Perky

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

barbaronan
Idolized
Posts: 102
Joined: Tue May 20, 2014 1:42 am

Re: Perk Mutace

Post by barbaronan »

Ok, tak beru že ten doktor je prostě napíču :D Ale druhej argument fakt nemůžu vzít, to bys musel odstranit X dalších questů nebo je změnit abys mohl použít tenhle argument, jako např. když pomůžeš lovcům geckonů tak už nemůžeš dostat úkol na lov lidí od Paula - jak to jako hráč máš dopředu vědět, že..
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Perk Mutace

Post by Daemon »

barbaronan wrote:Ok, tak beru že ten doktor je prostě napíču :D Ale druhej argument fakt nemůžu vzít, to bys musel odstranit X dalších questů nebo je změnit abys mohl použít tenhle argument, jako např. když pomůžeš lovcům geckonů tak už nemůžeš dostat úkol na lov lidí od Paula - jak to jako hráč máš dopředu vědět, že..
Tak snad chápeš, že je rozdíl mezi volbou, pro koho budeš pracovat, a volbou perku, ne? Když bere hráč od někoho questy, může čekat, že mu to znepřístupní questy od někoho jiného (a ostatně před akceptováním je v tomto případě a dalších v rozhovoru varován), ale nebude to čekat od perku.
barbaronan
Idolized
Posts: 102
Joined: Tue May 20, 2014 1:42 am

Re: Perk Mutace

Post by barbaronan »

To chápu ale nevzpomínám si že by mě někdo v tomhle případě varoval. Třeba jsem jenom nedával pozor XD Každopádně mám za to že by to hráče překvapilo víc příjemně než nepříjemně - ve mně by to určitě vyvolalo pocit "wow ty píčo tahle hra je do puntíku vymakaná", (já osobně jsem se třeba pro jistotu kouknul jestli nemám perk mutace než jsem se nechal čeknout tim doktorem, takže hráč by to mohl i logicky očekávat, i vzhledem k tomu že ten perk je tuším až na 9lvlu a to už kontakt s lovcema pravděpodobně měl) toť však pouze můj laický názor :mrgreen:
Post Reply