Zbraně a vše kolem nich

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Pegasuss
Neutral
Posts: 8
Joined: Thu Oct 24, 2013 9:36 pm

Najlepsia chladna zbran

Post by Pegasuss »

Je nieco lepšie ako superkladivo ? DIk za odpovede
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Zbraně a vše kolem nich

Post by feťák8 »

Z chladných určitě ne. Nepotřebuješ do něj munici a útočíš přes jeden hex. :)
Image
Cukov
Accepted
Posts: 25
Joined: Mon Oct 21, 2013 11:27 am

Re: Zbraně a vše kolem nich

Post by Cukov »

Já jsem maniak na zbraně ve Falloutu....základní perky vždy všechny tři skupiny palných zbraní a hurá do světa:o) Jo a nesmim zapomenou na co největší sílu, abych všechny ty krámy mohl tahat sebou.
Tady se mi zatim nejvíc osvědčily Sebastianův gatling, Turbo plasmová puška a pistole YK 32. Gauss gun mě ňák nenadchla, antimateriálovka taky ne. Ale po čem se mi nejvíc stýská, je bozar......tuhle zbraň jsem miloval.....najednou byl svět Falloutu o hodně přátelstější místo:o) Žádná situace nebyla tak špatná, aby se nedala bozarem vyřešit.
Pegasuss
Neutral
Posts: 8
Joined: Thu Oct 24, 2013 9:36 pm

Re: Zbraně a vše kolem nich

Post by Pegasuss »

A neda sa to superkladivo este nejako vylepsit ? TUSIM nejake bolo zo skladu lovcov mutantov pri splneni vsetkych naborovych questov
SneezeCheese
Accepted
Posts: 15
Joined: Mon Oct 14, 2013 1:57 pm

Re: Zbraně a vše kolem nich

Post by SneezeCheese »

Pro me neni lepsiho a bezpecnejsiho pocitu, jak kdyz putuju pustinou s plasmovym delem v jedne ruce a laserovou puskou v druhe ruce :)...
Pegasuss
Neutral
Posts: 8
Joined: Thu Oct 24, 2013 9:36 pm

Re: Zbraně a vše kolem nich

Post by Pegasuss »

Moze niekto mazat tie odveci odpovede ?
barbaronan
Idolized
Posts: 102
Joined: Tue May 20, 2014 1:42 am

Re: Zbraně a vše kolem nich

Post by barbaronan »

Nemůžu si pomoct ale přijde mi že Desert Eagle by mohla být o něco silnější.. Radši používám základní pistol, protože prostě dělá větší damage.. Už stokrát se mi stalo že někoho trefim desertem za 0 damage, trefim ho znova, 0 damage, trefim znova, 2 damage.. Základní pistolka dává naopak damage vždycky a o dost víc..
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Zbraně a vše kolem nich

Post by feťák8 »

Je zásadní, jakou do Deserta dáváš munici. S rozšířeným zásobníkem může být užitečný. Já tu zbraň u sebe mívám jako záložní, případně pro Keri. Při cestě karavanou padá z nájezdníků spousta těch kvérů i s municí. Samozřejmě je ve hře ještě jedna zbraň na .44 magnum munici, ale tu má jenom seňor.
Image
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Zbraně a vše kolem nich

Post by Daemon »

feťák8 wrote:Samozřejmě je ve hře ještě jedna zbraň na .44 magnum munici, ale tu má jenom seňor.
Nejen seňor, ještě jedna osoba ten revolver má.
Post Reply