joined: Mon Dec 23, 2013 1:38 pm

Re: Obroda - Pad hry do XPček

Post by djwenda »

Daemon wrote:Ahoj,

nějak divně ti to blbne. Nedoinstalovával sis něco do Resurrectionu nebo Falloutu 2? Zabíjel jsi někoho umisťováním dynamitu do inventáře?
Zkusil jsem z toho savu nahlásit pedofila a proběhlo to v pořádku. Jestli ti to dělá opakovaně, zkus ještě prosím uploadnout save těsně před tím jeho nahlášením.
Pokud jde o padání - Máš nějaký save v momentě, kdy jsi už byl v Obrodě a nepadá ti to, když to ní vstoupíš? Pokažený save se dá opravit tak, že z takového dobrého savu do toho rozbitého nahraješ soubory GHOUL13 a GHOUL46. Pozor, nesmíš ale v těch savech být uvnitř Obrody, maximálně na povrchu. Zkusil jsem to a mně to šlo. Dobré ale bude, pokud na tu opravu použiješ nějaký svůj save, aby základna Obrody byla v tom stavu, v jakém jsi jí nechal.
Ne ne.... prave ze jsem instaloval hru, pouzil patche a nic jiného...... Dynamit jsem take nikam nedaval, protoze to kdyz jsem jednou vyzkousel, tak mi hra pokazde padla, kdyz jsem chtěl uložit... takže tím, jsem si jist, že jsem to už pak ani nezkoušel.......

Pedofil, vyřešen, už mi to taky jde.....předtím totiš zanim nedošel do jeho pokoje, proto asi nezačal dialog.... a kouslo se to....ale je mi divne, ze jsem zkousel odejit do jineho mesta a vratit se a stale to samé....hlavně, že už to jde ;)))))

Bohužel, žádný save z Obrody nemam .......

A moc děkuji za odpověď a řešení problému.....

PS: Moc dobrá práce s tím balíkem vylepšení !!!!!!!!
Post Reply