Zakysy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: Zakysy

Post by rajo »

Bulyt wrote:Zdar lidi, chtěl bych se zeptat. Nevíte náhodou jak vyhrát turnaj v ztracený čtvrti v Seditu ? Bojoval sem proti krtkovi, psovi a nemůžu se za boha dostat přes párače, zkoušel sem použít buffout ale bez šance, ten párač má 150Hp mezitím co já nějakých 48, dál jsem ho zkoušel oslabit brokovnící přes mříž, po tom co se mi povedlo toho párače oslabit na nějakejch 16 Hp, tak se mi při přiblížení k mexikánům aktivoval bojový mód, neznáte někdo nějaký tip jak párače zabít holou rukou ?. Jsem typ hráče který se snaží prošmejdit a splnit co se dá v každý lokaci proto by mě jaksi tento nesplněný turnaj znepokojoval. Zároveň bych se chtěl ještě zeptat jestli se někdo ve hře nesetkal s Alien blasterem ? Docela by mě mrzelo kdyby se ve hře nedal najít :D
Tak očividne si naňho ešte mäkýš :P Samozrejme najlepší kamarát tlčhubu je psycho :wink: Ale pokiaľ nehraješ bojový build, tak to také ľahké nebude.
valcik
Betatester
Posts: 122
Joined: Fri Oct 04, 2013 10:40 am

Re: Zakysy

Post by valcik »

Palm strike do oka. 8)
karlito99
Accepted
Posts: 21
Joined: Tue Oct 08, 2013 2:28 pm

Re: Zakysy

Post by karlito99 »

Zdravim, vrátil sem se do Seditu se šerifovym synem, ale když si s ním chci promluvit, že sem úkol splnil, tak se nic neděje. Mám na mysli, že na něj kliknu, ale nerozeběhne se žádný dialog, vůbec nic. Nějaký nápad, rada apod.?
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: Zakysy

Post by rajo »

karlito99 wrote:Zdravim, vrátil sem se do Seditu se šerifovym synem, ale když si s ním chci promluvit, že sem úkol splnil, tak se nic neděje. Mám na mysli, že na něj kliknu, ale nerozeběhne se žádný dialog, vůbec nic. Nějaký nápad, rada apod.?
Bug. Skús starší save.
karlito99
Accepted
Posts: 21
Joined: Tue Oct 08, 2013 2:28 pm

Re: Zakysy

Post by karlito99 »

rajo wrote:
karlito99 wrote:Zdravim, vrátil sem se do Seditu se šerifovym synem, ale když si s ním chci promluvit, že sem úkol splnil, tak se nic neděje. Mám na mysli, že na něj kliknu, ale nerozeběhne se žádný dialog, vůbec nic. Nějaký nápad, rada apod.?
Bug. Skús starší save.
Tak dík, ale na to už je pozdě, od tý doby sem toho udělal docela dost a i ty sejvky už přeuložil pač sem blbec. Nemáte nápad jestli by to šlo nějak napravit (aby s nim šlo mluvit)?
marduk
Accepted
Posts: 41
Joined: Tue Oct 08, 2013 5:50 pm

Re: Zakysy

Post by marduk »

viem, ze pytat sa na veci na zaciatku, asi nie je vizitka dobreho hraca, ale zaujimalo by ma, ci questy hladanie tommyho a nahrdelnika v new hope sa daju splnit este tam alebo az neskor.
Last edited by marduk on Tue Oct 08, 2013 6:17 pm, edited 1 time in total.
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: Zakysy

Post by rajo »

marduk wrote:viem, ze patat sa na veci na zaciatku, asi nie je vizitka dobreho hraca, ale zaujimalo by ma, ci questy hladanie tommyho a nahrdelnika v new hope sa daju splnit este tam alebo az neskor.
Dajú :wink:
marduk
Accepted
Posts: 41
Joined: Tue Oct 08, 2013 5:50 pm

Re: Zakysy

Post by marduk »

čakal, som inú odpoveď :-)
aspoň malú nápovedu, ako a kde
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: Zakysy

Post by rajo »

marduk wrote:čakal, som inú odpoveď :-)
aspoň malú nápovedu, ako a kde
Tak keď sa dajú splniť ešte v NH, tak tam nie je až tak veľa možností, čo povieš? Keď budeš hneď všetko spoilovať, tak sa pripravíš o zážitok z hry. Kto hľadá, ten nájde. A nie je to také hrozné nájsť.
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: Zakysy

Post by Lister.Ister »

Napovim, vrat se na zacatek hry. :)
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Zakysy

Post by Powerack »

Nebo spíš nehraj, příjdeš mi jako jedinec s IN na 3 :D

Jinak na začátku, v new hope a rat hole je spousta questů. Jen musíš prokecnout ty správný osoby tím správným stylem. A někdy je potřeba zacinkat zátkama.
Bulyt
Neutral
Posts: 2
Joined: Tue Oct 08, 2013 2:48 pm

Re: Zakysy

Post by Bulyt »

rajo wrote:
Bulyt wrote:Zdar lidi, chtěl bych se zeptat. Nevíte náhodou jak vyhrát turnaj v ztracený čtvrti v Seditu ? Bojoval sem proti krtkovi, psovi a nemůžu se za boha dostat přes párače, zkoušel sem použít buffout ale bez šance, ten párač má 150Hp mezitím co já nějakých 48, dál jsem ho zkoušel oslabit brokovnící přes mříž, po tom co se mi povedlo toho párače oslabit na nějakejch 16 Hp, tak se mi při přiblížení k mexikánům aktivoval bojový mód, neznáte někdo nějaký tip jak párače zabít holou rukou ?. Jsem typ hráče který se snaží prošmejdit a splnit co se dá v každý lokaci proto by mě jaksi tento nesplněný turnaj znepokojoval. Zároveň bych se chtěl ještě zeptat jestli se někdo ve hře nesetkal s Alien blasterem ? Docela by mě mrzelo kdyby se ve hře nedal najít :D
Tak očividne si naňho ešte mäkýš :P Samozrejme najlepší kamarát tlčhubu je psycho :wink: Ale pokiaľ nehraješ bojový build, tak to také ľahké nebude.
Možná trochu hloupá otázka, ale nevíte někdo jestliže vyhladím Rodrigéze a nájezdníky jestli možnost zápasů zůstane ?
marduk
Accepted
Posts: 41
Joined: Tue Oct 08, 2013 5:50 pm

Re: Zakysy

Post by marduk »

hned mi bola podozriva ta cast jaskyne s gigaskorpionom :-)
ale s tou zakladnou flusackou je trochu prilis, nevadi, ja sa tam tak ci tak vratim
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: Zakysy

Post by Lister.Ister »

Bulyt wrote: Možná trochu hloupá otázka, ale nevíte někdo jestliže vyhladím Rodrigéze a nájezdníky jestli možnost zápasů zůstane ?
Bohužel ne. Pořadatel zápasů patří k Rodrigézovi.
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Zakysy

Post by Sarin »

marduk wrote:hned mi bola podozriva ta cast jaskyne s gigaskorpionom :-)
ale s tou zakladnou flusackou je trochu prilis, nevadi, ja sa tam tak ci tak vratim
V nejhorším zkus saveloadování v boji, takhle jsem toho škorpiona udolal s 35% na střelné zbraně.
Post Reply