[bug a řešení 1.2] Tabor mutantov - Marry

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
Trollo
Neutral
Posts: 3
Joined: Sat Apr 19, 2014 10:01 am

[bug a řešení 1.2] Tabor mutantov - Marry

Post by Trollo »

Ahojky banda. Chcel by som vas poprosit o radu. Mam problem pri prichode do Tabora mutantov. Rozhovor s Marrym prejde v poriadku a dostanem sa k tomu, ze mi ma ustupit z cesty a aj to hra napise v zatvorkach "Ustupuje stranou", ale on neustupi a stale stoji na prechode. Nemozem sa teda dostat za tu radioaktivnu sr..ku. Nech tam chodim s partakom, bez partaka, mam/nemam v ruke zbran,...
Vedel by niekto poradit? Stalo sa to uz niekomu?
Moc dik.
Trollo

Win7 - 64
Na hre je patch 1.2
Trollo
Neutral
Posts: 3
Joined: Sat Apr 19, 2014 10:01 am

Re: Tabor mutantov - Marry

Post by Trollo »

Trollo wrote:Ahojky banda. Chcel by som vas poprosit o radu. Mam problem pri prichode do Tabora mutantov. Rozhovor s Marrym prejde v poriadku a dostanem sa k tomu, ze mi ma ustupit z cesty a aj to hra napise v zatvorkach "Ustupuje stranou", ale on neustupi a stale stoji na prechode. Nemozem sa teda dostat za tu radioaktivnu sr..ku. Nech tam chodim s partakom, bez partaka, mam/nemam v ruke zbran,...
Vedel by niekto poradit? Stalo sa to uz niekomu?
Moc dik.
Trollo

Win7 - 64
Na hre je patch 1.2
Tak uz je to ok. Keby nahodou mal niekto tento problem, staci po rozhovore len odist z lokacie a vratit sa spat. Marry uz bude mimo prechod :)
Asi je to taky mensi bug v patchy 1.2
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: [bug a řešení] Tabor mutantov - Marry

Post by Daemon »

Díky za upozornění, kouknu na to.
Paci
Neutral
Posts: 6
Joined: Wed Oct 09, 2013 7:20 pm

Re: [bug a řešení] Tabor mutantov - Marry

Post by Paci »

Taky mi to dělá, ale jak bylo zmíněno výše. Pomůže odejít z lokace a vrátit se zpět.
W7 a Patch 1.2
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: [bug a řešení 1.2] Tabor mutantov - Marry

Post by Daemon »

Oprava tohoto bugu je už součástí verze 1.3
Post Reply