Gratz

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
VooDoo
Neutral
Posts: 1
Joined: Sat Dec 13, 2014 12:00 am

Gratz

Post by VooDoo »

Předem teda kurva gratuluju ta hra je fakt hustá. Mmm má to koule co se obtížnosti týče a deá vám všude najevo, že seš jen malý kolečko v celým tom obrovským mechanismu. Bla bla fakt pecka pařím to druhej den :) První věc co mě, ale totálně odrovnala je *asi* final fight v císařství přikloněn na stranu holohlavýho cápka sem se dostal do bodu, kde se do útoku přípojí i roboti. Do prdele borci co to kurfa je ? to je z kategorie Heroes of sado and maso ! cca 20 npc přestřelka jen mezi něma trvá 2 minuty(přeháním) a navíc se mi snad po hodině nestalo, že by to plešoun neodnes a já tím pádem taky.. tahle pasáž je real trash (sry :cry: ) ! Jako tahový souboje tuhle hru dělaj takovou jakou je, ale tohle je hardcore. Vyhrál vůbec někdo tenhle souboj ? Případně jakej lvl ? Přijde mi, že mám dvě kola na to aby pleška přežila a to nesmí ze strany protivníka padnout jedinej kritik. Možná se daj aspon roboti pretáhnout na svou stranu na to sem jeste neprisel, ale ze stredu mistnosti to vsude trva kola 3 na to proste neni cas Mr. propr je v hledáčku. Strašná pasáž. Zatím jediná věc co mě vážně sere jinak precizní práce.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Gratz

Post by Daemon »

Díky :)

Stejně jako jim stačí zabít vůdce tvé skupiny, tobě stačí zabít vůdce jejich - Elisu. Zastřel jí a máš vyhráno.


btw.: Tohle téma později přesunu do sekce "Fallout Resurrection - diskuze o hře", kam to spíš patří.
Post Reply