Dobrý konec pro New Hope

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
D.o.k.t.o.r
Neutral
Posts: 4
Joined: Thu Mar 05, 2015 12:15 pm

Dobrý konec pro New Hope

Post by D.o.k.t.o.r »

Dočetl jsem se, že lze do New Hope poslat karavanu a tím zajistit dobrý konec, bohužel se mi to nepodařilo...
Poradí někdo jak na to?
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Dobrý konec pro New Hope

Post by feťák8 »

Co se nepodařilo? Karavanu zajistí Crimson, stačí promluvit s jeho vedením - Keri, Demetre a jeho zástupce (zapomněl jsem jméno) . Na rozhovor s Crimsony jsem vždy potřeboval vyšší inteligenci než 7. Ihned po rozhovoru obdržíš varování od Keri, že díky karavanám se New Hope stane cílem nájezdníků, takže v Rat Hole nesmí vyhrát Jullian. A samozřejmě musíš promluvit se starostkou v New Hope a zeptat se jí, co dělá vesnice s přebytky úrody.
Image
D.o.k.t.o.r
Neutral
Posts: 4
Joined: Thu Mar 05, 2015 12:15 pm

Re: Dobrý konec pro New Hope

Post by D.o.k.t.o.r »

Feťák8 - hmmm, to jsem zkoušel, aktuálne mam lev 18, Int 10 a Speek 121 a stejne mi to nejde :-(

Helen mi řekne, že maj přebytky, ale že nemaj komu prodávat a že horší by byl nedostatek... V Grimson mi variantu poslat tam karavanu nenabídnou... :-( je pravda, že v Rat Hole vyhrál Julian, ale později jsem ho zabil... že by karma? Nebo jsem udelal neco špatně? Bug?
Thx
D.o.k.t.o.r
Neutral
Posts: 4
Joined: Thu Mar 05, 2015 12:15 pm

Re: Dobrý konec pro New Hope

Post by D.o.k.t.o.r »

Už jsem na to přišel, karavanu pro New Hope musíš s Demeterem domluvit hned v prvnim rozhovoru, jinak máš smůlu...

přesto děkuji konzumentovi návykových látek... :-)
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Dobrý konec pro New Hope

Post by feťák8 »

Jo, zrovna jsem to chtěl sem napsat, musí jít o první rozhovor :) Tak snad z toho New Hope vyvázne se zdravou kůží.
Image
Post Reply